Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Heavy duty (Победи една трка без да влези во пит)
(Раритетна придобивка: 1 од 1688 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Octavio AlePro - 15Сезона 88, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech RaczynskiRetiredСезона 79, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas LundgreenRetiredСезона 79, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 79, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschPro - 15Сезона 79, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisAmateur - 37Сезона 79, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VialeAmateur - 25Сезона 79, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GrimoldiRetiredСезона 79, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MüllerAmateur - 75Сезона 79, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 58Сезона 79, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SilvaAmateur - 71Сезона 79, Трка 13, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric FrichittavongRetiredСезона 79, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo RetaAmateur - 25Сезона 79, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroRookie - 85Сезона 79, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShoreRetiredСезона 79, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 79, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 79, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GagginoPro - 24Сезона 79, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila-Gyula VaradyPro - 19Сезона 79, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicPro - 1Сезона 79, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademir VieiraAmateur - 50Сезона 79, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kendall MulvanyRookie - 31Сезона 79, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioPro - 4Сезона 79, Трка 13, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice PinolRetiredСезона 79, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo TavaresPro - 7Сезона 79, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoAmateur - 13Сезона 79, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 79, Трка 13, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CanepaRookie - 110Сезона 79, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos García LeyvaAmateur - 72Сезона 79, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlando ParroAmateur - 48Сезона 79, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel López-torres StadlerRetiredСезона 79, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 79, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 79, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiAmateur - 37Сезона 79, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 79, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoRookie - 30Сезона 79, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorbyRetiredСезона 79, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 79, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 79, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 41Сезона 79, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas ArnisgdPro - 4Сезона 79, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin KobayashiRetiredСезона 79, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OcampoPro - 13Сезона 78, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsAmateur - 53Сезона 78, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 78, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouMaster - 3Сезона 78, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely GajáryRookie - 38Сезона 78, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 78, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GoncalvezAmateur - 67Сезона 78, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elmo VogelRetiredСезона 78, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyAmateur - 71Сезона 78, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 78, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioAmateur - 56Сезона 78, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joey KinoshitaRetiredСезона 78, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiAmateur - 9Сезона 77, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivAmateur - 70Сезона 77, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiRetiredСезона 77, Трка 9, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce VasconcelosRetiredСезона 77, Трка 9, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 40Сезона 77, Трка 9, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Níkos MpalkámosPro - 15Сезона 77, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen BosićRetiredСезона 77, Трка 9, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris KilsbyPro - 10Сезона 77, Трка 9, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 77, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir SenAmateur - 52Сезона 77, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 77, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 77, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoiettaRetiredСезона 77, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasRetiredСезона 77, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George TogasPro - 13Сезона 77, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce AndersonAmateur - 51Сезона 77, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathanael WilliamsonRetiredСезона 77, Трка 9, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 77, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert NagyAmateur - 75Сезона 77, Трка 9, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor KopaszPro - 19Сезона 77, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagnePro - 19Сезона 77, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel IonescuAmateur - 37Сезона 77, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago VieiraAmateur - 49Сезона 77, Трка 9, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 77, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 5Сезона 77, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias OtamendiRetiredСезона 77, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko VukovićPro - 24Сезона 77, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardPro - 13Сезона 77, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe CoqueblinRetiredСезона 77, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaAmateur - 71Сезона 77, Трка 9, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele VassanelliAmateur - 13Сезона 77, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viesturs BerzinsRetiredСезона 75, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BõkovRookie - 105Сезона 66, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 66, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 66, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian Alexander AlvarezAmateur - 36Сезона 66, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovRetiredСезона 66, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 66, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 66, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ThompsonAmateur - 68Сезона 66, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 20Сезона 66, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 66, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 66, Трка 10, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 35Сезона 66, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Rasmus RänkRookie - 1Сезона 66, Трка 10, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitali GuskaRetiredСезона 66, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: