Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница « 1 2 3 ... 104 [105106 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
10401. Pipirelli Matus Demicz Amateur - 36 + 0.000s
10401. Pipirelli Skyler Marsons Amateur - 37 + 0.000s
10401. Pipirelli Balázs Szabó Amateur - 39 + 0.000s
10401. Pipirelli Massimiliano Ferrari Amateur - 39 + 0.000s
10401. Pipirelli Shane Goeb Amateur - 39 + 0.000s
10401. Pipirelli André França Amateur - 42 + 0.000s
10401. Pipirelli Matías Fassi Amateur - 42 + 0.000s
10401. Pipirelli Miguel Ribeiro Amateur - 43 + 0.000s
10401. Pipirelli Gabriel Errico Amateur - 44 + 0.000s
10401. Pipirelli Slossie Captain Amateur - 46 + 0.000s
10401. Pipirelli Bartlomiej Kozak Amateur - 47 + 0.000s
10401. Pipirelli Berkay Kahraman Amateur - 48 + 0.000s
10401. Pipirelli Art Wolf Amateur - 48 + 0.000s
10401. Pipirelli Carlos Ciuvi Amateur - 48 + 0.000s
10401. Pipirelli Roxin Tudorache Amateur - 49 + 0.000s
10401. Pipirelli Fernando Banik Amateur - 50 + 0.000s
10401. Pipirelli Bálint Énekes Amateur - 52 + 0.000s
10401. Pipirelli Rob Lucas Amateur - 53 + 0.000s
10401. Pipirelli Maurizio Illuminati Amateur - 56 + 0.000s
10401. Pipirelli Jonathan Dinan Amateur - 57 + 0.000s
10401. Pipirelli Tolga Erkan Amateur - 58 + 0.000s
10401. Pipirelli Jani Mannila Amateur - 58 + 0.000s
10401. Pipirelli Paulo Lory Amateur - 58 + 0.000s
10401. Pipirelli Gerardo Ottonello Amateur - 59 + 0.000s
10401. Pipirelli Bartosz Laszczewski Amateur - 59 + 0.000s
10401. Pipirelli Steven Nordberg Amateur - 60 + 0.000s
10401. Pipirelli Raul Seguro Amateur - 61 + 0.000s
10401. Pipirelli Mark Fuller Amateur - 64 + 0.000s
10401. Pipirelli Alar Erin-uussaar Amateur - 64 + 0.000s
10401. Pipirelli Daniel Roy Amateur - 64 + 0.000s
10401. Pipirelli Michael Bolther Engmark Amateur - 65 + 0.000s
10401. Pipirelli Lie Park-jin Amateur - 67 + 0.000s
10401. Pipirelli Carlos Tello Amateur - 71 + 0.000s
10401. Pipirelli Diego Mira Amateur - 72 + 0.000s
10401. Pipirelli Federico Giron Amateur - 72 + 0.000s
10401. Pipirelli Paulo Pereira Amateur - 74 + 0.000s
10401. Pipirelli Vladislav Shopov Amateur - 74 + 0.000s
10401. Pipirelli Ivanin Ivanov Amateur - 75 + 0.000s
10401. Pipirelli Antonello Napolitano Amateur - 75 + 0.000s
10401. Pipirelli Eric Goncalves Moreira Amateur - 78 + 0.000s
10401. Pipirelli Sodim Unnis Amateur - 78 + 0.000s
10401. Pipirelli Elías Aranda Amateur - 79 + 0.000s
10401. Pipirelli Mattia Molteni Amateur - 79 + 0.000s
10401. Pipirelli Juha Mattila Amateur - 79 + 0.000s
10401. Pipirelli Raimundo Brandão Amateur - 79 + 0.000s
10446. Pipirelli David Smith Rookie - 59 + 0:02:39.773s
10447. Pipirelli Shriman Pa Rookie - 30 + 0:04:09.891s
10448. Pipirelli Fiore Boss Rookie - 133 + 0:04:09.992s
10449. Pipirelli Pedro Henrique Da Silva Knevitz Rookie - 47 + 0:05:25.087s
10450. Pipirelli Werner Strauss Rookie - 75 + 0:05:30.015s
10451. Pipirelli Tobiáš Kubička Rookie - 40 + 0:05:51.146s
10452. Pipirelli Fire Wolf Rookie - 85 + 0:39:03.790s
10453. Pipirelli Stefan Voggenreither Rookie - 3 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Alejandro Romero Rookie - 10 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Pál Ledzényi Rookie - 11 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Test Poll Rookie - 17 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Mr Shadow Rookie - 23 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Julio Pérez Rookie - 23 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Test Account Rookie - 24 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Jaroslav Němec Rookie - 27 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Francesco Dennis Rookie - 30 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Tsuiki Takuto Rookie - 35 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Kacper Gas Rookie - 37 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Cristian Iorga1 Rookie - 39 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Wouter Achten Rookie - 39 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Harish Haarish Rookie - 40 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Joe Johnson Rookie - 49 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Raphael Cabaret Rookie - 51 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Syl Bernaards Rookie - 52 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Hamza Ait Jabbour Rookie - 56 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Nikolas Psarris Rookie - 56 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Kristjan Pesjak Rookie - 63 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Senay Kurtcu Rookie - 69 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Nazir Ali Rookie - 69 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Ryan De Brabander Rookie - 69 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Ryan McCorkle Rookie - 71 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Stefan Pfeiffer Rookie - 75 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Kyle Cauthen Rookie - 83 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Jesse Spoelstra Rookie - 87 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Francisco Cuparo Rookie - 97 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Ricardo Antunes Rookie - 97 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Russell Mintoft Rookie - 103 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Louis Proust Rookie - 106 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Twig Fahaji Rookie - 107 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Motlogelwa Motshidisi Rookie - 110 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Xavier Martens Rookie - 113 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Mikkel Bjerg Rookie - 114 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Dexter Yamesco Rookie - 114 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Test Lad Rookie - 116 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Sergio Valdenebro Rookie - 117 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Matija Gjurčević Rookie - 119 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Lukas Hajduk Rookie - 119 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Joe Burger Rookie - 122 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Floris Harmse Rookie - 123 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Charles Gilbeertson Rookie - 123 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Marsel Hasa Rookie - 124 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Daniels Rozenfelds Rookie - 127 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Varga Gábor Rookie - 134 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Ivelin Dobrev Rookie - 140 + 1:29:14.585s
10453. Pipirelli Simone Libertino Rookie - 143 + 1:29:14.585s
Страница « 1 2 3 ... 104 [105106 » Брзо оди на страница: