Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Пласман ако сезоната беше една голема трка

Изберете класа:

 
Страница « 1 [23 ... 102 103 104 » Брзо оди на страница:
# Гуми Име на менаџер Нац Група Вкупно врема на цела сезона
HH:MM:SS.XXXs
101. Badyear Sergey Sergeev Pro - 9 + 0.000s
102. Dunnolop Miel Soeterbroek Master - 4 + 17.176s
103. Contimental Mark Webster Master - 1 + 24.737s
104. Dunnolop Patrick Urlings Master - 1 + 27.777s
105. Badyear Iain Bartholomew Pro - 17 + 40.717s
106. Badyear Dmitrij Soldatenkov Pro - 2 + 42.982s
107. Dunnolop Lazar Petkovic Master - 2 + 46.910s
108. Badyear Victor Brezhnev Pro - 14 + 49.967s
109. Dunnolop Raimondas Kalpokas Pro - 22 + 0:01:01.913s
110. Dunnolop Arnaud de Marneffe Pro - 19 + 0:01:02.852s
111. Dunnolop Gareth Love Master - 4 + 0:01:17.692s
112. Badyear Kalin Hristov Pro - 2 + 0:01:26.770s
113. Dunnolop Zeljko Filipovic Master - 1 + 0:01:30.875s
114. Dunnolop Vicente Rocha Master - 4 + 0:01:32.204s
115. Badyear Victor Nekrasov Pro - 17 + 0:01:34.671s
116. Badyear Matheus Ramos Pro - 24 + 0:01:39.437s
117. Contimental Nikolett Csik Master - 1 + 0:02:07.443s
118. Avonn Cédrick Flament Master - 5 + 0:02:07.480s
119. Dunnolop Mehdi El Fathy Pro - 17 + 0:02:09.906s
120. Dunnolop Michele Balboni Master - 3 + 0:02:11.515s
121. Badyear Martin Rosina Pro - 7 + 0:02:22.298s
122. Contimental Luca Sora Master - 5 + 0:02:32.041s
123. Yokomama Erwan Le Caill Pro - 24 + 0:02:34.123s
124. Dunnolop Claudio Laguna Pro - 4 + 0:02:50.914s
125. Dunnolop George Alexandru Beldescu Pro - 6 + 0:02:55.194s
126. Dunnolop Jackson Tennant Master - 3 + 0:03:09.086s
127. Contimental Julien Pontet Master - 3 + 0:03:16.635s
128. Dunnolop Marco Basilico Pro - 7 + 0:03:26.766s
129. Contimental Eduardo Hoepers Master - 3 + 0:03:30.851s
130. Dunnolop Zoltan Horvath Pro - 1 + 0:03:31.256s
131. Badyear Gábor Safranyik Pro - 1 + 0:03:32.004s
132. Yokomama Dāvis Grundmanis Pro - 17 + 0:03:37.491s
133. Badyear Vladimir Jelicic Pro - 19 + 0:03:51.537s
134. Dunnolop Rafael Talaisys Master - 4 + 0:03:54.875s
135. Yokomama Dani Skubs Pro - 7 + 0:03:56.132s
136. Dunnolop Pedro Domínguez Diaz Pro - 14 + 0:04:00.234s
137. Yokomama César Andrade Master - 5 + 0:04:05.574s
138. Dunnolop Alexandre Costa Master - 5 + 0:04:06.065s
139. Dunnolop Vinicio Souza Pro - 17 + 0:04:07.575s
140. Contimental Dominik Karda Master - 1 + 0:04:10.007s
141. Badyear Tiago Mendes Pro - 3 + 0:04:15.467s
142. Dunnolop Geoffrey Stanislawski Master - 1 + 0:04:16.861s
143. Dunnolop Jake Clark Pro - 11 + 0:04:30.369s
144. Badyear Eric Ingraham Pro - 4 + 0:04:36.449s
145. Yokomama Daniel Omaña Master - 2 + 0:04:37.413s
146. Dunnolop Filipe Oliveira Pro - 12 + 0:04:46.750s
147. Contimental Jorrit Boer Master - 3 + 0:04:49.950s
148. Dunnolop Vitor Gonçalves Novo Pro - 6 + 0:04:50.078s
149. Dunnolop Junior Deodato Pro - 25 + 0:04:54.266s
150. Dunnolop Rafael Mantovani Pro - 13 + 0:05:01.990s
151. Dunnolop Gabriel Naya Pro - 7 + 0:05:03.042s
152. Contimental Maz West Master - 1 + 0:05:04.886s
153. Dunnolop James Hitchen Master - 3 + 0:05:06.713s
154. Badyear Ivo Pētersons Master - 4 + 0:05:11.192s
155. Yokomama Giovanni Mazzanati Master - 5 + 0:05:14.255s
156. Dunnolop John Def Pro - 24 + 0:05:14.400s
157. Yokomama Didier Cave Pro - 2 + 0:05:16.508s
158. Badyear Marcus Sandberg Pro - 22 + 0:05:22.711s
159. Badyear Andre Morato da Silva Pro - 12 + 0:05:24.871s
160. Dunnolop Cristian Cattaneo Pro - 25 + 0:05:25.692s
161. Dunnolop Mike Chatzikonstantinou Pro - 9 + 0:05:26.045s
162. Yokomama Enzo Di Meo Master - 1 + 0:05:48.968s
163. Yokomama Marco Longo Pro - 22 + 0:05:52.764s
164. Dunnolop Arnoldas Arnisgd Pro - 11 + 0:05:54.114s
165. Dunnolop Silvestre Fonseca Pro - 20 + 0:05:55.662s
166. Yokomama Tiago Almeida Pro - 1 + 0:05:56.600s
167. Dunnolop Ioannis Dimitroglou4 Master - 5 + 0:06:00.367s
168. Badyear Thomas Müntzer Master - 1 + 0:06:03.921s
169. Yokomama Ferenc Koncz Pro - 3 + 0:06:09.187s
170. Dunnolop Jorge Bento Master - 5 + 0:06:14.460s
171. Dunnolop Stephen Brooks Pro - 20 + 0:06:15.832s
172. Yokomama Ania Piekarska Pro - 11 + 0:06:16.108s
173. Dunnolop Ignacio Belatti Master - 2 + 0:06:19.628s
174. Yokomama Alexandru Ionut Pro - 25 + 0:06:34.585s
175. Contimental Martina Mayer Master - 4 + 0:06:34.975s
176. Dunnolop Filipe Maia Pro - 7 + 0:06:41.602s
177. Yokomama Marin Ružić Pro - 19 + 0:06:51.164s
178. Dunnolop François Parmentier Pro - 1 + 0:06:55.812s
179. Yokomama Samoeni Albanalopolis Master - 1 + 0:06:55.855s
180. Badyear Mark Pinnick Master - 2 + 0:07:03.280s
181. Dunnolop Ondrej Kočiš Pro - 12 + 0:07:03.601s
182. Avonn Apostolis Goutzos Pro - 3 + 0:07:04.248s
183. Avonn Jonathan Flament Pro - 2 + 0:07:12.665s
184. Dunnolop Andrej Rilke Pro - 24 + 0:07:12.792s
185. Dunnolop Xavier Prett Pro - 20 + 0:07:16.271s
186. Yokomama Laurent Quinet Master - 4 + 0:07:30.396s
187. Dunnolop Mihail Sergeev Master - 3 + 0:07:35.716s
188. Dunnolop Tony Oliver Pro - 21 + 0:07:43.336s
189. Yokomama Aleksey Titarenko Pro - 25 + 0:07:45.613s
190. Dunnolop Tibor Kardos Pro - 18 + 0:07:48.639s
191. Contimental Bill Vasilonikolos Master - 2 + 0:07:54.155s
192. Dunnolop Juan Carlos Alonso Master - 5 + 0:07:55.138s
193. Contimental Geovane Ribeiro Master - 1 + 0:07:57.847s
194. Dunnolop Joel Trekane Pro - 7 + 0:08:03.497s
195. Yokomama Gino Zernani Pro - 15 + 0:08:04.700s
196. Badyear Andrey Grenader Pro - 22 + 0:08:05.082s
197. Dunnolop Stefan Gommans Pro - 2 + 0:08:06.029s
198. Dunnolop Marco Pombo Pro - 25 + 0:08:19.514s
199. Badyear Plamen Iliev Pro - 25 + 0:08:20.022s
200. Dunnolop Iván Faroppa Pro - 21 + 0:08:21.060s
Страница « 1 [23 ... 102 103 104 » Брзо оди на страница: