Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Salesman (Учествуво во една трка со 5 активни спонзорски договори)
(Раритетна придобивка: 1 од 161.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 25 26 27 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mihkel EinasteAmateur - 72Сезона 88, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SousaAmateur - 22Сезона 88, Трка 15, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 88, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag KantorPro - 25Сезона 88, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 88, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 88, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 88, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás BacigalupoAmateur - 76Сезона 88, Трка 9, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 88, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 88, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezPro - 21Сезона 88, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CarpiAmateur - 1Сезона 88, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 88, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro GiovePro - 22Сезона 88, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 88, Трка 6, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 4Сезона 88, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 88, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PomesAmateur - 51Сезона 88, Трка 6, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FariasAmateur - 43Сезона 88, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ParadowskiPro - 11Сезона 88, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 88, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jake ClarkAmateur - 61Сезона 88, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthPro - 12Сезона 88, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 88, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 88, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 88, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiAmateur - 62Сезона 88, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 88, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mahesh BheemarajPro - 6Сезона 88, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 88, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakPro - 11Сезона 88, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 88, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoPro - 14Сезона 88, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 88, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo CarbaPro - 11Сезона 88, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiPro - 17Сезона 88, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 88, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 88, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiPro - 9Сезона 88, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterPro - 20Сезона 88, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 88, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 88, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 87, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MarekAmateur - 5Сезона 87, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic DabeeAmateur - 44Сезона 87, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andras VoczelkaPro - 12Сезона 87, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 87, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Maxime TruchonPro - 6Сезона 87, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 87, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 6Сезона 87, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RowlandsAmateur - 73Сезона 87, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 4Сезона 87, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiAmateur - 79Сезона 87, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovPro - 12Сезона 87, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ZoltanPro - 20Сезона 87, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 87, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiPro - 1Сезона 87, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 87, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziPro - 10Сезона 87, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoPro - 15Сезона 87, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 87, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 87, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 7Сезона 87, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 87, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 3Сезона 87, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 87, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo RodriguezPro - 21Сезона 87, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arijit SahaPro - 1Сезона 87, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco DomingosPro - 5Сезона 87, Трка 1, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestrePro - 3Сезона 87, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 87, Трка 1, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristof CollasAmateur - 3Сезона 87, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erique SouzaPro - 3Сезона 87, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik ŠťastnýPro - 9Сезона 87, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen SnyderPro - 12Сезона 87, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 87, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliette DominéPro - 25Сезона 86, Трка 16, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián CastillaAmateur - 16Сезона 86, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 86, Трка 15, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 86, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiAmateur - 78Сезона 86, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias WegenerPro - 2Сезона 86, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CarterPro - 8Сезона 86, Трка 12, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 11, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 86, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 86, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesPro - 19Сезона 86, Трка 8, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 86, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 86, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 86, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 86, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 86, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PinhoAmateur - 2Сезона 86, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 7Сезона 86, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 86, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 25 26 27 » Брзо оди на страница: