Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Top Pro (Освоени поени во секоја трка од една сезона во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 1785.14 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 85, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenPro - 20Сезона 85, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruMaster - 3Сезона 85, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 84, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 84, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserPro - 23Сезона 84, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 17Сезона 84, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 83, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoPro - 17Сезона 83, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 82, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 81, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 81, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 63Сезона 81, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyPro - 9Сезона 81, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 4Сезона 81, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 80, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hrvoje JošićPro - 24Сезона 80, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatAmateur - 8Сезона 80, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 79, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 79, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 79, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 79, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouMaster - 3Сезона 78, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 1Сезона 78, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 78, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 86Сезона 78, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioRetiredСезона 78, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 4Сезона 77, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 77, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 77, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 76, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel PallettiPro - 12Сезона 76, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioRetiredСезона 76, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 76, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 75, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 75, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 75, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 17Сезона 75, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiPro - 8Сезона 74, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 74, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynAmateur - 19Сезона 74, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 73, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiEliteСезона 73, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SchumacherAmateur - 52Сезона 73, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 73, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1Master - 3Сезона 72, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 72, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 17Сезона 72, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 72, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 72, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix HorchRetiredСезона 71, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad LasakPro - 11Сезона 71, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoAmateur - 59Сезона 71, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeoneAmateur - 40Сезона 71, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 71, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihamér PálPro - 7Сезона 71, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 71, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirPro - 3Сезона 70, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 70, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 69, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 2Сезона 69, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 68, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi KaartinenRetiredСезона 68, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 67, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezPro - 5Сезона 67, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CaillauxRetiredСезона 67, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StillhartRetiredСезона 67, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiRetiredСезона 66, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 66, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 65, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 65, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 64, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 64, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 15Сезона 64, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: