Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Top Rookie (Освоени поени во секоја трка од една сезона во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 51.22 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Khai RinoAmateur - 10Сезона 90, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan AguilarAmateur - 18Сезона 90, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Urho KekkonenAmateur - 23Сезона 90, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gleison SilvaAmateur - 44Сезона 90, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 7Сезона 90, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob QueAmateur - 70Сезона 90, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edegaru SotoAmateur - 67Сезона 90, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria Osalati AlerioAmateur - 63Сезона 90, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 23Сезона 90, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 49Сезона 90, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián BotosAmateur - 45Сезона 90, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 90, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AntonioAmateur - 67Сезона 90, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florea BadanaAmateur - 8Сезона 90, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaAmateur - 63Сезона 90, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel SallaiAmateur - 26Сезона 90, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 80Сезона 90, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt ModocAmateur - 27Сезона 90, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo MassAmateur - 48Сезона 90, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 60Сезона 90, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoAmateur - 23Сезона 90, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian EschnerAmateur - 44Сезона 90, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio LucarelliAmateur - 2Сезона 90, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RücklingerAmateur - 40Сезона 90, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amato BatoniAmateur - 66Сезона 90, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CicioniAmateur - 5Сезона 90, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido PessagnoAmateur - 12Сезона 90, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 101Сезона 90, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shae LivingstonAmateur - 8Сезона 90, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicAmateur - 30Сезона 90, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HádaAmateur - 60Сезона 90, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Avgustin KrachmarovAmateur - 52Сезона 90, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PfahlAmateur - 73Сезона 90, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítězslav SchimmerleAmateur - 36Сезона 90, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiAmateur - 32Сезона 90, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Momo GhanemAmateur - 53Сезона 90, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micael VinhasAmateur - 5Сезона 90, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresAmateur - 79Сезона 90, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SabinAmateur - 70Сезона 90, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ManciniAmateur - 62Сезона 90, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KałużnyRookie - 135Сезона 90, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaAmateur - 63Сезона 90, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduAmateur - 26Сезона 90, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo OliveiraRookie - 65Сезона 90, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin TownsendAmateur - 48Сезона 90, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 77Сезона 90, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WrightAmateur - 69Сезона 90, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron HalsallAmateur - 9Сезона 90, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar KiskinovAmateur - 65Сезона 90, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel SlavíčekRookie - 46Сезона 90, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolacheAmateur - 54Сезона 90, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto LutmanRookie - 143Сезона 90, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iuri RolhoAmateur - 22Сезона 90, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KarczmarzykAmateur - 52Сезона 90, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 90, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 9Сезона 90, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elizabeth MillsAmateur - 65Сезона 90, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FrancesioAmateur - 28Сезона 90, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anestis DoudalisAmateur - 7Сезона 90, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourenço RibeiroAmateur - 41Сезона 90, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer MalmgrenAmateur - 75Сезона 90, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paco MoralejoAmateur - 67Сезона 90, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mário GomesAmateur - 3Сезона 90, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen SignorelliAmateur - 13Сезона 90, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas WeberAmateur - 34Сезона 90, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam LewisAmateur - 68Сезона 90, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luan CotiniAmateur - 30Сезона 90, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian BrouwerAmateur - 14Сезона 90, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brigitta SzenteAmateur - 60Сезона 90, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiAmateur - 73Сезона 90, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bjorn ResselerAmateur - 65Сезона 90, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne GöösRookie - 52Сезона 90, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Spinelli MonfastailAmateur - 2Сезона 90, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe SilvaAmateur - 49Сезона 90, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconAmateur - 74Сезона 90, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier HormigonAmateur - 5Сезона 90, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian NelsonAmateur - 12Сезона 90, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco Van ZylAmateur - 41Сезона 90, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej KowalewskiAmateur - 70Сезона 90, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PunturoAmateur - 33Сезона 90, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio RenatoAmateur - 54Сезона 90, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luísa De MasiAmateur - 75Сезона 90, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal De RondAmateur - 67Сезона 90, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor Hugo GomesAmateur - 3Сезона 90, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry LagutenokAmateur - 21Сезона 90, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin ZamoraAmateur - 13Сезона 90, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim EŝenkoAmateur - 71Сезона 90, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward DoyleAmateur - 47Сезона 90, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GariboldiAmateur - 76Сезона 90, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SilveiraAmateur - 30Сезона 90, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ootah KarihAmateur - 80Сезона 90, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FarpónRookie - 112Сезона 90, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis BeckleyAmateur - 27Сезона 90, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teo RovaldiAmateur - 19Сезона 90, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo MeleAmateur - 77Сезона 90, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalle KauppinenAmateur - 4Сезона 90, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef DiRookie - 136Сезона 90, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia IraniAmateur - 69Сезона 90, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remi CazzaroAmateur - 31Сезона 90, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MontiniAmateur - 23Сезона 90, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница: