Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur photo shoot (Заврши една трка во Аматер група на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 26.15 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 163 164 165 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Sergey OvinkoAmateur - 39Сезона 84, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao SimoesAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan GregoretAmateur - 33Сезона 84, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilio CamouAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs LantosAmateur - 77Сезона 84, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 84, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaAmateur - 60Сезона 84, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi MarongiuAmateur - 59Сезона 84, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan ParafioritiAmateur - 34Сезона 84, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ausra JuozelskieneAmateur - 43Сезона 84, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoAmateur - 7Сезона 84, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielAmateur - 77Сезона 84, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 84, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NzuziAmateur - 77Сезона 84, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk KaczorPro - 16Сезона 84, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 31Сезона 84, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Mateus De QuadrosAmateur - 21Сезона 84, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel AvaloniAmateur - 38Сезона 84, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz PapisAmateur - 44Сезона 84, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 84, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 84, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucia GuimaraesAmateur - 12Сезона 84, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel HumphreysPro - 1Сезона 84, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlan AntonoskiAmateur - 57Сезона 84, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archit ModiAmateur - 77Сезона 84, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos AponteAmateur - 79Сезона 84, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KamarásAmateur - 75Сезона 84, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasAmateur - 50Сезона 84, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serge LamontagneAmateur - 79Сезона 84, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MonteiroAmateur - 44Сезона 84, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsAmateur - 73Сезона 84, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenard TrempaleAmateur - 77Сезона 84, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney SharpAmateur - 8Сезона 84, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo PaloAmateur - 51Сезона 84, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasRetiredСезона 84, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton KallóPro - 13Сезона 84, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PintoAmateur - 41Сезона 84, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesAmateur - 68Сезона 84, Трка 7, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dala BozzaAmateur - 6Сезона 84, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CordobaAmateur - 12Сезона 84, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralfs RozitisAmateur - 72Сезона 84, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 84, Трка 6, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PustinaPro - 12Сезона 84, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico MaillAmateur - 38Сезона 84, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Callum LennonAmateur - 5Сезона 84, Трка 6, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobeAmateur - 30Сезона 84, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Velasquez VillegasAmateur - 34Сезона 84, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowAmateur - 63Сезона 84, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle WojtaszekAmateur - 54Сезона 84, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem CherPro - 5Сезона 84, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LigiPro - 24Сезона 84, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichAmateur - 41Сезона 84, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio Gabriel OlmosAmateur - 72Сезона 84, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cenk ŞengelAmateur - 35Сезона 84, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter NémethAmateur - 7Сезона 84, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiPro - 20Сезона 84, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 57Сезона 84, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 54Сезона 84, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio RamosAmateur - 14Сезона 84, Трка 4, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni PacielloAmateur - 2Сезона 84, Трка 4, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Coral BertoPro - 7Сезона 84, Трка 4, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvesAmateur - 77Сезона 84, Трка 4, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellAmateur - 10Сезона 84, Трка 4, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian Alberto GaspaAmateur - 44Сезона 84, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul MurtaAmateur - 51Сезона 84, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 1Сезона 84, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas JancaitisAmateur - 11Сезона 84, Трка 4, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PapucciAmateur - 61Сезона 84, Трка 3, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DecouxAmateur - 74Сезона 84, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias RömerAmateur - 29Сезона 84, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HirceagaAmateur - 14Сезона 84, Трка 3, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mullai DharanAmateur - 4Сезона 84, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Susan ShimanovskyPro - 7Сезона 84, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas LarsenAmateur - 26Сезона 84, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ParadowskiAmateur - 25Сезона 84, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay NaymovAmateur - 44Сезона 84, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan VetrakPro - 1Сезона 84, Трка 1, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 15Сезона 84, Трка 1, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri SvenssonAmateur - 23Сезона 84, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani SantanaAmateur - 64Сезона 84, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VipouAmateur - 66Сезона 84, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander Van AkkooiPro - 9Сезона 84, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias KrechelPro - 6Сезона 84, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantPro - 8Сезона 84, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 9Сезона 84, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AvezumAmateur - 34Сезона 83, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobi BamisheAmateur - 1Сезона 83, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CartaxoPro - 15Сезона 83, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RukkaAmateur - 65Сезона 83, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan JovanovicRookie - 93Сезона 83, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ArgunovPro - 14Сезона 83, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasco Manuel CorrêaRookie - 61Сезона 83, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas MiltinisPro - 4Сезона 83, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 15Сезона 83, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SiekierskiPro - 12Сезона 83, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos André Lopes ManfredoAmateur - 5Сезона 83, Трка 16, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrigandAmateur - 65Сезона 83, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoAmateur - 36Сезона 83, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersAmateur - 3Сезона 83, Трка 15, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peres Augusto De LimaPro - 8Сезона 83, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 163 164 165 » Брзо оди на страница: