Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница « 1 [23 ... 104 105 106 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
101. Contimental Julien Pontet Master - 3 + 0.000s
102. Contimental Mark Webster Master - 1 + 15.270s
103. Badyear Yiánnis Gripáris Pro - 4 + 15.484s
104. Dunnolop Alex Holland Pro - 14 + 31.226s
105. Dunnolop Ian Henderson Pro - 11 + 33.336s
106. Yokomama Vincent Douchez Master - 1 + 43.589s
107. Avonn Sándor Bőr Master - 1 + 53.089s
108. Badyear Iain Bartholomew Pro - 17 + 0:01:05.367s
109. Badyear Sergey Sergeev Pro - 9 + 0:01:08.998s
110. Badyear Alejo Depipol Master - 3 + 0:01:12.861s
111. Badyear Victor Brezhnev Pro - 14 + 0:01:34.284s
112. Badyear Matheus Ramos Pro - 24 + 0:01:36.652s
113. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 2 + 0:01:38.090s
114. Dunnolop Lazar Petkovic Master - 2 + 0:01:41.443s
115. Contimental Nikolett Csik Master - 1 + 0:01:57.564s
116. Dunnolop Miel Soeterbroek Master - 4 + 0:02:05.416s
117. Dunnolop Michele Balboni Master - 3 + 0:02:07.141s
118. Dunnolop Patrick Urlings Master - 1 + 0:02:11.599s
119. Badyear Dmitrij Soldatenkov Pro - 2 + 0:02:11.815s
120. Dunnolop Raimondas Kalpokas Pro - 22 + 0:02:28.459s
121. Dunnolop Arnaud de Marneffe Pro - 19 + 0:02:38.879s
122. Badyear Victor Nekrasov Pro - 17 + 0:02:45.687s
123. Badyear Kalin Hristov Pro - 2 + 0:02:57.957s
124. Dunnolop Zeljko Filipovic Master - 1 + 0:03:00.976s
125. Avonn Cédrick Flament Master - 5 + 0:03:10.812s
126. Dunnolop Vicente Rocha Master - 4 + 0:03:14.829s
127. Contimental Luca Sora Master - 5 + 0:03:21.144s
128. Dunnolop Mehdi El Fathy Pro - 17 + 0:03:25.878s
129. Badyear Martin Rosina Pro - 7 + 0:03:28.581s
130. Yokomama Enzo Di Meo Master - 1 + 0:03:33.207s
131. Dunnolop George Alexandru Beldescu Pro - 6 + 0:03:33.648s
132. Yokomama Dāvis Grundmanis Pro - 17 + 0:03:34.689s
133. Dunnolop Gareth Love Master - 4 + 0:03:39.403s
134. Yokomama Erwan Le Caill Pro - 24 + 0:03:53.211s
135. Badyear Gábor Safranyik Pro - 1 + 0:03:53.334s
136. Dunnolop Claudio Laguna Pro - 4 + 0:03:53.540s
137. Dunnolop Jackson Tennant Master - 3 + 0:03:58.363s
138. Contimental Jorrit Boer Master - 3 + 0:03:59.340s
139. Yokomama Dani Skubs Pro - 7 + 0:03:59.694s
140. Badyear Eric Ingraham Pro - 4 + 0:04:08.213s
141. Dunnolop Zoltan Horvath Pro - 1 + 0:04:14.191s
142. Contimental Eduardo Hoepers Master - 3 + 0:04:18.430s
143. Contimental Maz West Master - 1 + 0:04:20.274s
144. Contimental Dominik Karda Master - 1 + 0:04:22.588s
145. Dunnolop Marco Basilico Pro - 7 + 0:04:23.234s
146. Yokomama Samoeni Albanalopolis Master - 1 + 0:04:24.994s
147. Dunnolop Filipe Oliveira Pro - 12 + 0:04:33.432s
148. Badyear Vladimir Jelicic Pro - 19 + 0:04:37.404s
149. Yokomama César Andrade Master - 5 + 0:04:39.564s
150. Dunnolop Pedro Domínguez Diaz Pro - 14 + 0:04:54.185s
151. Dunnolop Rafael Talaisys Master - 4 + 0:05:04.521s
152. Dunnolop Vitor Gonçalves Novo Pro - 6 + 0:05:09.273s
153. Dunnolop Vinicio Souza Pro - 17 + 0:05:16.469s
154. Dunnolop Gabriel Naya Pro - 7 + 0:05:24.195s
155. Dunnolop Mike Chatzikonstantinou Pro - 9 + 0:05:28.593s
156. Dunnolop Rafael Mantovani Pro - 13 + 0:05:29.326s
157. Dunnolop Jorge Bento Master - 5 + 0:05:32.069s
158. Yokomama Ania Piekarska Pro - 11 + 0:05:32.573s
159. Badyear Ivo Pētersons Master - 4 + 0:05:32.713s
160. Dunnolop John Def Pro - 24 + 0:05:36.678s
161. Dunnolop Jake Clark Pro - 11 + 0:05:38.801s
162. Dunnolop Alexandre Costa Master - 5 + 0:05:40.370s
163. Yokomama Didier Cave Pro - 2 + 0:05:43.177s
164. Dunnolop Geoffrey Stanislawski Master - 1 + 0:06:01.040s
165. Dunnolop James Hitchen Master - 3 + 0:06:03.767s
166. Yokomama Ahmet Ozturk Master - 1 + 0:06:04.241s
167. Badyear Andre Morato da Silva Pro - 12 + 0:06:09.079s
168. Yokomama Tiago Almeida Pro - 1 + 0:06:15.705s
169. Yokomama Daniel Omaña Master - 2 + 0:06:18.453s
170. Contimental Bill Vasilonikolos Master - 2 + 0:06:19.058s
171. Dunnolop Junior Deodato Pro - 25 + 0:06:22.070s
172. Dunnolop Cristian Cattaneo Pro - 25 + 0:06:23.525s
173. Dunnolop Silvestre Fonseca Pro - 20 + 0:06:24.337s
174. Dunnolop François Parmentier Pro - 1 + 0:06:24.514s
175. Yokomama Giovanni Mazzanati Master - 5 + 0:06:25.683s
176. Badyear Tiago Mendes Pro - 3 + 0:06:29.351s
177. Yokomama Marin Ružić Pro - 19 + 0:06:30.158s
178. Dunnolop Ignacio Belatti Master - 2 + 0:06:30.987s
179. Dunnolop Ioannis Dimitroglou4 Master - 5 + 0:06:35.807s
180. Dunnolop Arnoldas Arnisgd Pro - 11 + 0:06:35.870s
181. Yokomama Marco Longo Pro - 22 + 0:06:38.437s
182. Avonn Apostolis Goutzos Pro - 3 + 0:06:43.503s
183. Badyear Mark Pinnick Master - 2 + 0:06:47.303s
184. Badyear Thomas Müntzer Master - 1 + 0:06:49.171s
185. Badyear Marcus Sandberg Pro - 22 + 0:06:50.533s
186. Yokomama Ahmet Sonverdi Pro - 22 + 0:06:56.202s
187. Contimental Martina Mayer Master - 4 + 0:06:59.226s
188. Yokomama Ferenc Koncz Pro - 3 + 0:07:00.539s
189. Yokomama Aleksey Titarenko Pro - 25 + 0:07:01.882s
190. Dunnolop Ondrej Kočiš Pro - 12 + 0:07:07.256s
191. Yokomama Alexandru Ionut Pro - 25 + 0:07:10.681s
192. Dunnolop Filipe Maia Pro - 7 + 0:07:12.545s
193. Dunnolop Andrej Rilke Pro - 24 + 0:07:15.135s
194. Yokomama Alessandro Reda Master - 4 + 0:07:15.627s
195. Yokomama Gino Zernani Pro - 15 + 0:07:16.277s
196. Dunnolop Stephen Brooks Pro - 20 + 0:07:23.180s
197. Dunnolop Xavier Prett Pro - 20 + 0:07:26.213s
198. Dunnolop Mihail Sergeev Master - 3 + 0:07:34.966s
199. Avonn Jonathan Flament Pro - 2 + 0:07:39.560s
200. Dunnolop Tony Oliver Pro - 21 + 0:07:40.526s
Страница « 1 [23 ... 104 105 106 » Брзо оди на страница: