Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Top scorers (Освои најмногу екипни бодови во една трка)
 
Лого на тимот Име на тимот Постигна Race data, replay and results
Cavalli MalatiСезона 89, Трка 4Race replay  |  Race summary  
IMR FAST IlMaialinoRampanteСезона 84, Трка 4Race replay  |  Race summary  
Cuccioli MalatiСезона 77, Трка 6Race replay  |  Race summary  
Victorious SecretСезона 71, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Red S RacingСезона 68, Трка 16Race replay  |  Race summary  
MatrËshkaСезона 68, Трка 13Race replay  |  Race summary  
Secretly VictoriousСезона 68, Трка 11Race replay  |  Race summary  
PSC Green CobraСезона 65, Трка 11Race replay  |  Race summary  
Force OneСезона 65, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Crazy Train MotorsportСезона 63, Трка 16Race replay  |  Race summary  
Polish Racing TeamСезона 62, Трка 11Race replay  |  Race summary  
Gotham RacingСезона 62, Трка 9Race replay  |  Race summary  
Sex, Beer & Rock´N RollСезона 60, Трка 10Race replay  |  Race summary  
Ex CoDer :)Сезона 57, Трка 17Race replay  |  Race summary  
Digital F1 TeamСезона 56, Трка 16Race replay  |  Race summary  
Your rivals ;)Сезона 54, Трка 6Race replay  |  Race summary  
VSOL Racing TeamСезона 44, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Nuvolari PiratesСезона 42, Трка 16Race replay  |  Race summary  
Blue SupernovaСезона 41, Трка 17Race replay  |  Race summary  
GPROMANIAСезона 41, Трка 5Race replay  |  Race summary  
Midland F1 TeamСезона 41, Трка 2Race replay  |  Race summary  
French Kiss - FRA 4Сезона 40, Трка 11Race replay  |  Race summary  
HD 106906 b Сезона 37, Трка 1Race replay  |  Race summary  
STORM DriversСезона 36, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Association*ONE*EuropeСезона 35, Трка 11Race replay  |  Race summary  
Versant RacingСезона 35, Трка 7Race replay  |  Race summary  
Team EdificeСезона 30, Трка 7Race replay  |  Race summary  
OLYMPUS RacingСезона 30, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Spanish RevolutionСезона 27, Трка 14Race replay  |  Race summary  
Scorpion Racing F1 OficialСезона 27, Трка 12Race replay  |  Race summary  
IgnitionСезона 26, Трка 9Race replay  |  Race summary  
S.E.X DriversСезона 26, Трка 8Race replay  |  Race summary  
Gulf Porsche RacingСезона 24, Трка 10Race replay  |  Race summary  
Serbian Racing AcademyСезона 24, Трка 8Race replay  |  Race summary  
Black SupernovaСезона 21, Трка 8Race replay  |  Race summary  
Lithuanian Apples TeamСезона 20, Трка 17Race replay  |  Race summary  
Phantom Racing ™Сезона 20, Трка 1Race replay  |  Race summary  
C.R.A.S.H. LegendsСезона 18, Трка 3Race replay  |  Race summary  
The Special OneСезона 18, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Jaguar RacingСезона 17, Трка 9Race replay  |  Race summary  
Lithuanian Next BurysСезона 16, Трка 10Race replay  |  Race summary  
Martini RacingСезона 15, Трка 14Race replay  |  Race summary  
AutonomousСезона 14, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Whiskey & Cigars - Old SchoolСезона 13, Трка 12Race replay  |  Race summary  
Maximum OverdriveСезона 13, Трка 8Race replay  |  Race summary  
march racingСезона 13, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Tiger RacingСезона 13, Трка 1Race replay  |  Race summary