Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Последни менаџери со придобивката

Покажи:

 
Страница [12 3 ... 26007 26008 26009 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Достигнување Постигна
 Massimo DinolfoAmateur - 11Locomotive
(Блокирај воз од најмалку 10 болиди за барем 15 кругови)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:55
 Marc PoirierPro - 6Locomotive
(Блокирај воз од најмалку 10 болиди за барем 15 кругови)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:55
 Sandro ArgemiAmateur - 1Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Eva NovotnáAmateur - 16Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Pablo LopezAmateur - 17Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Jose Luis Macho PitaPro - 20Dino
(Учествува во 1000 трки)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Adrian MooreRookie - 2Rookie blue flag wonder
(Ги премина за еден круг сите опоненти во Руки ранг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Ata BarışıkRookie - 52Rookie blue flag wonder
(Ги премина за еден круг сите опоненти во Руки ранг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Pedro PinhoAmateur - 10Amateur blue flag wonder
(Ги премина сите опоненти за еден круг во Аматерски ранг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 David MelisMaster - 1Master fast racer
(Направи го најбрзиот круг во трки во сите групи на Мастер)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Alon MalulPro - 21Pro fast racer
(Направи го најбрзиот круг во трка во сите групи на ГПРО)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Fabio TemerosoAmateur - 45Amateur fast racer
(Направи го најбрзиот круг во трка во сите групи на Аматери)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 David MelisMaster - 1Master top racer
(Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Мастер)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Eugen ArnoldPro - 2Pro top qualifier
(Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Про)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Dimitrios MitsosAmateur - 32Amateur top qualifier
(Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Аматер)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Milan RadovanacAmateur - 6Just don't scratch it
(Победи трка во Елите, Мастер или Про со 0 ризици на чиста патека)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:53
 Robert KearneyPro - 14Lucky smoker
(Победи трка во Елит, Мастер или Про дури имаш технички проблеми со болидот)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Francesco DoniRookie - 135Rookie storm
(Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Руки група)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Radek PustinaAmateur - 25Amateur executor
(Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Аматер група)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Cezary SkoniecznyAmateur - 5Amateur executor
(Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Аматер група)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Kirill MaslennikovRookie - 12Rookie executor
(Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Руки група)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Taivi SaarRookie - 93Rookie executor
(Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Руки група)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Andrei MishenkovRookie - 22Rookie executor
(Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Руки група)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Eugen ArnoldPro - 2Berserk Pro
(Победа во 5 последователни реки во една сезона во Про групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Fabrizio GalassoAmateur - 59Berserk Amateur
(Победа во 5 последователни реки во една сезона во Аматер групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Danilo VučetićRookie - 146Berserk Rookie
(Победа во 5 последователни реки во една сезона во Руки групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:52
 Mike SuttonRookie - 38Untouchable Rookie
(Победа на 9 трки од сезоната во Руки групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:51
 Mike SuttonRookie - 38Untouchable
(Победа на 9 трки од сезоната во било која група)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:51
 Ryan CarterRookie - 117Rookie Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Руки)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:26
 Ryan CarterRookie - 117Grand Chelem
(Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:26
 Adrian MooreRookie - 2Rookie Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Руки)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:26
 Adrian MooreRookie - 2Grand Chelem
(Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:26
 Eugen ArnoldPro - 2Pro Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Про)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:19
 Eugen ArnoldPro - 2Grand Chelem
(Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:19
 Wes RichardPro - 12Pro Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Про)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:18
 Wes RichardPro - 12Grand Chelem
(Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:18
 Mike ChatzikonstantinouAmateur - 35Amateur Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Аматери)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:16
 Mike ChatzikonstantinouAmateur - 35Grand Chelem
(Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:16
 Shaun ThorntonAmateur - 29Amateur Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Аматери)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:11
 David MelisMaster - 1Master Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Мастер)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:10
 Michele BalboniPro - 1Pro Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Про)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:10
 Aleksey MaksimovRookie - 128Rookie Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Руки)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:03
 Aleksey MaksimovRookie - 128Grand Chelem
(Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:03
 Pedro PinhoAmateur - 10Amateur Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Аматери)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:01
 Pietro BarbettiRookie - 83Rookie Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Руки)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:00
 Pietro BarbettiRookie - 83Grand Chelem
(Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:50:00
 Martin DonatiAmateur - 15Amateur Grand Chelem
(Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Аматери)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:49:58
 Matija MarićRookie - 36Drama queen
(Победа на трката со претекнување во последниот круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:48
 Teddy ErrRookie - 134Drama queen
(Победа на трката со претекнување во последниот круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:48
 Bruno Miguel BaptistaRookie - 71Drama queen
(Победа на трката со претекнување во последниот круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:48
 Jorge Luis MuñozRookie - 118Drama queen
(Победа на трката со претекнување во последниот круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:48
 Silvio BotteriniPro - 23Drama queen
(Победа на трката со претекнување во последниот круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:48
 Kleber Franzotti Das NevesRookie - 38Better than sex
(Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Paul NorrisRookie - 68Better than sex
(Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Wal TarRookie - 55Better than sex
(Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Jared PaulRookie - 87Better than sex
(Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Ryan ParkinsRookie - 98Better than sex
(Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 David de la HozPro - 19Better than sex
(Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Rinat HafisoffRookie - 53Better than sex
(Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Andrea FaniniAmateur - 73Monster Amateur car
(Највисоко ниво на болид на една трка во Аматер групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Valeri KrustevAmateur - 47Monster Amateur car
(Највисоко ниво на болид на една трка во Аматер групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Alexandre FélixAmateur - 44Monster Amateur car
(Највисоко ниво на болид на една трка во Аматер групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Henry NaudoAmateur - 36Monster Amateur car
(Највисоко ниво на болид на една трка во Аматер групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Isaias CalderonRookie - 9Monster Rookie car
(Највисоко ниво на болид на една трка во Руки групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Pablo RosasRookie - 31Monster Rookie car
(Највисоко ниво на болид на една трка во Руки групата)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:46
 Chitral GandhiRookie - 14Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Tony OliverAmateur - 80Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Loginov MaksimRookie - 5Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Aa PpRookie - 50Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Kirill MaslennikovRookie - 12Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Shaun ThorntonAmateur - 29Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Ray DougalRookie - 30Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Oliver SimpsonAmateur - 72Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Juho TillonenRookie - 41Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Lubomír ZacpalRookie - 80Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Patrícia BridiRookie - 137Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Lachlan EmerickRookie - 7Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Xico BentoRookie - 11Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Mussulin JuniorPro - 8Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Das SchafRookie - 6Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Vitor NovoAmateur - 4Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Darren AustinRookie - 42Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Alexander KatelievPro - 18Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 George TampakopoulosRookie - 32Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Apatosaurio RodriguezAmateur - 18Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Danilo VučetićRookie - 146Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Takis SantRookie - 79Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Giulio TarquiniAmateur - 22Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Octavio AlePro - 25Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Hugo CordeiroAmateur - 58Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Benson BellPro - 11Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Vova OknovPro - 10Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Martin DonatiAmateur - 15Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Mike EhmannRookie - 68Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Aleksey MaksimovRookie - 128Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Ivan VillelaRookie - 120Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Cassio SilvaRookie - 130Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Juan TorresAmateur - 2Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Francois Dos SantosRookie - 21Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
 Teddy ErrRookie - 134Touched perfection on Istanbul - Turkey
(Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
Сезона 96, Трка 9
Дек 1 2023, 21:45:45
Страница [12 3 ... 26007 26008 26009 » Брзо оди на страница: