Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Among gods (Победа на сите трки во сезоната во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 5806.73 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 83, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 67Сезона 82, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRetiredСезона 81, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 81, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 80, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres Felipe SanchezRetiredСезона 78, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 42Сезона 77, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 76, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 75, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz OtworowskiRookie - 128Сезона 75, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taksony AbaRetiredСезона 73, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 20Сезона 73, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRookie - 130Сезона 73, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomass ReinisRetiredСезона 72, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtPro - 8Сезона 71, Трка 17, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 71, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraRetiredСезона 71, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 70, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 9Сезона 70, Трка 17, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef MaurerRetiredСезона 69, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerRetiredСезона 69, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 67, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek KownackiRetiredСезона 65, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SterlingAmateur - 63Сезона 64, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 2Сезона 64, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 64, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika AivazyanRetiredСезона 63, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus BjörklundRetiredСезона 63, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoyan SavovRetiredСезона 63, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 63, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Finn Shaw-McIverAmateur - 7Сезона 63, Трка 17, R-200Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EadiePro - 6Сезона 63, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai DichevRetiredСезона 63, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás SotoRetiredСезона 62, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms PolisPro - 5Сезона 62, Трка 17, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásAmateur - 59Сезона 62, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoAmateur - 72Сезона 62, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 61, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 60, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HeidrichRetiredСезона 60, Трка 17, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MagońskiRetiredСезона 60, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerAmateur - 14Сезона 58, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenRookie - 88Сезона 57, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 57, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan SanchezAmateur - 73Сезона 57, Трка 17, R-201Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RennitRookie - 23Сезона 57, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William PickeringRookie - 88Сезона 56, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio TermignoniRetiredСезона 56, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihai DarocziRetiredСезона 55, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SilvaRetiredСезона 54, Трка 17, A-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 54, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tuukka LiljaRetiredСезона 54, Трка 17, R-225Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 53, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 6Сезона 52, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovRetiredСезона 51, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gordon GrantRetiredСезона 49, Трка 17, R-274Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SemradRetiredСезона 48, Трка 17, R-360Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca NanniRetiredСезона 47, Трка 17, R-259Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 43, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BittencourtRetiredСезона 42, Трка 17, R-404Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rushan IbnievRetiredСезона 42, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakhtang KipianiRookie - 52Сезона 40, Трка 17, R-286Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SchrenkRetiredСезона 39, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 2Сезона 37, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsAmateur - 53Сезона 31, Трка 17, R-188Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter JuraszkóRetiredСезона 30, Трка 17, R-190Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aatu IsosomppiRetiredСезона 24, Трка 17, R-188Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RocaRetiredСезона 18, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PardiRetiredСезона 17, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 5Сезона 17, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary