Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите менаџери со алтер его слика
 
Страница [12 3 ... 27 28 29 » Брзо оди на страница:
# Група Слика Име на менаџер Прикачена Трки Поени
1. Rookie - 51  Yannick Wolfs Вчера во 18:24:42 1 1
2. Rookie - 65  Valentine Jenkins Вчера во 18:24:41 1 0
3. Amateur - 26  Mirco Baldini Вчера во 15:25:44 534 691
4. Rookie - 60  Marcin Janda Дек 1 2021, 16:43:56 189 593
5. Rookie - 98  Ruben Van Cauwenberge Ное 29 2021, 22:38:26 1 6
6. Rookie - 84  Klaus Brabandt Ное 28 2021, 14:10:44 1 0
7. Rookie - 96  Jimmy Baker Ное 26 2021, 21:43:39 2 3
8. Rookie - 37  Victor Toma Ное 25 2021, 23:03:06 2 2
9. Pro - 13  Fabrice Van Damme Ное 24 2021, 23:47:47 1111 1923
10. Rookie - 148  Júlio Fernandes Ное 18 2021, 15:27:48 2 0
11. Rookie - 116  Damian Fox Ное 13 2021, 22:35:58 1 0
12. Rookie - 88  Juany Alfonzo Ное 9 2021, 04:15:17 7 0
13. Amateur - 13  Rafal Jurowski Ное 8 2021, 04:03:11 173 526
14. Rookie - 97  Mateo Vidal Ное 6 2021, 13:43:07 1 0
15. Elite  Juan Diego Milán Ное 6 2021, 13:42:59 812 1934
16. Amateur - 52  Quintus Vanghaele Ное 2 2021, 23:14:50 29 204
17. Rookie - 72  Leonid Baer Ное 2 2021, 14:34:43 2 1
18. Rookie - 63  Kenneth Bon Nielsen Ное 2 2021, 14:34:42 9 17
19. Rookie - 115  Giancarlo Capuano Ное 1 2021, 18:19:03 9 0
20. Rookie - 100  Julio Bernal Ное 1 2021, 15:14:19 9 4
21. Rookie - 27  Ale Janik Окт 30 2021, 15:11:45 1 0
22. Rookie - 96  Antonio Senserini Окт 28 2021, 23:50:10 5 0
23. Rookie - 14  Dale Shelton Окт 28 2021, 16:04:57 8 0
24. Amateur - 23  Ivan Petrov Окт 27 2021, 17:18:14 43 93
25. Rookie - 102  William Brands Окт 23 2021, 19:44:52 2 0
26. Rookie - 44  Juany Alarcon Окт 22 2021, 17:15:39 2 1
27. Rookie - 10  Emre Can Окт 21 2021, 18:53:12 2 0
28. Rookie - 36  Connor Saunders Окт 21 2021, 16:29:09 5 1
29. Amateur - 28  Ricardo Antunes Окт 21 2021, 16:28:52 243 271
30. Amateur - 56  Derek Rainey Окт 20 2021, 16:43:04 562 525
31. Rookie - 98  Sebas Carp Окт 19 2021, 19:12:19 5 0
32. Rookie - 35  Lewis Putin Окт 15 2021, 15:57:16 1 0
33. Rookie - 98  Daniel Berruti Окт 13 2021, 19:30:19 1 0
34. Rookie - 149  Francois Coetzee Окт 13 2021, 16:38:25 0 0
35. Pro - 9  Chris Shaw Окт 12 2021, 17:52:00 570 965
36. Rookie - 115  Rizal Effendi Окт 12 2021, 17:51:58 1 0
37. Master - 4  Dusan Sevarlic Окт 8 2021, 14:00:52 804 2257
38. Pro - 10  Duarte Madrugo Окт 7 2021, 20:59:22 156 296
39. Amateur - 36  Ryuu Hasegawa Окт 6 2021, 21:24:45 26 146
40. Rookie - 144  Jay Caulls Окт 6 2021, 19:24:02 249 417
41. Rookie - 55  Lincoln Kenyon Окт 6 2021, 00:27:53 6 7
42. Amateur - 60  Stewart Wallace Окт 5 2021, 23:15:16 41 113
43. Amateur - 11  David Jowett Окт 4 2021, 16:22:53 98 268
44. Rookie - 117  Cla Dio Окт 3 2021, 23:02:55 5 0
45. Rookie - 149  Csaba Kovács Окт 2 2021, 20:53:05 2 4
46. Rookie - 39  Sane Sanes Окт 1 2021, 17:02:02 0 0
47. Pro - 12  Mike Bennett Сеп 28 2021, 22:04:58 495 908
48. Retired  Caio Cruz Сеп 27 2021, 15:44:01 1 0
49. Rookie - 69  John De Courcy Сеп 26 2021, 19:19:41 467 784
50. Amateur - 21  Ray Murray Сеп 24 2021, 15:56:06 365 337
51. Amateur - 57  Beppe Enholm Сеп 22 2021, 19:37:19 758 965
52. Retired  Henrique Horst Сеп 18 2021, 22:38:16 2 0
53. Retired  Rossano Artuso Сеп 18 2021, 03:51:15 0 0
54. Retired  Igor Lopes Сеп 18 2021, 00:18:42 2 0
55. Amateur - 17  Erki Mullamaa Сеп 14 2021, 16:09:38 477 745
56. Retired  Sidoro Helgueras Сеп 10 2021, 18:41:22 0 0
57. Retired  Patrick Misgalski Сеп 9 2021, 16:45:09 6 0
58. Pro - 4  Cristian Cattaneo Сеп 5 2021, 02:35:41 463 897
59. Retired  Abu Jaafar Сеп 2 2021, 21:55:38 0 0
60. Retired  Károly Kristóf Nagy Сеп 2 2021, 12:52:42 0 0
61. Retired  Mike Meyers Сеп 2 2021, 00:57:45 1 0
62. Amateur - 78  Sasha Booz Авг 30 2021, 16:56:59 373 727
63. Amateur - 70  Jason Claydon Авг 30 2021, 00:43:29 377 2526
64. Retired  Kendrick Amadi Авг 30 2021, 00:00:20 1 0
65. Retired  Alexis Northstar Авг 29 2021, 23:04:09 0 0
66. Master - 5  Aigars Vitolins Авг 21 2021, 15:33:01 475 1248
67. Pro - 20  David Smith Авг 20 2021, 23:05:56 440 1002
68. Retired  Afika Tari Авг 20 2021, 15:21:58 3 0
69. Retired  Nicolás Silvestri Авг 19 2021, 04:03:09 9 2
70. Retired  Damián Carballo Авг 17 2021, 20:00:16 9 1
71. Retired  Mykael Rynz Авг 17 2021, 16:28:41 1 0
72. Retired  Eric Carbonell Авг 17 2021, 16:28:38 0 0
73. Amateur - 38  Dainius Vaškys Авг 17 2021, 16:28:36 454 1059
74. Retired  Resme Now Авг 15 2021, 15:29:40 1 0
75. Pro - 5  Mikko Heikkinen Авг 14 2021, 15:16:54 1308 2027
76. Retired  Simich San Авг 14 2021, 15:16:43 1 1
77. Retired  David Zamudio Авг 9 2021, 09:43:09 1 0
78. Pro - 8  Pat Madigan Авг 9 2021, 09:41:59 1226 2009
79. Retired  Tibor Gazdag Авг 4 2021, 23:43:03 9 18
80. Amateur - 54  Charles Shaw Авг 3 2021, 16:08:08 367 404
81. Amateur - 58  Eric Ingraham Авг 2 2021, 19:59:15 161 444
82. Rookie - 113  Anthony Willis Авг 2 2021, 04:19:56 73 186
83. Retired  Ariel Brs Јул 31 2021, 01:52:19 1 0
84. Amateur - 24  Rumen Monov Јул 29 2021, 23:44:01 46 126
85. Retired  Adrian Damer Јул 22 2021, 12:49:56 1 0
86. Retired  Mario Krusch Јул 21 2021, 18:34:41 3 2
87. Retired  Daniel Petrucco Јул 17 2021, 20:57:42 1 0
88. Rookie - 48  Yann Bely Јул 17 2021, 00:17:48 136 222
89. Retired  Alejandro Pascual Јул 14 2021, 21:05:01 1 0
90. Retired  Keonhacaikto Kto Јул 10 2021, 01:23:52 0 0
91. Pro - 25  Antonio Simón Јул 8 2021, 16:22:30 430 1076
92. Rookie - 117  Lorenzo Rispoli Јул 8 2021, 16:22:28 7 3
93. Retired  Magic Jordan Јул 8 2021, 03:58:32 3 0
94. Retired  Xian Feng Јул 7 2021, 18:40:53 3 0
95. Amateur - 48  Claudio Del Bianco Јул 5 2021, 12:48:52 45 147
96. Amateur - 8  Karol Dusiło Јул 3 2021, 21:51:48 157 279
97. Retired  Mini Verstappen Јул 3 2021, 17:26:58 3 1
98. Retired  Tristan Angulo Јул 2 2021, 23:14:12 1 0
99. Retired  Victor Enzo Јул 2 2021, 16:09:44 1 0
100. Rookie - 17  William Locke Јул 2 2021, 12:26:45 42 124
Страница [12 3 ... 27 28 29 » Брзо оди на страница: