Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите менаџери со дизајнирани кациги
 
Страница [12 3 ... 27 28 29 » Брзо оди на страница:
# Група Шлем Име на менаџер Прикачена Трки Поени
1. Rookie - 56


 Marc Meuleman
Вчера во 22:53:45 609 714
2. Amateur - 4


 Dave Sunderland
Вчера во 21:57:23 919 1270
3. Rookie - 38


 Ray Murray
Сеп 21 2021, 12:36:21 347 271
4. Amateur - 70


 Pierre Luthon
Сеп 17 2021, 08:47:54 264 365
5. Rookie - 49


 Sergey Daar
Сеп 15 2021, 03:56:50 38 180
6. Rookie - 56


 Marcos Dutra
Сеп 12 2021, 03:04:37 265 536
7. Rookie - 3


 Freddie Rosenquist
Сеп 7 2021, 17:41:23 111 128
8. Pro - 3


 Franciscus Van Essche
Сеп 7 2021, 14:13:37 286 546
9. Rookie - 147


 Gary Wood
Сеп 6 2021, 03:10:41 4 0
10. Rookie - 90


 Jamal Ali
Сеп 3 2021, 04:16:39 9 2
11. Amateur - 15


 Matthias Schleinitz
Авг 31 2021, 22:00:01 365 604
12. Rookie - 78


 Lenard Trempale
Авг 24 2021, 13:49:23 26 160
13. Rookie - 62


 Ashley Southey
Авг 23 2021, 20:07:23 62 143
14. Amateur - 39


 António Rebelo
Авг 22 2021, 01:34:44 1191 2103
15. Amateur - 47


 David Jowett
Авг 21 2021, 07:10:48 80 212
16. Rookie - 52


 James Richardson
Авг 19 2021, 08:55:50 152 236
17. Amateur - 44


 Teagarden Wrecks
Авг 19 2021, 05:16:34 73 113
18. Amateur - 61


 Scott Chadwick
Авг 19 2021, 04:12:41 141 226
19. Master - 1


 Olivier Portal
Авг 18 2021, 17:07:56 855 1595
20. Amateur - 71


 Johann Jordaan
Авг 18 2021, 15:07:10 227 411
21. Rookie - 81


 Donatas Marcalis
Авг 17 2021, 16:26:00 206 517
22. Rookie - 123


 Eddy Verschuren
Авг 15 2021, 22:06:20 576 1146
23. Amateur - 32


 Darren John
Авг 15 2021, 11:21:30 664 863
24. Amateur - 3


 Eleonóra Melczer
Авг 13 2021, 18:26:04 83 174
25. Amateur - 69


 Andreas Götz
Авг 13 2021, 13:24:38 156 326
26. Amateur - 49


 Holger Schmolinski
Авг 12 2021, 19:26:58 641 619
27. Amateur - 33


 Péter Vasziljev
Авг 10 2021, 21:46:38 64 82
28. Rookie - 64


 Bálint Garics
Авг 10 2021, 21:46:04 34 33
29. Rookie - 32


 Szilvia Molnár
Авг 10 2021, 21:45:33 38 112
30. Rookie - 149


 Fülöp Csorba
Авг 10 2021, 21:45:07 47 313
31. Amateur - 56


 Ilona Csenki
Авг 10 2021, 21:44:19 51 173
32. Amateur - 75


 Zoltán Kamarás
Авг 10 2021, 21:43:32 44 207
33. Amateur - 45


 Eszter Káli
Авг 10 2021, 21:42:46 69 182
34. Rookie - 42


 Mark Moniz
Авг 10 2021, 21:06:55 23 27
35. Rookie - 75


 David Smith
Авг 8 2021, 05:22:08 579 1153
36. Rookie - 135


 Justin Williams
Авг 7 2021, 06:48:06 41 64
37. Rookie - 64


 Kevin Van Damme
Авг 6 2021, 15:27:15 55 68
38. Pro - 8


 Jim Becker
Авг 5 2021, 20:51:58 137 170
39. Rookie - 9


 Viktor Harásek
Авг 5 2021, 20:30:43 356 543
40. Rookie - 37


 Mick Relf
Авг 4 2021, 07:17:20 241 530
41. Rookie - 4


 Yury Rykov
Авг 4 2021, 04:02:22 181 384
42. Amateur - 19


 Martin Seppam
Авг 3 2021, 13:23:44 1075 1771
43. Pro - 23


 Stefano Solinas
Авг 2 2021, 23:32:46 255 395
44. Rookie - 36


 Sebastian Krzykała
Авг 2 2021, 05:16:41 174 470
45. Rookie - 79


 Heino Maree
Авг 1 2021, 22:48:09 25 141
46. Rookie - 150


 Brian Molitor
Авг 1 2021, 14:26:00 22 37
47. Elite


 Aigars Vitolins
Авг 1 2021, 13:00:24 457 1209
48. Amateur - 77


 Tiziano Lapi
Авг 1 2021, 10:25:35 293 412
49. Amateur - 48


 Antonios Giannakoudakis
Јул 31 2021, 18:43:16 247 391
50. Pro - 11


 Enrico Canino
Јул 30 2021, 14:57:59 294 423
Страница [12 3 ... 27 28 29 » Брзо оди на страница: