Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Full house (Сите 10 места во екипата се пополнети)
 
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница:
Лого на тимот Име на тимот Постигна Race data, replay and results
MRT Guerreros Aztecas 5Сезона 99, Трка 2Race replay  |  Race summary  
..::: Fast & Furious3 :::..Сезона 99, Трка 1Race replay  |  Race summary  
I Fonzie di LucciniСезона 99, Трка 1Race replay  |  Race summary  
COLAPINTO TEAMСезона 98, Трка 14Race replay  |  Race summary  
Black Bull RacingСезона 98, Трка 9Race replay  |  Race summary  
Nova Era 3Сезона 98, Трка 8Race replay  |  Race summary  
PISTONHEADS racingСезона 98, Трка 1Race replay  |  Race summary  
..::: I Bad Boys Silver Vitto.Сезона 97, Трка 15Race replay  |  Race summary  
Olympian Redline TeamСезона 97, Трка 4Race replay  |  Race summary  
F1 Turkey LegendsСезона 96, Трка 13Race replay  |  Race summary  
DUCATI SUPERBIKEСезона 96, Трка 11Race replay  |  Race summary  
Països Catalans F1Сезона 96, Трка 7Race replay  |  Race summary  
*** BALKAN YUNIOR TEAM ***Сезона 96, Трка 3Race replay  |  Race summary  
SassáСезона 96, Трка 1Race replay  |  Race summary  
NITROUS ClassicsСезона 95, Трка 4Race replay  |  Race summary  
VENTURI Racing AcadémieСезона 95, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Escuderia Verde-AmarelaСезона 94, Трка 14Race replay  |  Race summary  
Guerreros Aztecas 4Сезона 94, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Tak Teknologi OrientСезона 94, Трка 3Race replay  |  Race summary  
DUCATI LENOVOСезона 94, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Gli StellariСезона 93, Трка 17Race replay  |  Race summary  
BlueDragons Motor TeamСезона 93, Трка 16Race replay  |  Race summary  
Racing Night 2Сезона 93, Трка 10Race replay  |  Race summary  
Andromeda Racing AntaresСезона 93, Трка 9Race replay  |  Race summary  
RedDragons Motor TeamСезона 93, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Team TyrrellСезона 93, Трка 1Race replay  |  Race summary  
AVALANCHE Racing teamСезона 92, Трка 13Race replay  |  Race summary  
Pilipinas F1 Racing TeamСезона 92, Трка 12Race replay  |  Race summary  
Rookies to RichesСезона 92, Трка 10Race replay  |  Race summary  
Sesame Racing Сезона 91, Трка 12Race replay  |  Race summary  
💀The Exiles💀Сезона 90, Трка 11Race replay  |  Race summary  
RossoTurbo Racing TeamСезона 90, Трка 2Race replay  |  Race summary  
BMW MSPORTSСезона 90, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Phoenix Racing ItaliaСезона 90, Трка 2Race replay  |  Race summary  
GreenDragons Motor TeamСезона 89, Трка 10Race replay  |  Race summary  
The Rockets 🚀 AcademyСезона 89, Трка 4Race replay  |  Race summary  
Arex Racing WhiteСезона 89, Трка 3Race replay  |  Race summary  
LTeamСезона 88, Трка 10Race replay  |  Race summary  
Tyrrell MatraСезона 88, Трка 10Race replay  |  Race summary  
SpykerСезона 88, Трка 6Race replay  |  Race summary  
Gpro italiСезона 88, Трка 1Race replay  |  Race summary  
ESCUDERIA FANGIO 3Сезона 87, Трка 17Race replay  |  Race summary  
West Ham FTСезона 87, Трка 8Race replay  |  Race summary  
Horizon Racing Team IIIСезона 87, Трка 6Race replay  |  Race summary  
Malaga Race TeamСезона 87, Трка 1Race replay  |  Race summary  
RBR FieroСезона 86, Трка 17Race replay  |  Race summary  
..::: I Bad Boys Runners :::..Сезона 86, Трка 8Race replay  |  Race summary  
ManKeadoresСезона 86, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Brabham BT46Сезона 85, Трка 16Race replay  |  Race summary  
RaceUY TeamСезона 85, Трка 8Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница: