Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur hitchhikers (Ги имате сите 10 членови во Аматер ранг или повисок)
 
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница:
Лого на тимот Име на тимот Постигна Race data, replay and results
Arex RacingСезона 92, Трка 1Race replay  |  Race summary  
RBR FieroСезона 92, Трка 1Race replay  |  Race summary  
TOP GUNСезона 91, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Matra InternationalСезона 91, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Horizon Racing Team IIIСезона 91, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Austrian Racing-ClubСезона 91, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Beer Brothers LTСезона 91, Трка 1Race replay  |  Race summary  
AutoarСезона 90, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Projet X²Сезона 89, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Thunder ForceСезона 89, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Smile Power RacingСезона 89, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Gornidi R8 Сезона 88, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Horizon Racing Team IIСезона 88, Трка 1Race replay  |  Race summary  
West Ham FTСезона 88, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Coppersucar YamahhaСезона 88, Трка 1Race replay  |  Race summary  
..::: I Bad Boys Runners :::..Сезона 87, Трка 1Race replay  |  Race summary  
..::: Fast&Furious2 :::..Сезона 87, Трка 1Race replay  |  Race summary  
NITROUS Racing AcademyСезона 87, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Turquoise Racing Сезона 86, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Palaikom DegimąСезона 86, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Brabham BT46Сезона 86, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Tyrrell RacingСезона 85, Трка 1Race replay  |  Race summary  
O b e r b e r g - Racing TeamСезона 85, Трка 1Race replay  |  Race summary  
The French Road Runner TeamСезона 84, Трка 16Race replay  |  Race summary  
VIPER RACINGСезона 84, Трка 3Race replay  |  Race summary  
White SupernovaСезона 84, Трка 3Race replay  |  Race summary  
team oldСезона 84, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Andromeda Racing VenusСезона 84, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Colombia RacingСезона 84, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Jordan RacingСезона 83, Трка 7Race replay  |  Race summary  
ThE InViSiBLe ReBiRTHСезона 82, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Racing Kratos GammaСезона 82, Трка 1Race replay  |  Race summary  
British Racing PartnershipСезона 82, Трка 1Race replay  |  Race summary  
NITROUS F3 RacingСезона 82, Трка 1Race replay  |  Race summary  
MRT Guerreros Aztecas 1Сезона 82, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Italian AcademyСезона 80, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Slovak National TeamСезона 80, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Desert FalconsСезона 80, Трка 1Race replay  |  Race summary  
CZECH OLD LIONSСезона 80, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Escudería Don Froilán GonzálezСезона 80, Трка 1Race replay  |  Race summary  
★ SN Racing β ★Сезона 80, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Ganassi RacingСезона 80, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Quattro MotorsportСезона 80, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Titanic Racing Alfa RomeoСезона 79, Трка 1Race replay  |  Race summary  
American Engine-ersСезона 79, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Horizon Racing TeamСезона 79, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Torque Latinoamérica Racing 2Сезона 79, Трка 1Race replay  |  Race summary  
..::: Fast & Furious :::..Сезона 79, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Dad is BackСезона 79, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Anadolu CanavarlarıСезона 78, Трка 4Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница: