Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie photo shoot (Заврши една трка во Руки група на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 6.17 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 705 706 707 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BiesheuvelRookie - 73Сезона 88, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan SilvaRookie - 3Сезона 88, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KavanaghRookie - 148Сезона 88, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente RochaRookie - 131Сезона 88, Трка 15, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sławek SkoczółekRookie - 78Сезона 88, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos van der GeestRookie - 29Сезона 88, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StankovicRookie - 136Сезона 88, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carsten VejleaaRookie - 66Сезона 88, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 April MackenzieRookie - 79Сезона 88, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas SabaliauskasRookie - 129Сезона 88, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume RomaryRookie - 13Сезона 88, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taivi SaarRookie - 24Сезона 88, Трка 13, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail TrefilovRookie - 19Сезона 88, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunoslav ŠtajnerovićRookie - 34Сезона 88, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin ZamoraRookie - 109Сезона 88, Трка 12, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naira CorreiaRookie - 99Сезона 88, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Jürgen BiegingRookie - 53Сезона 88, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro BarrosRookie - 96Сезона 88, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean OxleyRookie - 74Сезона 88, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luísa De MasiRookie - 106Сезона 88, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PérezRookie - 51Сезона 88, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PascarelliRookie - 49Сезона 88, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davi FernRookie - 121Сезона 88, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingo Jimenez MuciñoRookie - 18Сезона 88, Трка 11, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen ArnoldRookie - 148Сезона 88, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias HansenRookie - 92Сезона 88, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao GoncalvesRookie - 120Сезона 88, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Téodule FraisierRookie - 140Сезона 88, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo IsidroRookie - 83Сезона 88, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig ConwayRookie - 73Сезона 88, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Autumn LeighRookie - 82Сезона 88, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CintiRookie - 35Сезона 88, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon DoveRookie - 110Сезона 88, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian MonzaniRookie - 118Сезона 88, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil TodorovRookie - 89Сезона 88, Трка 10, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davi De CarvalhoRookie - 88Сезона 88, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 El Chapa GonzalezRookie - 86Сезона 88, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace LobãoRookie - 55Сезона 88, Трка 10, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kahiro JiroenjiRookie - 138Сезона 88, Трка 9, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus KerrRookie - 100Сезона 88, Трка 9, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peniel EmmanuelRookie - 147Сезона 88, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heniek JabłońskiRookie - 142Сезона 88, Трка 9, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SerebrennikovRookie - 136Сезона 88, Трка 9, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steep BroncoRookie - 111Сезона 88, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max FlakeRookie - 142Сезона 88, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GarcíaRookie - 93Сезона 88, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostandin BbRookie - 137Сезона 88, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Primož VidmarRookie - 146Сезона 88, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seppi CarolaRookie - 139Сезона 88, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker DoralRookie - 11Сезона 88, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James Lee-daviesRookie - 35Сезона 88, Трка 7, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FernandezRookie - 109Сезона 88, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael AliagaRookie - 51Сезона 88, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AccatinoRookie - 142Сезона 88, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles HetheringtonRookie - 106Сезона 88, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AngusRookie - 138Сезона 88, Трка 6, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik PerssonRookie - 7Сезона 88, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JuhászRookie - 145Сезона 88, Трка 6, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben LeachRookie - 46Сезона 88, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nik EdgeRookie - 14Сезона 88, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SanteseRookie - 64Сезона 88, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika LuśniaRookie - 82Сезона 88, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viks EronRookie - 77Сезона 88, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menios ZagoriRookie - 37Сезона 88, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan GhergheRookie - 3Сезона 88, Трка 5, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin OshRookie - 140Сезона 88, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hudák OlivérRookie - 77Сезона 88, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SimãoRookie - 106Сезона 88, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veno DemoRookie - 18Сезона 88, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragomir TsanovRookie - 97Сезона 88, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt MilesRookie - 147Сезона 88, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federik AznableRookie - 57Сезона 88, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mizsei MárkRookie - 97Сезона 88, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil TysonRookie - 108Сезона 88, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russ AdamsRookie - 51Сезона 88, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani BarrenoRookie - 71Сезона 88, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willem GrantRookie - 99Сезона 88, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe CastroRookie - 30Сезона 88, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier JamesRookie - 65Сезона 88, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nerijus KkRookie - 18Сезона 88, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub SoczekRookie - 99Сезона 88, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo DominguezRookie - 109Сезона 88, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KrčRookie - 139Сезона 88, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael PessoaRookie - 46Сезона 88, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MoriniRookie - 31Сезона 88, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel De LucaRookie - 78Сезона 88, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban NietoRookie - 92Сезона 88, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke EmersonRookie - 136Сезона 88, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus DidoleRookie - 25Сезона 88, Трка 4, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anna SchörkhuberRookie - 149Сезона 88, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GeraldesRookie - 109Сезона 88, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikkel NielsenRookie - 86Сезона 88, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WareingRookie - 112Сезона 88, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PernazzaRookie - 89Сезона 88, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FacundoRookie - 134Сезона 88, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel MilonRookie - 6Сезона 88, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim BricRookie - 38Сезона 88, Трка 3, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano BersanoRookie - 70Сезона 88, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy GoldRookie - 63Сезона 88, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamma SoutheeRookie - 27Сезона 88, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 705 706 707 » Брзо оди на страница: