Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите менаџери со слика
 
Страница [12 3 ... 243 244 245 » Брзо оди на страница:
# Група Слика Име на менаџер Прикачена Трки Поени
1. Rookie - 147  David RivasНое 24 2022, 14:59:08 1 0
2. Rookie - 135  Gabriel SutilНое 23 2022, 23:43:11 5 5
3. Pro - 21  Alvaro Criado EspejoНое 23 2022, 21:50:07 1132 2079
4. Rookie - 12  Cone BillНое 23 2022, 14:54:47 2 0
5. Rookie - 143  Jordi PinaНое 23 2022, 14:54:12 2 3
6. Rookie - 138  Paulo JuniorНое 23 2022, 02:41:35 108 245
7. Amateur - 46  Omar NederНое 22 2022, 16:27:22 633 1304
8. Rookie - 110  Mark CollinsНое 22 2022, 15:03:04 64 107
9. Rookie - 91  Matteo BacchiniНое 22 2022, 15:02:59 4 3
10. Rookie - 44  Robmel Jose Lozano RodriguezНое 21 2022, 14:17:12 1 0
11. Amateur - 39  Alan HalfordНое 19 2022, 15:39:14 1181 1374
12. Rookie - 85  Dylan WilliamsНое 19 2022, 15:33:29 7 10
13. Rookie - 114  Lucas AvalosНое 18 2022, 15:15:02 4 0
14. Rookie - 126  Paolo RazzinoНое 18 2022, 15:14:30 46 10
15. Rookie - 149  Luan CotiniНое 18 2022, 07:32:28 48 77
16. Elite  Harsh ShethНое 17 2022, 03:56:46 601 1370
17. Master - 5  Cezary SkoniecznyНое 16 2022, 20:13:05 262 655
18. Rookie - 112  Ariel BorgetНое 16 2022, 06:59:38 10 3
19. Amateur - 34  João Paulo AlvesНое 15 2022, 17:43:25 179 313
20. Rookie - 46  Lee NguyenНое 15 2022, 14:56:03 8 14
21. Amateur - 47  Peter KandelНое 15 2022, 14:56:01 1190 2381
22. Pro - 19  Marcelo NobreНое 15 2022, 00:39:16 45 310
23. Master - 1  Miguel RibeiroНое 15 2022, 00:39:15 140 478
24. Amateur - 26  James HitchenНое 14 2022, 20:15:35 912 1584
25. Rookie - 121  Alex MartínezНое 14 2022, 20:15:33 60 244
26. Rookie - 49  Hamid MoussaifНое 14 2022, 15:23:38 2 7
27. Rookie - 74  Smitty AlaskaНое 13 2022, 19:06:53 1 0
28. Rookie - 52  Wesley BarnettНое 13 2022, 19:06:52 8 6
29. Rookie - 114  Nawaf WaqarНое 12 2022, 19:59:30 2 7
30. Rookie - 27  Péter FarkasНое 11 2022, 14:53:19 78 94
31. Rookie - 96  Marc DevrièreНое 11 2022, 14:53:13 11 35
32. Retired  Marcelo MicheliniНое 9 2022, 14:36:30 1195 1034
33. Rookie - 16  Eimantas GrigonisНое 9 2022, 14:36:28 299 664
34. Pro - 18  Christian Davi BorgesНое 9 2022, 00:37:23 382 384
35. Rookie - 142  Roberto ZilliНое 8 2022, 18:00:53 8 24
36. Pro - 7  Darryl KucmerowskiНое 8 2022, 17:25:31 523 1022
37. Rookie - 125  Jirka KubinaНое 8 2022, 14:52:45 229 549
38. Rookie - 140  Duncan ClarkeНое 8 2022, 14:52:42 59 272
39. Rookie - 96  Chris ShawНое 7 2022, 15:11:55 206 148
40. Rookie - 70  Paul GardinerНое 7 2022, 15:11:53 755 1414
41. Amateur - 33  Christian BeaulieuНое 7 2022, 15:11:51 559 1348
42. Rookie - 92  Gunnar BjornssonНое 7 2022, 15:11:50 4 12
43. Rookie - 88  Gavin BushellНое 5 2022, 14:25:36 21 64
44. Amateur - 60  Andrei BelyaevНое 5 2022, 14:25:30 791 1437
45. Rookie - 4  Andrius ČerkesasНое 4 2022, 19:47:45 52 79
46. Rookie - 59  Julia ForstnerНое 4 2022, 19:47:43 7 3
47. Amateur - 76  Augustas TolkačiovasНое 4 2022, 18:10:36 79 182
48. Rookie - 130  Luca MarchettiНое 4 2022, 16:15:47 21 62
49. Rookie - 103  Nabil BoucharebНое 4 2022, 15:01:43 5 23
50. Rookie - 62  Adrián Ruiz GatoНое 3 2022, 00:19:08 5 0
51. Rookie - 104  Jacob ThomsonНое 2 2022, 12:15:09 8 27
52. Rookie - 6  Balázs CsányiНое 1 2022, 18:38:07 48 77
53. Rookie - 112  Andry RandrianatsoaНое 1 2022, 15:01:00 3 9
54. Amateur - 46  Dariusz PłatekНое 1 2022, 15:00:58 1143 1881
55. Rookie - 108  Mark PeterНое 1 2022, 15:00:56 10 0
56. Amateur - 27  Algirdas ArlauskasОкт 31 2022, 11:54:56 229 711
57. Rookie - 24  Saulius KaraliusОкт 31 2022, 11:54:53 167 551
58. Rookie - 25  Norbert ZinauerОкт 31 2022, 11:54:49 31 40
59. Rookie - 14  Glêdson RubensОкт 31 2022, 11:54:46 10 17
60. Amateur - 41  Quim RieraОкт 29 2022, 22:04:09 553 2391
61. Rookie - 93  Ajdin IsicОкт 29 2022, 00:54:32 24 82
62. Amateur - 21  Oscar PereiraОкт 29 2022, 00:54:31 1108 2042
63. Amateur - 18  Mateo PahatiОкт 28 2022, 15:43:45 126 311
64. Rookie - 129  Jaco Van ZylОкт 28 2022, 15:43:43 48 169
65. Amateur - 49  Lucas DrazetaОкт 28 2022, 15:43:42 162 343
66. Amateur - 66  Marcelo RodriguesОкт 28 2022, 15:43:40 694 661
67. Rookie - 12  Michael MaghercaОкт 27 2022, 19:12:25 19 29
68. Amateur - 39  Exequiel NavasОкт 27 2022, 19:12:23 412 840
69. Rookie - 92  Tazio NuvolariОкт 27 2022, 19:12:22 11 68
70. Rookie - 35  Fabio ZambettaОкт 27 2022, 19:12:19 191 517
71. Rookie - 61  Roberta SantisОкт 27 2022, 16:09:38 9 12
72. Rookie - 3  Valentin CordierОкт 27 2022, 16:09:37 356 746
73. Rookie - 107  Jose BaezОкт 26 2022, 16:17:36 5 0
74. Rookie - 3  Matt ParkerОкт 26 2022, 16:17:34 27 134
75. Pro - 21  George ClarkeОкт 25 2022, 16:36:57 418 829
76. Rookie - 84  Luciano MassucattiОкт 25 2022, 16:36:56 85 194
77. Amateur - 59  Caio PereiraОкт 25 2022, 16:36:55 52 208
78. Amateur - 4  Craig GaffneyОкт 25 2022, 16:36:53 164 321
79. Amateur - 39  Rodrigo FernandesОкт 25 2022, 16:36:52 699 837
80. Amateur - 57  Jesse WismanОкт 25 2022, 16:36:51 31 111
81. Rookie - 84  Guilherme Giovani MoraesОкт 24 2022, 20:48:47 15 86
82. Amateur - 51  Deno PruuliОкт 24 2022, 19:06:13 173 477
83. Pro - 6  Arunas SamenasОкт 24 2022, 19:06:12 171 364
84. Master - 1  Fabio TemerosoОкт 24 2022, 16:43:21 254 504
85. Rookie - 89  Jordan RandallОкт 24 2022, 16:43:18 667 1693
86. Amateur - 62  Ciccio PappalardoОкт 22 2022, 18:10:24 483 1082
87. Amateur - 26  Laurynas SabaliauskasОкт 22 2022, 18:10:23 46 174
88. Rookie - 39  Farkhad RakhimzhanovОкт 22 2022, 18:10:22 152 503
89. Amateur - 69  Daniel DouradoОкт 21 2022, 22:26:07 57 245
90. Rookie - 41  Petya SimonОкт 21 2022, 18:04:31 60 60
91. Master - 1  Bruno ScarlataОкт 21 2022, 18:03:40 615 1132
92. Rookie - 98  Kalin HristovОкт 21 2022, 02:44:33 16 82
93. Amateur - 14  Sara LingreyОкт 21 2022, 02:44:30 174 264
94. Rookie - 121  Massimo LombardiОкт 21 2022, 02:44:29 105 241
95. Retired  Bruno Gustavo FazanОкт 21 2022, 02:44:27 1 0
96. Retired  Muhammad HudanОкт 20 2022, 01:27:05 2 0
97. Rookie - 39  Vadim EŝenkoОкт 19 2022, 19:12:07 34 158
98. Amateur - 60  Dmitry SerebryakovОкт 19 2022, 19:12:05 413 874
99. Rookie - 26  Tikhon BardinОкт 19 2022, 17:55:25 120 413
100. Amateur - 7  Ton De JongОкт 19 2022, 17:53:44 1178 3019
Страница [12 3 ... 243 244 245 » Брзо оди на страница: