Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Untouchable Rookie (Победа на 9 трки од сезоната во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 93.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Arunas SakalisRookie - 71Сезона 89, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan NilssonRookie - 28Сезона 89, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóRookie - 82Сезона 89, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko VukovićRookie - 94Сезона 89, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter TeufelhartRookie - 144Сезона 89, Трка 12, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AngusRookie - 138Сезона 89, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus KerrRookie - 100Сезона 89, Трка 12, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniRookie - 52Сезона 89, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiRookie - 30Сезона 89, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaRookie - 50Сезона 89, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WadeRookie - 21Сезона 89, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaRookie - 103Сезона 89, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbRookie - 111Сезона 89, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benson BellRookie - 36Сезона 89, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yosif PetkovRookie - 2Сезона 89, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 89, Трка 9, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel Tufft-LeachRookie - 80Сезона 89, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mara ThomazineRookie - 7Сезона 89, Трка 9, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert SzustakAmateur - 33Сезона 88, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánAmateur - 20Сезона 88, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferAmateur - 4Сезона 88, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federik AznableAmateur - 61Сезона 88, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart GibsonAmateur - 68Сезона 88, Трка 16, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekAmateur - 5Сезона 88, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteAmateur - 26Сезона 88, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SolheimAmateur - 2Сезона 88, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaAmateur - 49Сезона 88, Трка 16, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris LaskinsAmateur - 12Сезона 88, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederAmateur - 46Сезона 88, Трка 15, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 88, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego VidelaAmateur - 19Сезона 88, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaAmateur - 64Сезона 88, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhulikovAmateur - 19Сезона 88, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraAmateur - 63Сезона 88, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresAmateur - 73Сезона 88, Трка 15, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian SayleAmateur - 19Сезона 88, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedAmateur - 49Сезона 88, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 88, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroAmateur - 70Сезона 88, Трка 14, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresAmateur - 15Сезона 88, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunAmateur - 70Сезона 88, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovAmateur - 3Сезона 88, Трка 13, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioAmateur - 53Сезона 88, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaAmateur - 68Сезона 88, Трка 13, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelAmateur - 6Сезона 88, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisAmateur - 35Сезона 88, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoAmateur - 69Сезона 88, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroAmateur - 16Сезона 88, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 14Сезона 88, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsAmateur - 58Сезона 88, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugAmateur - 59Сезона 88, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceAmateur - 79Сезона 88, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheAmateur - 35Сезона 88, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mortiis MayhemAmateur - 15Сезона 88, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusAmateur - 10Сезона 88, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaAmateur - 12Сезона 88, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SharpAmateur - 1Сезона 88, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaAmateur - 43Сезона 88, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosAmateur - 4Сезона 88, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonAmateur - 27Сезона 88, Трка 10, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoAmateur - 19Сезона 88, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreAmateur - 45Сезона 88, Трка 10, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeAmateur - 11Сезона 88, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesRookie - 104Сезона 87, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 87, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breno BambitoAmateur - 32Сезона 87, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtRetiredСезона 87, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leila ZittoAmateur - 28Сезона 87, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 87, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanRetiredСезона 87, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenRetiredСезона 87, Трка 15, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 14, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisRookie - 24Сезона 87, Трка 14, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 87, Трка 14, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 13, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 12, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 12, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesAmateur - 77Сезона 87, Трка 12, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 12, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenRetiredСезона 87, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: