Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Point hoarders (Сите 10 членови на екипата освоија поени во една иста трка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Лого на тимот Име на тимот Постигна Race data, replay and results
White SupernovaСезона 98, Трка 3Race replay  |  Race summary  
PURE LOGICСезона 97, Трка 9Race replay  |  Race summary  
DUCATI LENOVOСезона 96, Трка 12Race replay  |  Race summary  
Projet X²Сезона 93, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Fenice CorseСезона 91, Трка 14Race replay  |  Race summary  
LTeamСезона 89, Трка 11Race replay  |  Race summary  
Projet XСезона 88, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Racing Kratos AlphaСезона 86, Трка 14Race replay  |  Race summary  
Leijona RacingСезона 86, Трка 10Race replay  |  Race summary  
Lithuanian Apples TeamСезона 85, Трка 12Race replay  |  Race summary  
MatrËshkaСезона 85, Трка 1Race replay  |  Race summary  
IMR FAST IlMaialinoRampanteСезона 77, Трка 17Race replay  |  Race summary  
PSC Green CobraСезона 75, Трка 5Race replay  |  Race summary  
Secretly VictoriousСезона 68, Трка 13Race replay  |  Race summary  
The Rockets 🚀Сезона 68, Трка 12Race replay  |  Race summary  
Sex, Beer & Rock´N RollСезона 67, Трка 13Race replay  |  Race summary  
Mamma ho perso il GpСезона 67, Трка 9Race replay  |  Race summary  
Kalamata F1 teamСезона 62, Трка 8Race replay  |  Race summary  
STORM DriversСезона 62, Трка 3Race replay  |  Race summary  
VATANENСезона 60, Трка 7Race replay  |  Race summary  
The Deceitful ExecutionersСезона 59, Трка 13Race replay  |  Race summary  
🏆🏆Schumacher Brothers TeamСезона 58, Трка 3Race replay  |  Race summary  
The Special OneСезона 58, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Raven RacingСезона 57, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Jaguar RacingСезона 55, Трка 17Race replay  |  Race summary  
Down Under Racing - SouthernСезона 54, Трка 14Race replay  |  Race summary  
Shadow HawksСезона 51, Трка 5Race replay  |  Race summary  
Blue SupernovaСезона 50, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Gulf Porsche RacingСезона 50, Трка 2Race replay  |  Race summary  
LOS BON VIVANTСезона 49, Трка 15Race replay  |  Race summary  
Team EdificeСезона 49, Трка 5Race replay  |  Race summary  
HELLENIC FORCES 13Сезона 46, Трка 11Race replay  |  Race summary  
Thousand Lakes RacingСезона 46, Трка 5Race replay  |  Race summary  
Star Team Italian Racing 2Сезона 45, Трка 15Race replay  |  Race summary  
Hispania EvolutionСезона 45, Трка 4Race replay  |  Race summary  
Groinkpff!Сезона 44, Трка 16Race replay  |  Race summary  
Vespe Tricolori ItalianeСезона 44, Трка 9Race replay  |  Race summary  
Wiseguys Racing TeamСезона 44, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Scuderia União BrasilСезона 44, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Barows MotorsportСезона 43, Трка 11Race replay  |  Race summary  
PSC Red ViperСезона 42, Трка 15Race replay  |  Race summary  
VTA RACE TEAMСезона 42, Трка 12Race replay  |  Race summary  
AI HEI RacingСезона 41, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Midland F1 TeamСезона 41, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Combustible ElementsСезона 40, Трка 16Race replay  |  Race summary  
French Kiss - FRA 11Сезона 40, Трка 11Race replay  |  Race summary  
Bulgarian F1 Racing Team Сезона 40, Трка 11Race replay  |  Race summary  
STAR TEAMСезона 40, Трка 5Race replay  |  Race summary  
Adrenalin Motorsport GreenСезона 39, Трка 17Race replay  |  Race summary  
Williams Vodka RacingСезона 39, Трка 9Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: