Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница « 1 2 3 ... 103 [104105 106 107 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
10301. Pipirelli James Keeble Rookie - 116 + 0.000s
10301. Pipirelli Smarttv Playstation Rookie - 116 + 0.000s
10301. Pipirelli Efren Lopez Rookie - 116 + 0.000s
10301. Pipirelli Nikola Puchinjan Rookie - 117 + 0.000s
10301. Pipirelli أحمد آدم Rookie - 117 + 0.000s
10301. Pipirelli Zecaexi Zecazinho Rookie - 117 + 0.000s
10301. Pipirelli Antonio Carlos Dos Santos Nuens Rookie - 118 + 0.000s
10301. Pipirelli Raimundo Cordeiro Rookie - 118 + 0.000s
10301. Pipirelli Mark Nazwisko Rookie - 118 + 0.000s
10301. Pipirelli Losterrminetor Piñeiro Rookie - 118 + 0.000s
10301. Pipirelli Uzumaki Naruto Rookie - 119 + 0.000s
10301. Pipirelli Tommaso De Luca Rookie - 119 + 0.000s
10301. Pipirelli Randy Yudistira Rookie - 119 + 0.000s
10301. Pipirelli Ldc1fps Unknown Rookie - 119 + 0.000s
10301. Pipirelli Vagner Secchin Rookie - 120 + 0.000s
10301. Pipirelli Enea Musio Rookie - 120 + 0.000s
10301. Pipirelli Mr. M Rookie - 121 + 0.000s
10301. Pipirelli Avitar Profus Rookie - 121 + 0.000s
10301. Pipirelli Luis Perálvarez Rookie - 121 + 0.000s
10301. Pipirelli Alvaro Andres Rookie - 121 + 0.000s
10301. Pipirelli Claudio Messina Rookie - 122 + 0.000s
10301. Pipirelli Kirill Gorodishenin Rookie - 122 + 0.000s
10301. Pipirelli Ana J. J. Zeviani Rookie - 122 + 0.000s
10301. Pipirelli Christian Kriel Rookie - 122 + 0.000s
10301. Pipirelli Mark Korman Rookie - 123 + 0.000s
10301. Pipirelli Ilya Ivanson Rookie - 123 + 0.000s
10301. Pipirelli Johann Bolaño Rookie - 123 + 0.000s
10301. Pipirelli Bastian Sayago Rookie - 123 + 0.000s
10301. Pipirelli Noah Doidi Rookie - 124 + 0.000s
10301. Pipirelli Jeri Robert Rookie - 124 + 0.000s
10301. Pipirelli Micheal Guardario Rookie - 125 + 0.000s
10301. Pipirelli Mart Thijssen Rookie - 125 + 0.000s
10301. Pipirelli Лисий Хєр Rookie - 125 + 0.000s
10301. Pipirelli Andes Putra Cahyadi Rookie - 125 + 0.000s
10301. Pipirelli Andrea Xhavara Rookie - 125 + 0.000s
10301. Pipirelli Othmane Zaha Rookie - 126 + 0.000s
10301. Pipirelli Арсений Акаванцев Rookie - 126 + 0.000s
10301. Pipirelli Guti Ramirez Rookie - 127 + 0.000s
10301. Pipirelli Enes Küççük Rookie - 127 + 0.000s
10301. Pipirelli Kanes Kane Rookie - 127 + 0.000s
10301. Pipirelli Gusta Unknown Rookie - 127 + 0.000s
10301. Pipirelli Doktercinta Cinta Rookie - 127 + 0.000s
10301. Pipirelli Loucas Seguret-gris Rookie - 127 + 0.000s
10301. Pipirelli Jiří Vobr Rookie - 127 + 0.000s
10301. Pipirelli Antonio Unknown Rookie - 128 + 0.000s
10301. Pipirelli Luca T Rookie - 128 + 0.000s
10301. Pipirelli Essey Berhe Rookie - 128 + 0.000s
10301. Pipirelli Nico Mora Rookie - 128 + 0.000s
10301. Pipirelli Linus Ring Rookie - 129 + 0.000s
10301. Pipirelli Haidar Masri Rookie - 129 + 0.000s
10301. Pipirelli Antonio Fulgens Rookie - 129 + 0.000s
10301. Pipirelli Ezequiel Caanova Gomez Lobo Rookie - 129 + 0.000s
10301. Pipirelli Robert Baier Rookie - 129 + 0.000s
10301. Pipirelli Ivan Ivanto Rookie - 130 + 0.000s
10301. Pipirelli Pula Urechi Rookie - 130 + 0.000s
10301. Pipirelli Michael Haller Rookie - 130 + 0.000s
10301. Pipirelli Paul Haynes Rookie - 130 + 0.000s
10301. Pipirelli Colton Hypes Rookie - 130 + 0.000s
10301. Pipirelli Vincent Moron Rookie - 130 + 0.000s
10301. Pipirelli Davi Gatinho Rookie - 131 + 0.000s
10301. Pipirelli Nicolas De Luca Costa Rookie - 131 + 0.000s
10301. Pipirelli Dea Perm Rookie - 131 + 0.000s
10301. Pipirelli Sujal Pokhrel Rookie - 131 + 0.000s
10301. Pipirelli Hugo Ricardo Filho De Jesus Rookie - 132 + 0.000s
10301. Pipirelli Nich Susanto Rookie - 132 + 0.000s
10301. Pipirelli Louie Lu Rookie - 132 + 0.000s
10301. Pipirelli Bruno Cesar Da Silva Rookie - 132 + 0.000s
10301. Pipirelli Karabo Frans Rookie - 133 + 0.000s
10301. Pipirelli Senzo Skhosana Rookie - 133 + 0.000s
10301. Pipirelli Kevyn Alexandre Rookie - 133 + 0.000s
10301. Pipirelli Adama Thiam Rookie - 134 + 0.000s
10301. Pipirelli Jay Freels Rookie - 134 + 0.000s
10301. Pipirelli Ezequiel Casanova Rookie - 135 + 0.000s
10301. Pipirelli Adrian Abdurrahman Rookie - 135 + 0.000s
10301. Pipirelli George Galley Rookie - 135 + 0.000s
10301. Pipirelli Diego Etchandy Rookie - 135 + 0.000s
10301. Pipirelli Danil Kolesov Rookie - 135 + 0.000s
10301. Pipirelli Fyn Walli Rookie - 136 + 0.000s
10301. Pipirelli Pim Dijkmn Rookie - 136 + 0.000s
10301. Pipirelli Lasseaux Gabriel Rookie - 136 + 0.000s
10301. Pipirelli Axel Lundgren Dahl Rookie - 136 + 0.000s
10301. Pipirelli Step Abobe Rookie - 136 + 0.000s
10301. Pipirelli Massimo Tonghini Rookie - 136 + 0.000s
10301. Pipirelli Ravjot Singh Rookie - 137 + 0.000s
10301. Pipirelli Fabio Rizza Rookie - 137 + 0.000s
10301. Pipirelli Michele Marini Rookie - 137 + 0.000s
10301. Pipirelli Blake Wvers Rookie - 138 + 0.000s
10301. Pipirelli Arnas Peikstenis Rookie - 139 + 0.000s
10301. Pipirelli Serse Mattia Cavagna Rookie - 139 + 0.000s
10301. Pipirelli Andrew Lam Rookie - 139 + 0.000s
10301. Pipirelli Faudzan Hasari Rookie - 140 + 0.000s
10301. Pipirelli Ndabezinhle Maseko Rookie - 140 + 0.000s
10301. Pipirelli Rayane Albuquerqur Rookie - 140 + 0.000s
10301. Pipirelli Marcos Mateus Rookie - 140 + 0.000s
10301. Pipirelli Johan Botha Rookie - 141 + 0.000s
10301. Pipirelli Callord Lords Rookie - 142 + 0.000s
10301. Pipirelli Tomasz Volkers Rookie - 142 + 0.000s
10301. Pipirelli Scott Mcnett Rookie - 142 + 0.000s
10301. Pipirelli Eric Peña Rookie - 143 + 0.000s
10301. Pipirelli Alejandro Villalba Rookie - 143 + 0.000s
Страница « 1 2 3 ... 103 [104105 106 107 » Брзо оди на страница: