Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Loyalty (Зачувана е истата поставка од исти 10 тимски членови во изминатите 10 сезони)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Лого на тимот Име на тимот Постигна Race data, replay and results
CZECH OLD LIONSСезона 90, Трка 7Race replay  |  Race summary  
QUEMADORES DE CAUCHOСезона 90, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Secretly VictoriousСезона 89, Трка 8Race replay  |  Race summary  
Team EdificeСезона 89, Трка 3Race replay  |  Race summary  
IgnitionСезона 89, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Association*ONE*EuropeСезона 87, Трка 9Race replay  |  Race summary  
GPROMANIAСезона 87, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Hungarian Eagles F1 TeamСезона 85, Трка 9Race replay  |  Race summary  
Buzzin HornetsСезона 84, Трка 4Race replay  |  Race summary  
Hangover INC.Сезона 83, Трка 12Race replay  |  Race summary  
Amazonas Brasil Racing IСезона 83, Трка 2Race replay  |  Race summary  
ASTERIX Racing Сезона 82, Трка 14Race replay  |  Race summary  
Folgore Fort TeamСезона 81, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Blue SupernovaСезона 80, Трка 14Race replay  |  Race summary  
\ō͡≡o˞̶Сезона 80, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Versant RacingСезона 80, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Crazy Train MotorsportСезона 77, Трка 2Race replay  |  Race summary  
VATANENСезона 77, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Force OneСезона 76, Трка 6Race replay  |  Race summary  
MatrËshkaСезона 75, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Greenwood Racing GPСезона 75, Трка 2Race replay  |  Race summary  
McLaren-Honda BULGARIAСезона 74, Трка 12Race replay  |  Race summary  
D.J.H.C. Glorious Racing TeamСезона 73, Трка 9Race replay  |  Race summary  
JButton Racing Сезона 72, Трка 2Race replay  |  Race summary  
RebenqueСезона 70, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Racing Kratos AlphaСезона 66, Трка 4Race replay  |  Race summary  
Tiger RacingСезона 66, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Scuderia Aysen GroupСезона 64, Трка 16Race replay  |  Race summary  
Torque Latinoamerica RacingСезона 64, Трка 2Race replay  |  Race summary  
OMG It's Maldonado [PT]Сезона 63, Трка 3Race replay  |  Race summary  
C.R.A.S.H.Сезона 61, Трка 15Race replay  |  Race summary  
ESCUDERIA FANGIOСезона 59, Трка 9Race replay  |  Race summary  
HELLENIC FORCES 13Сезона 59, Трка 7Race replay  |  Race summary  
InsoManiac RacingСезона 57, Трка 7Race replay  |  Race summary  
Gulf Porsche RacingСезона 56, Трка 17Race replay  |  Race summary  
STORM DriversСезона 56, Трка 13Race replay  |  Race summary  
Mete o Pau e Breca Seco!Сезона 54, Трка 6Race replay  |  Race summary  
Bulgaralpine RacingСезона 54, Трка 1Race replay  |  Race summary  
French Kiss - FRA 4Сезона 52, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Mmmmmm Competición (MDT)Сезона 52, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Jaguar RacingСезона 51, Трка 13Race replay  |  Race summary  
Polish Racing TeamСезона 50, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Ayrton SennaСезона 45, Трка 13Race replay  |  Race summary  
VSOL Racing TeamСезона 45, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Whiskey & Cigars - Old SchoolСезона 43, Трка 6Race replay  |  Race summary  
The Special OneСезона 43, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Hungarian Crown 3Сезона 43, Трка 1Race replay  |  Race summary  
OLYMPUS RacingСезона 39, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Continental RacingСезона 39, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Newcastle TiltboysСезона 36, Трка 12Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: