Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница « 1 2 3 ... 102 [103104 105 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
10201. Pipirelli Malan Otto Rookie - 150 + 0.000s
10202. Pipirelli Sam Urai Rookie - 79 + 45.789s
10203. Pipirelli Marco Diaz Rookie - 85 + 0:01:27.871s
10204. Pipirelli Carlos Glez Rookie - 33 + 0:01:42.077s
10205. Pipirelli Junior Fernándo Rookie - 102 + 0:01:53.851s
10206. Pipirelli Arturo F Sanchez Rookie - 81 + 0:03:37.940s
10207. Pipirelli Moor Hai Rookie - 16 + 0:04:02.736s
10208. Pipirelli Lance Sterling Rookie - 144 + 0:04:28.364s
10209. Pipirelli Charlie Gerardus Rookie - 117 + 0:04:45.159s
10210. Pipirelli Salih Güney Rookie - 80 + 0:05:14.852s
10211. Pipirelli Panexi Dzabroilov Rookie - 64 + 0:05:53.547s
10212. Pipirelli Glenn Holland Rookie - 55 + 0:05:56.713s
10213. Pipirelli Alan Rusk Rookie - 56 + 0:06:02.222s
10214. Pipirelli Lechu Klk Rookie - 4 + 0:06:45.890s
10215. Pipirelli Ajit Sinam Rookie - 66 + 0:06:52.416s
10216. Pipirelli Eric Boudreault Rookie - 73 + 0:07:24.650s
10217. Pipirelli Davo Gallina Rookie - 88 + 0:07:43.381s
10218. Pipirelli Franco Yuzon Rookie - 83 + 0:07:45.951s
10219. Pipirelli Lefika Thito Rookie - 26 + 0:07:53.210s
10220. Pipirelli John Smith Rookie - 98 + 0:08:13.946s
10221. Pipirelli Davi Araujo Rookie - 136 + 0:08:20.438s
10222. Pipirelli Top Videosvevo Rookie - 67 + 0:08:24.492s
10223. Pipirelli Antonis Mentis Rookie - 133 + 0:09:24.823s
10224. Pipirelli Marcelo Julián Rookie - 3 + 0:09:26.709s
10225. Pipirelli Ahmed Tahmid Rookie - 21 + 0:09:52.640s
10226. Pipirelli Manos Divanis Rookie - 47 + 0:09:58.877s
10227. Pipirelli Lorenzo Ghezzi Rookie - 5 + 0:10:05.984s
10228. Pipirelli Damien Lombard Rookie - 127 + 0:12:00.488s
10229. Pipirelli Corbin Hulsey Rookie - 97 + 0:12:03.722s
10230. Pipirelli Jaakko Åerälä Rookie - 137 + 0:12:20.405s
10231. Pipirelli Ian Pierse Rookie - 68 + 0:12:38.007s
10232. Pipirelli Massimiliano Fiorillo Rookie - 54 + 0:12:43.950s
10233. Pipirelli Patrik Kr Rookie - 145 + 0:12:55.035s
10234. Pipirelli Mamai Bababooey Rookie - 55 + 0:13:01.504s
10235. Pipirelli Da Ko Rookie - 55 + 0:13:09.833s
10236. Pipirelli Sándor Józsa Rookie - 140 + 0:13:22.749s
10237. Pipirelli Peter Van Tol Rookie - 33 + 0:13:33.034s
10238. Pipirelli Pascal Mouy Rookie - 49 + 0:13:36.967s
10239. Pipirelli Shardul Konde Rookie - 54 + 0:13:59.584s
10240. Pipirelli Siddharth Aggarwal Rookie - 91 + 0:14:09.263s
10241. Pipirelli Ross Tindiglia Amateur - 13 + 0:15:09.989s
10242. Pipirelli Lehir Carlos Cabral Rookie - 85 + 0:15:36.491s
10243. Pipirelli Rafael Juarez Rookie - 138 + 0:16:27.851s
10244. Pipirelli Antonio Senna Amateur - 31 + 0:18:26.751s
10245. Pipirelli Federico Tessari Amateur - 20 + 0:22:06.353s
10246. Pipirelli Seymour Jones Rookie - 51 + 0:23:04.999s
10247. Pipirelli Lefteris Aggouridakis Rookie - 40 + 0:23:23.003s
10248. Pipirelli John Carstein Rookie - 13 + 0:26:45.826s
10249. Pipirelli Robert Longwell Rookie - 144 + 0:26:54.428s
10250. Pipirelli Georgi Lilov Rookie - 108 + 0:27:01.079s
10251. Pipirelli Herman Mastro Rookie - 75 + 0:27:22.859s
10252. Pipirelli Felipe Udbjorg Rookie - 102 + 0:27:39.586s
10253. Pipirelli Travy Bueller Rookie - 82 + 0:29:22.478s
10254. Pipirelli Douglas Albert Rookie - 38 + 0:29:28.189s
10255. Pipirelli Vasily Vasiliev Rookie - 131 + 0:29:28.682s
10256. Pipirelli Gabriel Martinho Rookie - 111 + 0:29:44.043s
10257. Pipirelli Danny Handdob Rookie - 124 + 0:29:57.823s
10258. Pipirelli David Harris Rookie - 44 + 0:30:25.864s
10259. Pipirelli James May Rookie - 15 + 0:35:21.540s
10260. Pipirelli Michael Jajo Rookie - 50 + 0:36:36.446s
10261. Pipirelli Gabriel Versutti Amateur - 46 + 0:37:06.737s
10262. Pipirelli Higor Miguel Gomes Amateur - 11 + 0:38:46.356s
10263. Pipirelli Mateo Londoño Amateur - 76 + 0:39:15.082s
10264. Pipirelli Mateo Naranjo Londoño Amateur - 31 + 0:39:16.336s
10265. Pipirelli Guenom Galford Amateur - 38 + 0:39:25.262s
10266. Pipirelli Jairo Naranjo Amateur - 68 + 0:39:55.894s
10267. Pipirelli Andrius Drazdauskas Amateur - 41 + 0:40:05.585s
10268. Pipirelli Paul Brady Amateur - 28 + 0:40:26.041s
10269. Pipirelli Daniel Otalvaro Amateur - 9 + 0:41:06.812s
10270. Pipirelli Geraldo Da Silva Amateur - 66 + 0:41:08.793s
10271. Pipirelli Carlo Bonfanti Amateur - 6 + 0:47:45.283s
10272. Pipirelli Dániel Sallai Rookie - 21 + 1:26:45.855s
10273. Pipirelli Raphael Arantes Rookie - 65 + 1:34:08.230s
10274. Pipirelli João Mabeka Mabeka Rookie - 1 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Dariusz Kaim Rookie - 9 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Juliano Venancio Rookie - 14 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Lazare Lalikpesse Rookie - 24 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Eri Rip Rookie - 26 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Marmaid Man Rookie - 27 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Dani Aleksandrov Rookie - 29 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Matt Thompson Rookie - 40 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Jonathan Linotte Rookie - 48 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Nex Cm Rookie - 51 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Michael Hatley Rookie - 53 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Bic Ionut Rookie - 53 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Arthur Letot Rookie - 79 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Initial Sc Rookie - 83 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Nikolai Milyutin Rookie - 86 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Giuseppe Rosselli Rookie - 90 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Cesar Cesar Alberto Rookie - 94 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Feer Geer Rookie - 101 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Harsh Utsav Rookie - 103 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Vitinha Nunes Rookie - 105 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Imran Unknown Rookie - 108 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Torach LeFrancois Rookie - 118 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Amine Zaghdoud Rookie - 127 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Егор Савлук Rookie - 130 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Ertan Arslan Rookie - 132 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Corvikite Nanz Rookie - 135 + 1:34:43.312s
10274. Pipirelli Carmelita Alves Rookie - 136 + 1:34:43.312s
Страница « 1 2 3 ... 102 [103104 105 » Брзо оди на страница: