Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за On the top (Освоени поени во секоја трка од една сезона во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.12 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 93 94 95 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Audrius MuraskaAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej ChmielewskiAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James PrenticeAmateur - 40Сезона 87, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MihalevAmateur - 7Сезона 87, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolsten De SouzaRookie - 76Сезона 87, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanAmateur - 19Сезона 87, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RathyAmateur - 9Сезона 87, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey FoxAmateur - 22Сезона 87, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles MckenzieAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KalendaAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy LovellAmateur - 7Сезона 87, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto RodriguezAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal ParinAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matija VrbaAmateur - 36Сезона 87, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HlavacAmateur - 53Сезона 87, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Enrique PalaciosAmateur - 67Сезона 87, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fuan KnomadAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani MannilaAmateur - 56Сезона 87, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko GeAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BakerAmateur - 44Сезона 87, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba SzybkiAmateur - 37Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BasilicoPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo Alcobendas LopezRookie - 31Сезона 87, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 46Сезона 87, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre AndradePro - 13Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alf DicradenzaAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PeredaRookie - 148Сезона 87, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PiehowiakAmateur - 48Сезона 87, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darragh ReidyAmateur - 10Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerRookie - 35Сезона 87, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno PedrosaAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HendricksAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidAmateur - 20Сезона 87, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal NovotnýRookie - 64Сезона 87, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre JasinskiAmateur - 70Сезона 87, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone GrassiAmateur - 33Сезона 87, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Martinez PintosRookie - 29Сезона 87, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron SnyderAmateur - 8Сезона 87, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MorinAmateur - 1Сезона 87, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RoutledgeAmateur - 6Сезона 87, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny DemidovRookie - 22Сезона 87, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro CasoAmateur - 10Сезона 87, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aiden LarkAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy RonnkvistAmateur - 2Сезона 86, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schorsch WalterAmateur - 29Сезона 86, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 4Сезона 86, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 93 94 95 » Брзо оди на страница: