Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Standing tall (Завршување на сите трки во сезоната на подиумот во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 495.93 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Domenico PastoreAmateur - 9Сезона 88, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian SayleAmateur - 19Сезона 88, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaAmateur - 40Сезона 88, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederAmateur - 46Сезона 88, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 14Сезона 88, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorPro - 8Сезона 88, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziAmateur - 39Сезона 88, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos De LunaAmateur - 10Сезона 88, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreAmateur - 45Сезона 88, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheAmateur - 35Сезона 88, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan BettravessenAmateur - 44Сезона 88, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoAmateur - 19Сезона 88, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisAmateur - 35Сезона 88, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaAmateur - 43Сезона 88, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelAmateur - 6Сезона 88, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SharpAmateur - 1Сезона 88, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeAmateur - 11Сезона 88, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarPro - 14Сезона 87, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikRetiredСезона 87, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko RaittinenRookie - 26Сезона 87, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesAmateur - 77Сезона 87, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserAmateur - 2Сезона 87, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodRetiredСезона 87, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievRookie - 71Сезона 86, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaRookie - 55Сезона 86, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Di SerafinoAmateur - 67Сезона 86, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean CollinsRetiredСезона 86, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoylePro - 9Сезона 86, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiMaster - 1Сезона 86, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniPro - 7Сезона 85, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaRookie - 76Сезона 85, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 2Сезона 85, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöMaster - 4Сезона 85, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Enrique Iborra MiraRookie - 70Сезона 84, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRetiredСезона 84, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaRetiredСезона 84, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 50Сезона 84, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraAmateur - 57Сезона 84, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillAmateur - 39Сезона 84, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 84, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvard StepančukRetiredСезона 84, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 14Сезона 84, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiMaster - 1Сезона 84, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoPro - 10Сезона 84, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quintus VanghaeleAmateur - 52Сезона 84, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraRookie - 6Сезона 84, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo ScelsiRetiredСезона 84, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzPro - 10Сезона 84, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 23Сезона 83, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRetiredСезона 83, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HenglRetiredСезона 83, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 83, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenRookie - 52Сезона 83, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepPro - 20Сезона 83, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRetiredСезона 83, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 17Сезона 82, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PickRetiredСезона 82, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 82, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 67Сезона 82, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WadeRookie - 21Сезона 82, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PrimolRetiredСезона 82, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zintis GrandbergsAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 82, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoPro - 9Сезона 81, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 81, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 81, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 81, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovPro - 24Сезона 81, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav GudkovRetiredСезона 81, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRetiredСезона 81, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur SavelevPro - 6Сезона 81, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 52Сезона 80, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 80, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 80, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: