Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Последни екипни достигнувања
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Достигнување Лого на тимот Име на тимот Постигна
Point hoarders
(Сите 10 членови на екипата освоија поени во една иста трка)
Lithuanian Apples TeamСезона 85, Трка 12
Јан 18 2022, 22:31:15
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Hungarian Eagles F1 TeamСезона 85, Трка 9
Јан 7 2022, 21:31:41
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Cyan Racing Lynk & CO 12Сезона 85, Трка 8
Дек 30 2021, 14:04:47
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Horizon Racing Team IIСезона 85, Трка 8
Јан 4 2022, 18:35:22
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Racing NightСезона 85, Трка 1
Дек 3 2021, 14:58:10
Point hoarders
(Сите 10 членови на екипата освоија поени во една иста трка)
MatrËshkaСезона 85, Трка 1
Дек 3 2021, 21:49:21
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
IMR FURIOUS IlMaialinoRampanteСезона 85, Трка 1
Дек 3 2021, 21:49:21
Pro hitchhikers
(Ги иматe 10 членови во ПРО или повисок ранг)
Supersonic TurtlesСезона 85, Трка 1
Дек 3 2021, 21:49:21
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
O b e r b e r g - Racing TeamСезона 85, Трка 1
Дек 3 2021, 21:49:21
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
TyrrellСезона 85, Трка 1
Дек 3 2021, 21:49:21
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
The French Road Runner TeamСезона 84, Трка 16
Ное 23 2021, 21:57:44
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
MRT Guerreros Aztecas tooСезона 84, Трка 15
Ное 17 2021, 00:46:59
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
TyrrellСезона 84, Трка 8
Окт 24 2021, 15:50:59
Top scorers
(Освои најмногу екипни бодови во една трка)
IMR FAST IlMaialinoRampanteСезона 84, Трка 4
Окт 12 2021, 22:10:04
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Buzzin HornetsСезона 84, Трка 4
Окт 12 2021, 22:10:04
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
White SupernovaСезона 84, Трка 3
Окт 8 2021, 21:49:35
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
VIPER RACINGСезона 84, Трка 3
Окт 8 2021, 21:49:35
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
LTU Racing TEAMСезона 84, Трка 2
Окт 5 2021, 07:01:33
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Ganassi RacingСезона 84, Трка 2
Окт 5 2021, 22:05:52
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Palaikom DegimąСезона 84, Трка 2
Окт 5 2021, 22:05:52
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
CARtoon HeroesСезона 84, Трка 2
Окт 5 2021, 22:05:52
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
..::: Fast&Furious2 :::..Сезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 06:01:58
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Palaikom DegimąСезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 17:18:42
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
Red S RacingСезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 21:52:21
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
Sjaan Titaan RacersСезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 21:52:21
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
RBR FieroСезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 21:52:21
Pro hitchhikers
(Ги иматe 10 членови во ПРО или повисок ранг)
Cavalli MalatiСезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 21:52:22
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Colombia RacingСезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 21:52:22
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Andromeda Racing VenusСезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 21:52:22
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
VIPER FURYСезона 84, Трка 1
Окт 1 2021, 21:52:22
Contributors
(Се трка со 10 менаџери кои имаат супортер кредити)
Supersonic TurtlesСезона 83, Трка 13
Сеп 10 2021, 21:33:16
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Hangover INC.Сезона 83, Трка 12
Сеп 7 2021, 22:09:50
Elite podium invaders
(Имате 3 членови на екипата што се на подиум во Елит ранг во иста трка)
Jaguar RacingСезона 83, Трка 12
Сеп 7 2021, 22:09:50
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
Jordan RacingСезона 83, Трка 7
Авг 20 2021, 22:01:07
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
KRD Inhuman GTСезона 83, Трка 4
Авг 10 2021, 16:55:54
Contributors
(Се трка со 10 менаџери кои имаат супортер кредити)
CZECH OLD LIONS ACADEMYСезона 83, Трка 3
Авг 6 2021, 21:55:00
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Anadolu CanavarlarıСезона 83, Трка 2
Авг 3 2021, 21:54:09
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Hungarian Crown 8Сезона 83, Трка 2
Авг 3 2021, 21:54:09
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
Amazonas Brasil Racing IСезона 83, Трка 2
Авг 3 2021, 21:54:09
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
Austrian Racing-ClubСезона 83, Трка 1
Јул 29 2021, 09:05:24
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
Kites!Сезона 83, Трка 1
Јул 30 2021, 22:29:45
Team champions
(Го победи екипното првенство и шампионат)
Nuvolari PiratesСезона 82, Трка 17
Јул 23 2021, 22:03:06
Loyalty
(Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
ASTERIX Racing Сезона 82, Трка 14
Јул 13 2021, 21:56:22
Fruitful harvest
(Поентираше најмалку 60 екипни бодови во една трка)
Nuvolari PiratesСезона 82, Трка 13
Јул 9 2021, 21:38:17
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
De Zwarte HaanСезона 82, Трка 10
Јун 29 2021, 14:40:37
Full house
(Сите 10 места во екипата се пополнети)
OCA ZandvoortСезона 82, Трка 4
Јун 8 2021, 17:05:37
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Sjaan Titaan RacersСезона 82, Трка 2
Јун 1 2021, 22:08:16
Knockout cup taste
(Придонесе за екипата во нокаут Купот)
Quattro MotorsportСезона 82, Трка 2
Јун 1 2021, 22:08:16
Amateur hitchhikers
(Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
ThE InViSiBLe ReBiRTHСезона 82, Трка 2
Јун 1 2021, 22:08:16
Elite presence
(Има барем еден менаџер кој се натпреварува во Елите)
IMR FAST IlMaialinoRampanteСезона 82, Трка 1
Мај 28 2021, 21:50:46
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: