Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Untouchable Amateur (Победа на 9 трки од сезоната во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 280.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Diego BorçoiAmateur - 39Сезона 89, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallAmateur - 24Сезона 89, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaAmateur - 74Сезона 89, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner CostaAmateur - 15Сезона 89, Трка 10, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 17Сезона 89, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusPro - 11Сезона 88, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoycho StoychevPro - 1Сезона 88, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinPro - 25Сезона 88, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezPro - 6Сезона 88, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelPro - 11Сезона 88, Трка 15, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaionePro - 3Сезона 88, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoPro - 10Сезона 88, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysPro - 16Сезона 88, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoPro - 8Сезона 88, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingPro - 13Сезона 88, Трка 12, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 23Сезона 88, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezPro - 12Сезона 88, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartPro - 19Сезона 88, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 15, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 87, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakAmateur - 54Сезона 87, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiAmateur - 28Сезона 87, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuPro - 15Сезона 87, Трка 11, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 11, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottMaster - 1Сезона 86, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oeste BertaAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoMaster - 2Сезона 86, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloPro - 7Сезона 86, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeMaster - 2Сезона 86, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CaveMaster - 4Сезона 86, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 86, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöMaster - 4Сезона 85, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NietoPro - 22Сезона 85, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaAmateur - 3Сезона 85, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ZanoliPro - 10Сезона 85, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesMaster - 4Сезона 85, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloPro - 2Сезона 85, Трка 16, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 2Сезона 85, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 16, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürMaster - 1Сезона 85, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthPro - 17Сезона 85, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 85, Трка 13, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaAmateur - 1Сезона 84, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 78Сезона 84, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroAmateur - 6Сезона 84, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodAmateur - 21Сезона 84, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DiasAmateur - 44Сезона 84, Трка 15, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekPro - 24Сезона 84, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsAmateur - 7Сезона 84, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athol KayRookie - 128Сезона 84, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 84, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 84, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezPro - 15Сезона 84, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovAmateur - 25Сезона 84, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 22Сезона 83, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason CookAmateur - 29Сезона 83, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard IgnatevRetiredСезона 83, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraAmateur - 1Сезона 83, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartAmateur - 58Сезона 83, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasMaster - 2Сезона 83, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 23Сезона 83, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 24Сезона 83, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloRetiredСезона 83, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikAmateur - 11Сезона 83, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 1Сезона 83, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 17Сезона 83, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 83, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 38Сезона 83, Трка 12, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaEliteСезона 83, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 83, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZsifkóAmateur - 6Сезона 82, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesAmateur - 43Сезона 82, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Louis HamiltonAmateur - 35Сезона 82, Трка 16, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 82, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierPro - 8Сезона 82, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница: