Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите тимови со лого
 
Страница [12 3 ... 29 30 31 » Брзо оди на страница:
# Лого на тимот Прикачена Име на тимот Поени
1. Ное 15 2009, 14:02:29 Tiger Racing 50,670.22
2. Авг 11 2020, 17:34:50 Whiskey & Cigars - Old School 48,323.99
3. Мај 23 2021, 07:49:39 Jaguar Racing 47,210.04
4. Јан 26 2010, 19:11:15 Lithuanian Apples Team 42,788.34
5. Сеп 22 2009, 14:10:00 Maximum Overdrive 41,858.34
6. Мај 25 2017, 18:43:55 The Special One 41,833.59
7. Сеп 23 2009, 00:11:00 Black Supernova 40,368.34
8. Мар 28 2013, 23:36:22 Team Edifice 38,656.07
9. Мар 22 2017, 21:03:00 Ignition 37,664.19
10. Окт 1 2013, 15:37:23 S.E.X Drivers 37,597.15
11. Јул 5 2011, 16:03:47 Gulf Porsche Racing 37,525.90
12. Јул 21 2010, 23:58:51 OLYMPUS Racing 36,188.32
13. Јан 26 2021, 21:02:44 Versant Racing 36,140.87
14. Апр 4 2017, 19:09:45 Phantom Racing ™ 35,807.07
15. Сеп 23 2009, 00:12:00 Blue Supernova 35,539.73
16. Јул 4 2017, 10:38:20 Association*ONE*Europe 34,062.89
17. Дек 19 2018, 13:30:47 Mooncraft Racing Team 33,853.16
18. Дек 6 2010, 20:12:45 Digital F1 Team 32,721.78
19. Мар 20 2021, 16:31:01 Nuvolari Predators 32,108.78
20. Дек 12 2011, 12:58:50 Polish Racing Team 32,107.17
21. Апр 29 2015, 07:30:00 STORM Drivers 31,363.60
22. Авг 23 2013, 22:00:57 GPROMANIA 31,085.78
23. Мар 14 2012, 00:07:14 Italian Arrows 30,421.95
24. Јан 14 2014, 21:31:45 The Overtakers 30,267.77
25. Апр 25 2011, 09:47:19 French Kiss - FRA 17 30,229.89
26. Дек 15 2012, 11:21:43 JButton Racing 29,966.21
27. Јул 9 2014, 21:34:16 Scirocco 29,675.47
28. Мај 19 2014, 16:29:34 PSC Green Cobra 27,799.54
29. Сеп 23 2009, 23:12:00 C.R.A.S.H. Legends 27,414.46
30. Авг 26 2010, 14:15:27 Inter-Continental F1 Team 26,900.22
31. Јул 19 2011, 10:35:51 Spanish Revolution 26,425.90
32. Мар 20 2021, 13:06:34 Nuvolari Pirates 25,918.93
33. Дек 5 2018, 14:12:56 van Popta Racing 25,435.91
34. Сеп 23 2009, 23:52:00 Burnout Racing 25,376.61
35. Дек 29 2011, 12:18:15 Polish Racing Team II 25,374.56
36. Авг 31 2018, 18:35:28 Gotham Racing 25,026.96
37. Јул 18 2012, 23:09:43 Torque Latinoamerica Racing 24,941.35
38. Дек 18 2014, 21:57:13 Martini Racing 24,746.11
39. Јун 20 2015, 21:47:13 Wiseguys Racing Team 24,698.34
40. Сеп 22 2009, 14:09:00 LT F-1 Team 24,669.99
41. Ное 22 2010, 15:34:10 Red S Racing 24,659.58
42. Апр 6 2012, 12:16:16 Volkswagen Racing 24,457.85
43. Јул 27 2010, 16:41:00 GAME OVER 24,310.63
44. Дек 19 2012, 10:12:48 JButton Racing 2 24,289.61
45. Апр 21 2021, 11:34:06 IMR FAST IlMaialinoRampante 24,288.88
46. Мар 20 2021, 13:46:46 Nuvolari Racing 24,276.07
47. Јул 28 2012, 18:20:30 Bulgaralpine Racing 24,078.21
48. Јул 22 2010, 21:52:44 van Popta Bad Boys Racing 23,827.07
49. Мај 12 2020, 18:55:25 Racing Kratos Alpha 23,498.77
50. Мар 21 2012, 23:49:32 ..::Pole to Pole Racing::.. 23,475.28
Страница [12 3 ... 29 30 31 » Брзо оди на страница: