Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Standing tall Rookie (Завршување на сите трки во сезоната на подиумот во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 779.01 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 73, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 6Сезона 73, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon YeomanAmateur - 24Сезона 73, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 73, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 17, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleAmateur - 9Сезона 73, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VeščiūnasAmateur - 12Сезона 73, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaAmateur - 80Сезона 73, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 17, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gordon GekoAmateur - 3Сезона 73, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taksony AbaAmateur - 82Сезона 73, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SantosAmateur - 28Сезона 73, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Telek ElekAmateur - 81Сезона 73, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WilkinsonAmateur - 1Сезона 73, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PavoneAmateur - 74Сезона 73, Трка 17, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanAmateur - 80Сезона 73, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserAmateur - 23Сезона 73, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suleyman KabaAmateur - 51Сезона 73, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReisAmateur - 89Сезона 73, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiAmateur - 56Сезона 72, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin ŽicAmateur - 56Сезона 72, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 17, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russell RodenbergAmateur - 19Сезона 72, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomass ReinisAmateur - 66Сезона 72, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraAmateur - 50Сезона 72, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence PetrovicsAmateur - 51Сезона 72, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Viana JúniorRookie - 81Сезона 72, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Tártara PagellaAmateur - 30Сезона 72, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya DomrachevRetiredСезона 71, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekAmateur - 36Сезона 71, Трка 17, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko AleksicRetiredСезона 71, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRookie - 112Сезона 71, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraAmateur - 89Сезона 71, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtAmateur - 60Сезона 71, Трка 17, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CaninoAmateur - 73Сезона 71, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis BouriotisAmateur - 65Сезона 71, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloAmateur - 91Сезона 71, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresRetiredСезона 71, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PearsonAmateur - 57Сезона 71, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonso RidolfoAmateur - 54Сезона 71, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HillAmateur - 58Сезона 71, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiAmateur - 66Сезона 70, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 6Сезона 70, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyörfiAmateur - 89Сезона 70, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyPro - 10Сезона 70, Трка 17, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 70, Трка 17, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaAmateur - 34Сезона 70, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagy ZoltánRetiredСезона 70, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 23Сезона 70, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aarron CastellanosPro - 22Сезона 70, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claus BebeAmateur - 83Сезона 70, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán BabosRetiredСезона 70, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisPro - 8Сезона 70, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kylian GendreaudRetiredСезона 70, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenPro - 7Сезона 69, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 27Сезона 69, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walid ObeidPro - 9Сезона 69, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecAmateur - 53Сезона 69, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićPro - 12Сезона 69, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterRetiredСезона 69, Трка 17, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CarreraPro - 12Сезона 69, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Constantin HellerRetiredСезона 69, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuri BarchiAmateur - 4Сезона 69, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef MaurerRookie - 51Сезона 69, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerAmateur - 91Сезона 69, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin ForsterAmateur - 78Сезона 68, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRetiredСезона 68, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 77Сезона 68, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoPro - 22Сезона 68, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilenia GaleoneRetiredСезона 68, Трка 17, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teddy QuintonRetiredСезона 68, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rastislav PadysakRookie - 24Сезона 67, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantPro - 25Сезона 67, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Rasmus RänkRetiredСезона 67, Трка 17, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniPro - 23Сезона 67, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LópezMaster - 2Сезона 67, Трка 17, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KenovRookie - 72Сезона 67, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Korbinian DegenhartRetiredСезона 67, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan PoulsenRetiredСезона 67, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rustum KozainAmateur - 47Сезона 67, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo FolhadelaPro - 19Сезона 67, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pero DaničićPro - 14Сезона 67, Трка 17, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardAmateur - 53Сезона 67, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelAmateur - 86Сезона 67, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee JohnsonRetiredСезона 67, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casper ElshofRookie - 25Сезона 67, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Obdulio CilintanoAmateur - 82Сезона 66, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid PisarskiAmateur - 93Сезона 66, Трка 17, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaudia PoczókRetiredСезона 66, Трка 17, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko EerolaRetiredСезона 66, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaRetiredСезона 66, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusPro - 17Сезона 66, Трка 17, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro ArgemiPro - 11Сезона 66, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaurav SinghAmateur - 11Сезона 66, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HlavičkaRetiredСезона 66, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luce RosoAmateur - 9Сезона 66, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso CaputoRetiredСезона 66, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: