Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Untouchable (Победа на 9 трки од сезоната во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 75.01 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Angel BerroteranRookie - 84Сезона 90, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc De GuiriorRookie - 139Сезона 90, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroAmateur - 4Сезона 90, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosRookie - 51Сезона 90, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRookie - 63Сезона 90, Трка 13, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian BrouwerRookie - 50Сезона 90, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasRookie - 145Сезона 90, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio NegriRookie - 65Сезона 90, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 5Сезона 90, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon Rey De ArmasRookie - 115Сезона 90, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo MeleRookie - 123Сезона 90, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yassine Ben RajebAmateur - 75Сезона 90, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoRookie - 53Сезона 90, Трка 11, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl LelouAmateur - 44Сезона 90, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfréd GeisslerRookie - 47Сезона 90, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourenço RibeiroRookie - 48Сезона 90, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter FerreiraRookie - 136Сезона 90, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah KasapogluRookie - 100Сезона 90, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 90, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farkhad RakhimzhanovRookie - 39Сезона 90, Трка 10, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerrard WilsettRookie - 128Сезона 90, Трка 10, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hakan YildirimRookie - 64Сезона 90, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš GröpelRookie - 83Сезона 90, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GuerraPro - 11Сезона 89, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélder VieiraAmateur - 47Сезона 89, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel VargasAmateur - 36Сезона 89, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan BaumgärtnerAmateur - 66Сезона 89, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skeeter MurphyAmateur - 58Сезона 89, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraAmateur - 30Сезона 89, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar Luis InvernizziAmateur - 63Сезона 89, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois LenormandAmateur - 39Сезона 89, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilmantas IždūnasAmateur - 21Сезона 89, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egis TomasAmateur - 44Сезона 89, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Senya IsaevAmateur - 20Сезона 89, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresAmateur - 24Сезона 89, Трка 16, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie GainsfordPro - 8Сезона 89, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew ToothAmateur - 45Сезона 89, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiAmateur - 43Сезона 89, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro BarrosAmateur - 48Сезона 89, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen MichielAmateur - 30Сезона 89, Трка 15, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen BellAmateur - 36Сезона 89, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor KamennovPro - 11Сезона 89, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoPro - 6Сезона 89, Трка 15, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamma SoutheeAmateur - 80Сезона 89, Трка 15, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lisand RuzhdijaAmateur - 55Сезона 89, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaPro - 13Сезона 89, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BrossAmateur - 51Сезона 89, Трка 15, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerAmateur - 36Сезона 89, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin ZamoraRookie - 109Сезона 89, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton HolmerAmateur - 35Сезона 89, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianAmateur - 65Сезона 89, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo FrigerioRookie - 131Сезона 89, Трка 14, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 78Сезона 89, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GarciaAmateur - 37Сезона 89, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KavanaghAmateur - 40Сезона 89, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey HendriksenAmateur - 29Сезона 89, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MontaniaAmateur - 69Сезона 89, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz SzymanskiPro - 7Сезона 89, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixPro - 10Сезона 89, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo NuñezAmateur - 41Сезона 89, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico GironPro - 1Сезона 89, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernándezAmateur - 56Сезона 89, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias BaldoPro - 19Сезона 89, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos van der GeestAmateur - 63Сезона 89, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean SouzaAmateur - 2Сезона 89, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisPro - 21Сезона 89, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezRookie - 20Сезона 89, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio PereiraAmateur - 59Сезона 89, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo VarelaAmateur - 48Сезона 89, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KałużnyRookie - 135Сезона 89, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Francisco MartínAmateur - 14Сезона 89, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viks EronAmateur - 80Сезона 89, Трка 13, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin KrasbrickiAmateur - 69Сезона 89, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisAmateur - 45Сезона 89, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan NilssonAmateur - 59Сезона 89, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego BorçoiPro - 7Сезона 89, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóAmateur - 62Сезона 89, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter TeufelhartRookie - 144Сезона 89, Трка 12, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AngusAmateur - 1Сезона 89, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus KerrAmateur - 6Сезона 89, Трка 12, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 18Сезона 89, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiAmateur - 6Сезона 89, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaAmateur - 21Сезона 89, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WadeAmateur - 19Сезона 89, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 15Сезона 89, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbAmateur - 67Сезона 89, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benson BellAmateur - 36Сезона 89, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaPro - 8Сезона 89, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yosif PetkovAmateur - 55Сезона 89, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner CostaPro - 3Сезона 89, Трка 10, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel Tufft-LeachAmateur - 56Сезона 89, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mara ThomazineAmateur - 42Сезона 89, Трка 9, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert SzustakAmateur - 33Сезона 88, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusPro - 11Сезона 88, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferAmateur - 4Сезона 88, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federik AznableAmateur - 61Сезона 88, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekAmateur - 5Сезона 88, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinPro - 25Сезона 88, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteAmateur - 26Сезона 88, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SolheimRetiredСезона 88, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: