Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Contributors (Се трка со 10 менаџери кои имаат супортер кредити)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Лого на тимот Име на тимот Постигна Race data, replay and results
Matra InternationalСезона 91, Трка 8Race replay  |  Race summary  
Tyrrell RacingСезона 91, Трка 6Race replay  |  Race summary  
SpykerСезона 91, Трка 5Race replay  |  Race summary  
NITROUS F3 RacingСезона 91, Трка 4Race replay  |  Race summary  
Brabham BT46Сезона 89, Трка 10Race replay  |  Race summary  
Racing Kratos BetaСезона 87, Трка 5Race replay  |  Race summary  
Racing Kratos GammaСезона 87, Трка 4Race replay  |  Race summary  
Lightning Turtles Сезона 86, Трка 6Race replay  |  Race summary  
Quattro MotorsportСезона 86, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Supersonic TurtlesСезона 83, Трка 13Race replay  |  Race summary  
CZECH OLD LIONS ACADEMYСезона 83, Трка 3Race replay  |  Race summary  
BrabhamСезона 81, Трка 17Race replay  |  Race summary  
American Engine-ersСезона 79, Трка 17Race replay  |  Race summary  
Sokker Italia RacingСезона 79, Трка 1Race replay  |  Race summary  
LUSITANO GT GALOPE Сезона 79, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Cavalli MalatiСезона 78, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Cuccioli MalatiСезона 78, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Cani MalatiСезона 78, Трка 2Race replay  |  Race summary  
YENI RAKIСезона 77, Трка 1Race replay  |  Race summary  
CZECH OLD LIONSСезона 77, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Sjaan Titaan RacersСезона 75, Трка 11Race replay  |  Race summary  
See You Next TuesdayСезона 75, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Crazy Train MotorsportСезона 73, Трка 15Race replay  |  Race summary  
reAnimated BlackСезона 72, Трка 7Race replay  |  Race summary  
Jordan F1Сезона 71, Трка 2Race replay  |  Race summary  
DragonFire RacingСезона 71, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Motorsport Team GermanyСезона 70, Трка 1Race replay  |  Race summary  
LEGION - XIII - IIСезона 69, Трка 16Race replay  |  Race summary  
OLYMPIACOS Superleague FormulaСезона 69, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Rolling ThunderСезона 68, Трка 1Race replay  |  Race summary  
PSC Orange PythonСезона 66, Трка 17Race replay  |  Race summary  
H2O Racing TeamСезона 66, Трка 15Race replay  |  Race summary  
Max 33Сезона 66, Трка 13Race replay  |  Race summary  
Squirrels Racing TeamСезона 65, Трка 12Race replay  |  Race summary  
ASTERIX Racing Сезона 65, Трка 5Race replay  |  Race summary  
TOP GUNСезона 65, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Escudería Lole ReutemannСезона 65, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Down Under RacingСезона 64, Трка 2Race replay  |  Race summary  
PURE LOGICСезона 63, Трка 12Race replay  |  Race summary  
Wizards from OzСезона 62, Трка 16Race replay  |  Race summary  
2cv French Team - FRAСезона 62, Трка 12Race replay  |  Race summary  
O.Z.I.R.I.S. Racing TeamСезона 62, Трка 9Race replay  |  Race summary  
QUEMADORES DE CAUCHOСезона 62, Трка 4Race replay  |  Race summary  
OnlineTeam Formula1 (German)Сезона 62, Трка 1Race replay  |  Race summary  
CARtoon HeroesСезона 62, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Secretly VictoriousСезона 61, Трка 3Race replay  |  Race summary  
Racing Kratos AlphaСезона 61, Трка 1Race replay  |  Race summary  
Association ONE GlobalСезона 60, Трка 8Race replay  |  Race summary  
VIPER VENOMСезона 60, Трка 6Race replay  |  Race summary  
Silver Bull RacingСезона 60, Трка 2Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: