Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Top Amateur (Освоени поени во секоја трка од една сезона во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 276.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej PowalkaPro - 13Сезона 87, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo TorresPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BasilicoPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre AndradePro - 13Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric BolderPro - 4Сезона 86, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 86, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 86, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 80Сезона 86, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 86, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 85, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 85, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniAmateur - 12Сезона 85, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 85, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksMaster - 1Сезона 85, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 85, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas CirelliAmateur - 76Сезона 85, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 85, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 85, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 85, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PasquiniPro - 16Сезона 85, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BeltranAmateur - 48Сезона 85, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 85, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 85, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaRookie - 19Сезона 85, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Martinez SanchezAmateur - 42Сезона 84, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan SheahenRetiredСезона 84, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierPro - 5Сезона 84, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blazo JankovicAmateur - 41Сезона 84, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrAmateur - 43Сезона 84, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 84, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 50Сезона 84, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RoseAmateur - 71Сезона 84, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gérard TrabyAmateur - 19Сезона 84, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 84, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ArgunovPro - 14Сезона 84, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekAmateur - 67Сезона 84, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MicheleAmateur - 32Сезона 84, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gresly BlancoAmateur - 50Сезона 84, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athol KayRetiredСезона 84, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 14Сезона 84, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroAmateur - 6Сезона 84, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 84, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssRetiredСезона 83, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 83, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James KeebleRookie - 109Сезона 83, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosAmateur - 43Сезона 83, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 83, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 23Сезона 83, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaPro - 4Сезона 83, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiRetiredСезона 83, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 83, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor GantoisAmateur - 11Сезона 83, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuAmateur - 13Сезона 83, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiRetiredСезона 83, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno PicadoRookie - 7Сезона 83, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartAmateur - 58Сезона 83, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe SantosAmateur - 32Сезона 83, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffPro - 16Сезона 82, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZsifkóAmateur - 6Сезона 82, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenPro - 14Сезона 82, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 15Сезона 82, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 82, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneAmateur - 6Сезона 82, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic EstellonAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JacquetAmateur - 5Сезона 82, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CiricAmateur - 46Сезона 82, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaPro - 2Сезона 82, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 82, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 81, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 81, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 81, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathAmateur - 34Сезона 81, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница: