Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Untouchable Pro (Победа на 9 трки од сезоната во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 2003.44 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 87, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezMaster - 2Сезона 86, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 86, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 85, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 84, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 83, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 82, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 82, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 82, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 79, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 79, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 78, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 78, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 78, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaAmateur - 38Сезона 77, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 77, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 76, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 76, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 76, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 75, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 75, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekRetiredСезона 74, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicPro - 1Сезона 74, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin McferrinRetiredСезона 74, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasRookie - 64Сезона 73, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 73, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 23Сезона 72, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 72, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 72, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 72, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 71, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 71, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirPro - 3Сезона 70, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanMaster - 2Сезона 70, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 69, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 69, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 68, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth LoveRookie - 38Сезона 68, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 67, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 67, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 14Сезона 66, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 65, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt StewartAmateur - 2Сезона 65, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre LietzRetiredСезона 65, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 64, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 64, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 64, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRookie - 147Сезона 64, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 64, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 15Сезона 64, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 63, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 63, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 62, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 62, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisPro - 17Сезона 62, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 62, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 2Сезона 60, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 1Сезона 59, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 42Сезона 59, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egor PaskoRetiredСезона 58, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 58, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark McTaggartRetiredСезона 58, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 75Сезона 58, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronaldo SerafimRetiredСезона 57, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 22Сезона 57, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 57, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovRetiredСезона 57, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CakebreadRetiredСезона 57, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dorian JoubleRetiredСезона 57, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 57, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SilvaRetiredСезона 56, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António BastosRetiredСезона 56, Трка 15, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WrightRetiredСезона 54, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 49Сезона 54, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethAmateur - 19Сезона 54, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 54, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 53, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRookie - 3Сезона 53, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 12Сезона 52, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 52, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 52, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiRookie - 93Сезона 52, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 6Сезона 52, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 51, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuri KuptsovRetiredСезона 51, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 13Сезона 49, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 49, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: