Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најмногу лојални тимски членови
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
# Име на менаџер Група Име на тимот Се придружи Трки со екипата
1. Brian O Neal Amateur - 4 American Aggression Racing Сезона 1, Трка 1 1419
2. Ken O Neal Amateur - 66 American Aggression Racing Сезона 1, Трка 1 1419
3. Steven Hill Rookie - 21 Inter-Continental F1 Team Сезона 1, Трка 1 1419
4. Martijn Rip Amateur - 8 The Flying Dutchmen Сезона 1, Трка 1 1419
5. Aleksej Sutkin Pro - 3 Whiskey & Cigars - Old School Сезона 1, Трка 1 1419
6. Ivan Ankov Amateur - 70 Chorbadjiyski Chushki Сезона 1, Трка 2 1418
7. Juan Manuel Martinez Sanchez Amateur - 21 Racing4Spain Сезона 1, Трка 4 1416
8. Nuno Vicente Master - 4 The Special One Сезона 3, Трка 1 1385
9. Marcin Żak Elite Polish Racing Team Сезона 3, Трка 11 1375
10. Hannu Juhola Rookie - 28 Sauna Racing Сезона 4, Трка 15 1354
11. Mantas Ramanauskas Amateur - 34 Lithuanian Apples Team Сезона 7, Трка 1 1317
12. Zoltán Frühzeitig Rookie - 131 Trabant Scuderia F1 Сезона 7, Трка 6 1312
13. Dmitri Kondrat Amateur - 9 Maximum Overdrive Сезона 7, Трка 14 1304
14. Stefan Voggenreither Rookie - 4 Groinkpff! Сезона 8, Трка 7 1294
15. Kyriacos Vasilottos Rookie - 51 Greek Racing Team Сезона 9, Трка 15 1269
16. Glen Lockwood Amateur - 35 Inter-Continental F1 Team Сезона 10, Трка 1 1266
17. Tomi Kaartinen Master - 1 JButton Racing Сезона 10, Трка 6 1261
18. Jani Syrjäläinen Elite JButton Racing Сезона 10, Трка 6 1261
19. Toni Söyrinki Amateur - 53 Association*ONE*Europe Сезона 10, Трка 12 1255
20. Tommi Turakainen Rookie - 47 Rautakourat Сезона 11, Трка 1 1249
21. Terry West Amateur - 27 cobra racing Сезона 11, Трка 4 1246
22. Chitral Gandhi Amateur - 69 Indian Express Сезона 11, Трка 5 1245
23. Zoltán Zsifkó Pro - 21 Forza Alfa Сезона 11, Трка 6 1244
24. Cristian Iorga1 Rookie - 39 Groinkpff! Сезона 11, Трка 7 1243
25. Marcin Milczarek Pro - 19 SWoS Team F1 Сезона 12, Трка 1 1232
26. Roger Rose Amateur - 29 Hesketh Racing Сезона 12, Трка 3 1230
27. Michele Vaglini Rookie - 116 Scuderia Italia Сезона 12, Трка 8 1225
28. Atis Praudins Master - 4 Tiger Racing Сезона 13, Трка 1 1215
29. Michal Szopinski Master - 3 van Popta Bad Boys Racing Сезона 13, Трка 3 1213
30. Roland Láng Rookie - 94 Carpathia F1 Team Сезона 13, Трка 9 1207
31. Juris Landsbergs Amateur - 78 Red White Red Grand Сезона 14, Трка 2 1197
32. Saulius Milesinas Rookie - 12 buryme.net Сезона 14, Трка 5 1194
33. Nuno Jorge Rookie - 39 Ganda Prix Efium Team Сезона 14, Трка 5 1194
34. Michał Faraś Amateur - 63 Inter-Continental F1 Team Сезона 14, Трка 9 1190
35. Andrej Rilke Elite Digital F1 Team Помеѓу С14 и С15 1181
36. Neville Turnbull Rookie - 16 Flying Monkeys Сезона 15, Трка 1 1181
37. Ivan Petrovski Rookie - 149 Leska Racing LR003 Сезона 15, Трка 1 1181
38. Marko Radakovic Pro - 7 Digital F1 Team Сезона 15, Трка 1 1181
39. Jamie Hibbert Amateur - 75 Britpack Racers Сезона 15, Трка 1 1181
40. John Parkinson Rookie - 39 Flying Monkeys Сезона 15, Трка 2 1180
41. Marek Wasilewski Amateur - 46 Out of the race Сезона 15, Трка 6 1176
42. Carlos Vieira Jr Amateur - 9 The Overtakers Сезона 15, Трка 10 1172
43. Jimmy De Roy Amateur - 23 Whiskey & Cigars - Old School Сезона 15, Трка 16 1166
44. Uwe Jäkel Rookie - 19 F1 Diamonds Сезона 16, Трка 2 1163
45. Cesar Rivas Amateur - 27 Inter-Continental F1 Team Сезона 16, Трка 2 1163
46. Matthew Smith Amateur - 38 American Aggression Racing Сезона 17, Трка 1 1147
47. Nuno Oliveira Amateur - 53 *** GPRO Portugal *** Сезона 17, Трка 1 1147
48. Sheri Bauers Amateur - 26 Strength & Honour Сезона 17, Трка 1 1147
49. Evaldas Kurmis Amateur - 14 GAME OVER Сезона 17, Трка 3 1145
50. David Blager Amateur - 45 American Eagles Сезона 17, Трка 15 1133
51. Zsolt Latinovits Amateur - 58 Carpathia F1 Team Сезона 18, Трка 1 1130
52. Jilsepe Oliveira Pro - 1 Brazilian Stars Сезона 18, Трка 10 1121
53. Michael Armbruster Amateur - 12 van Popta Racing Сезона 18, Трка 10 1121
54. Leonardo Correa Rookie - 124 Brazilian Stars Сезона 18, Трка 11 1120
55. Duong Cuong Pro - 17 Upward Bound Nitrogen Сезона 18, Трка 11 1120
56. Bruna Carneiro Pro - 8 Ganda Prix Efium Team Сезона 19, Трка 1 1113
57. Makis Katsoulas Master - 3 Red S Racing Сезона 19, Трка 1 1113
58. Marko Stojčev Amateur - 77 Serbian Racing Academy Сезона 19, Трка 1 1113
59. Jim Williamson Amateur - 51 The Gentleman's Club Сезона 19, Трка 1 1113
60. Michel Lemaire Amateur - 55 Volkswagen Racing Сезона 19, Трка 15 1099
61. Luc Grosdent Rookie - 125 LIGIER MATRA SPORT FRA23 Сезона 19, Трка 17 1097
62. Ivan Andjelic Master - 3 Digital F1 Team Сезона 19, Трка 17 1097
63. Pedro Nazaré Amateur - 75 STORM Drivers Сезона 20, Трка 1 1096
64. Alex Holland Master - 5 Ignition Сезона 20, Трка 1 1096
65. Rui Morais Pro - 9 STORM Drivers Сезона 20, Трка 1 1096
66. Joao Carlos Amateur - 13 STORM Drivers Сезона 20, Трка 1 1096
67. Oleksa Vyshnivsky Amateur - 43 Upward Bound Nitrogen Сезона 20, Трка 1 1096
68. Lubos Kasicky Amateur - 19 SLOVAK RACING TEAM Сезона 20, Трка 1 1096
69. Manuel Carneiro Rookie - 108 ..:: PT Racing ::.. Сезона 20, Трка 2 1095
70. Turcuta Marian Amateur - 69 STEJARII ROMANIEI Сезона 20, Трка 12 1085
71. Juka Celeghini Rookie - 45 COPERSUCAR F1 Team Сезона 21, Трка 1 1079
72. Radek Czech2 Amateur - 64 Polish Racing Team Сезона 21, Трка 1 1079
73. Neyko Ivanov Rookie - 77 Ayrton Senna Сезона 21, Трка 1 1079
74. Olli Tamminen Pro - 24 Association*ONE*Europe Сезона 21, Трка 1 1079
75. Joao Custodio Amateur - 22 Vaillante GPRO Team Сезона 21, Трка 2 1078
76. Ivan Salfa Pro - 18 LEGION - XIII Сезона 21, Трка 3 1077
77. Buia Liviu Amateur - 32 Romanian Dream Team Сезона 21, Трка 4 1076
78. Mindaugas Advilonis Rookie - 81 Red White Red Academy Сезона 21, Трка 14 1066
79. Rafal Celejewski Master - 5 Ignition Сезона 21, Трка 17 1063
80. Massimiliano Fregni Pro - 21 F1 Italian Racing Team Сезона 22, Трка 1 1062
81. Dusan Ajzenbajser Amateur - 57 O.Z.I.R.I.S. Racing Team Помеѓу С21 и С22 1062
82. Jaime Creel Amateur - 70 Guacamole racing team Сезона 22, Трка 1 1062
83. Irfan Tungau Rookie - 21 Geng Bas Sekolah (G.B.S) Сезона 22, Трка 3 1060
84. Mark Yates Amateur - 43 PISTON Performance Сезона 22, Трка 5 1058
85. Daniel Martiarena Rookie - 75 14 Argentina Competición Сезона 22, Трка 5 1058
86. Rimantas Sagatas2 Elite Tiger Racing Сезона 22, Трка 10 1053
87. Lazaros Spiliopoulos Pro - 1 OLYMPUS Racing Сезона 23, Трка 1 1045
88. Darek Kolodziejski Amateur - 18 Out of the race Сезона 23, Трка 1 1045
89. James Connelly Rookie - 92 Ochaye Thanoo F1 Сезона 23, Трка 1 1045
90. Adrián Velický Rookie - 25 Eccentric Spirit Racing Team Сезона 23, Трка 1 1045
91. Tim Wagner Pro - 6 Versant Racing Сезона 23, Трка 1 1045
92. Filip Cristian Pro - 7 ROMANIA TEAM ~~ F1 ~~ Сезона 23, Трка 3 1043
93. Anatoli Zvaigznitis Amateur - 80 Red White Red Academy Сезона 23, Трка 7 1039
94. Daniel Roque Amateur - 78 ESCUDERIA FANGIO Сезона 23, Трка 8 1038
95. Vadim Podrez Amateur - 26 Red White Red Academy Сезона 23, Трка 12 1034
96. Matt Everingham Amateur - 65 Brabham GPRO Сезона 23, Трка 13 1033
97. Javier Fagil Amateur - 65 Spanish Revolution Сезона 23, Трка 14 1032
98. Rafael Mantovani Amateur - 56 Team Edifice Сезона 23, Трка 14 1032
99. Bob Liegi Pro - 11 Bashkiria F1 Team Сезона 23, Трка 15 1031
100. Andreescu Vicentiu Amateur - 63 Blue Lions Team Сезона 23, Трка 17 1029
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: