Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница [12 3 ... 80 81 82 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock George Slater Elite 23:53:50.195s
2. Bridgerock Ania Piekarska Elite + 0:04:14.819s
3. Hancock Lee Harding Elite + 0:16:13.859s
4. Hancock Pablo Fernandez Elite + 0:19:24.406s
5. Badyear Miel Soeterbroek Elite + 0:22:34.631s
6. Hancock Twig Fahaji Elite + 0:22:52.025s
7. Badyear Rimantas Sagatas2 Elite + 0:24:42.289s
8. Badyear Harsh Sheth Elite + 0:27:06.521s
9. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:27:41.935s
10. Badyear Daniele Bontempo Elite + 0:28:21.811s
11. Hancock Ignacio Belatti Elite + 0:29:58.894s
12. Badyear Luca Molendi Elite + 0:30:10.809s
13. Yokomama Brad Marshall Elite + 0:33:16.548s
14. Badyear Michaela Källström Elite + 0:34:48.060s
15. Badyear Leandro Sereno7 Elite + 0:36:01.268s
16. Badyear Paul Williams Master - 4 + 0:37:42.899s
17. Michelini Matej Matrtaj Master - 4 + 0:39:12.053s
18. Hancock Jay De Snoo Elite + 0:40:15.109s
19. Dunnolop Pedro Moura Master - 5 + 0:40:26.984s
20. Contimental Giovanni Orecchioni Elite + 0:40:40.236s
21. Badyear Gábor Safranyik Elite + 0:41:17.254s
22. Hancock Apostolis Goutzos Elite + 0:41:57.169s
23. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 3 + 0:42:22.982s
24. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:44:07.591s
25. Yokomama Antonio Gattulli Elite + 0:44:23.496s
26. Dunnolop Chris Adnams Master - 5 + 0:44:26.197s
27. Yokomama Patryk Janczak Master - 4 + 0:44:35.004s
28. Badyear Dmitry Shevel Master - 2 + 0:44:46.867s
29. Badyear Kuba Szajbel Master - 4 + 0:45:48.609s
30. Bridgerock Michał Wilczyński Elite + 0:46:16.661s
31. Dunnolop Andrej Rilke Master - 2 + 0:46:44.729s
32. Badyear Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:48:18.527s
33. Badyear Raimonds Urtāns Master - 3 + 0:49:00.447s
34. Dunnolop Jens Frostrup Master - 5 + 0:49:43.669s
35. Yokomama Kamal Naoui Master - 4 + 0:50:12.514s
36. Badyear Mery Lissarrague Master - 1 + 0:50:45.431s
37. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:51:12.082s
38. Dunnolop Atis Praudins Master - 4 + 0:51:42.225s
39. Yokomama Andrea Amich Master - 4 + 0:52:21.838s
40. Badyear Dominiek Van West Master - 5 + 0:53:51.910s
41. Yokomama Sergio Fanelli Master - 4 + 0:54:45.221s
42. Badyear Jose Filipe Master - 2 + 0:54:50.050s
43. Badyear Michel Vandecatelle Master - 3 + 0:55:11.442s
44. Michelini Mauro Schumacher Master - 3 + 0:57:04.129s
45. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:57:40.783s
46. Yokomama Mato Nikic Master - 3 + 0:58:09.627s
47. Dunnolop Stephen Cudmore Master - 1 + 0:58:16.844s
48. Badyear James Boylan Master - 1 + 0:58:48.331s
49. Dunnolop Guillaume Delamarre Pro - 17 + 0:59:00.569s
50. Hancock Edwin Silva Master - 2 + 0:59:12.870s
51. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:59:19.124s
52. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 0:59:27.155s
53. Yokomama Rafal Celejewski Master - 5 + 0:59:47.448s
54. Badyear Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:59:51.255s
55. Badyear Alejandro Badino Master - 4 + 1:00:03.988s
56. Badyear Andy Goodall Master - 2 + 1:00:57.002s
57. Badyear Evaldas Ruseckas Master - 5 + 1:02:03.330s
58. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 1:02:05.137s
59. Badyear Stefan Gommans Master - 2 + 1:02:08.497s
60. Hancock Veres Tamás Elite + 1:02:28.037s
61. Badyear Felipe Aguiar Pro - 16 + 1:02:56.306s
62. Badyear Patrick Hertach Pro - 2 + 1:03:04.951s
63. Yokomama Vadim Shapovalov Master - 3 + 1:03:15.115s
64. Dunnolop Asdrúbal Corral Pro - 15 + 1:03:23.237s
65. Yokomama Lorenzo Bongi Master - 1 + 1:03:27.220s
66. Contimental Marcin Żak Elite + 1:03:37.097s
67. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 1:03:47.444s
68. Dunnolop Olivier Portal Master - 1 + 1:03:48.991s
69. Badyear Pablo Ramirez Master - 4 + 1:03:49.463s
70. Badyear Jorge Luiz Filho Pro - 2 + 1:03:57.759s
71. Yokomama David Michler Master - 4 + 1:04:03.110s
72. Yokomama Marco Longo Master - 3 + 1:04:08.366s
73. Dunnolop Michail Ivanov Master - 5 + 1:04:33.621s
74. Badyear György Csillag Master - 1 + 1:04:47.340s
75. Yokomama Andres Duffey Pro - 20 + 1:05:03.028s
76. Dunnolop Martin Rosina Pro - 1 + 1:05:14.925s
77. Badyear Arkadiusz Nicewicz Master - 5 + 1:05:27.015s
78. Yokomama Andreas Ramann Master - 5 + 1:05:34.264s
79. Badyear Toni Kazanjyan Master - 3 + 1:05:46.709s
80. Badyear Artur Terezan Pro - 7 + 1:05:56.327s
81. Dunnolop Damir Sen Master - 4 + 1:06:27.694s
82. Badyear Ilya Vedenikov Master - 2 + 1:06:31.069s
83. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 1:06:31.423s
84. Dunnolop Armenio Santos Master - 2 + 1:06:58.612s
85. Badyear Joan Centellas Pro - 12 + 1:07:00.283s
86. Dunnolop Sergio Porta Pro - 6 + 1:07:46.305s
87. Dunnolop Luca Dal Sacco Pro - 3 + 1:07:49.023s
88. Yokomama Joscha Büllesbach Pro - 9 + 1:08:02.004s
89. Yokomama Jussi Mäenpää Pro - 20 + 1:08:10.803s
90. Badyear Ricky Silva Master - 5 + 1:08:25.381s
91. Yokomama Konrad Świderski Master - 5 + 1:08:27.991s
92. Avonn Benedetto Campobello Elite + 1:08:32.257s
93. Yokomama Peter Both Pro - 18 + 1:08:35.176s
94. Dunnolop Cédrick Flament Pro - 23 + 1:08:39.374s
95. Yokomama Tony Cullen Master - 1 + 1:08:43.859s
96. Avonn Davide Lorenzini Elite + 1:08:46.276s
97. Badyear András Bozóti Master - 2 + 1:08:46.881s
98. Dunnolop Ahmet Sonverdi Master - 5 + 1:08:47.640s
99. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 1:09:02.298s
100. Dunnolop Valter Andreiev Master - 1 + 1:09:03.887s
Страница [12 3 ... 80 81 82 » Брзо оди на страница: