Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Standing tall Amateur (Завршување на сите трки во сезоната на подиумот во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 2150.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mitchel WalenPro - 16Сезона 89, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišPro - 15Сезона 89, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszPro - 8Сезона 89, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisPro - 24Сезона 89, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leif NielsenPro - 22Сезона 89, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 14Сезона 88, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorPro - 8Сезона 88, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkMaster - 2Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniMaster - 5Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 87, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenMaster - 3Сезона 87, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöMaster - 4Сезона 85, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniPro - 7Сезона 85, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 2Сезона 85, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiMaster - 2Сезона 84, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezPro - 18Сезона 84, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiMaster - 3Сезона 83, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 81, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 81, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KontraRetiredСезона 80, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovAmateur - 25Сезона 80, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 101Сезона 80, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 7Сезона 80, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteRookie - 31Сезона 80, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerweAmateur - 53Сезона 79, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicRookie - 137Сезона 78, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 77, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiPro - 2Сезона 77, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassAmateur - 23Сезона 77, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 77, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 40Сезона 77, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DurantRetiredСезона 77, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 76, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakAmateur - 69Сезона 76, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoPro - 1Сезона 76, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasAmateur - 21Сезона 76, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanRetiredСезона 76, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 76, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 76, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajinkya GokhaleRetiredСезона 76, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 75, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiPro - 14Сезона 75, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsAmateur - 32Сезона 75, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoAmateur - 32Сезона 74, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 74, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaPro - 11Сезона 74, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliPro - 3Сезона 73, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaRookie - 90Сезона 73, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniRetiredСезона 73, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaAmateur - 28Сезона 73, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 17Сезона 73, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 69Сезона 73, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 73, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 73, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezRetiredСезона 73, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 3Сезона 72, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rutger EngelenburgRetiredСезона 72, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRetiredСезона 72, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyRetiredСезона 72, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 71, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosRetiredСезона 71, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliPro - 3Сезона 71, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 70, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingPro - 21Сезона 70, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariRetiredСезона 70, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlRookie - 122Сезона 70, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe CalaanRetiredСезона 70, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovAmateur - 51Сезона 70, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréMaster - 4Сезона 69, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillPro - 15Сезона 69, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimRookie - 62Сезона 69, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred VautrinRetiredСезона 68, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinMaster - 3Сезона 68, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick PhelpsRetiredСезона 68, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsPro - 5Сезона 67, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 67, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano MeleRetiredСезона 67, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoPro - 23Сезона 66, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherPro - 24Сезона 65, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanMaster - 2Сезона 65, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran VidicRetiredСезона 64, Трка 17, A-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bjorn HiepRookie - 92Сезона 64, Трка 17, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretMaster - 5Сезона 64, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan SkellyRetiredСезона 63, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EadieAmateur - 50Сезона 63, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom FrederickxRetiredСезона 63, Трка 17, A-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsPro - 22Сезона 63, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaro DerenRetiredСезона 63, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 58Сезона 63, Трка 17, A-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean ChapadosRookie - 34Сезона 63, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko JošićRetiredСезона 62, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 3Сезона 62, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathAmateur - 66Сезона 62, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: