Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на New Delhi (Индија)

 
Страница [12 3 ... 1197 1198 1199 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер (Група) Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Група Датум
1. Roland Postle10 (E) 1:19.935s + 0.000s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Kuba Szajbel (M5) 1:20.210s + 0.275s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. George Slater4 (Ret) 1:20.229s + 0.294s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Jasper Coosemans1 (E) 1:20.338s + 0.403s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Luca Molendi (M4) 1:20.409s + 0.474s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. György Székely (E) 1:20.436s + 0.501s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Dominiek Van West (E) 1:20.492s + 0.557s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Lorenzo Di Buono (E) 1:20.501s + 0.566s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Atis Praudiņš (E) 1:20.527s + 0.592s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:20.592s + 0.657s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Leandro Sereno7 (E) 1:20.777s + 0.842s Сезона 45, Трка 17 Elite Фев 13, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Tony Cullen (E) 1:20.833s + 0.898s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Harsh Sheth (E) 1:20.856s + 0.921s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Julien Prado (M2) 1:20.862s + 0.927s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Peter Both (E) 1:20.899s + 0.964s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Ville Pohjanen (A68) 1:20.903s + 0.968s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:20.911s + 0.976s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Ethan Littlejohns (A19) 1:20.940s + 1.005s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Laurent Quinet (M4) 1:21.089s + 1.154s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Daneks Britāls (Ret) 1:21.165s + 1.230s Сезона 27, Трка 17 Elite Окт 28, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Vladimir Valis (A55) 1:21.173s + 1.238s Сезона 91, Трка 11 Elite Јан 27, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:21.177s + 1.242s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:21.187s + 1.252s Сезона 27, Трка 17 Elite Окт 28, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Brad Marshall1 (A29) 1:21.192s + 1.257s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Alberto Pérez (M4) 1:21.220s + 1.285s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Rafal Celejewski (A48) 1:21.227s + 1.292s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Yug Desai3 (Ret) 1:21.241s + 1.306s Сезона 77, Трка 7 Elite Авг 7, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Krisztián Veinperl (Ret) 1:21.284s + 1.349s Сезона 57, Трка 11 Elite Фев 24, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Mark Philips (A26) 1:21.296s + 1.361s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Christos Bobolis4 (Ret) 1:21.311s + 1.376s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Mihail Golovanov (P4) 1:21.318s + 1.383s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Joachim Rang2 (Ret) 1:21.378s + 1.443s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Stas Prost (Ret) 1:21.385s + 1.450s Сезона 57, Трка 11 Elite Фев 24, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Apostolis Goutzos (P3) 1:21.386s + 1.451s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Dominique Jean (M2) 1:21.391s + 1.456s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Sam Le Meur (A34) 1:21.408s + 1.473s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. João Monteiro2 (Ret) 1:21.415s + 1.480s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Michal Szopinski (A7) 1:21.418s + 1.483s Сезона 45, Трка 17 Elite Фев 13, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Andreas Ramann (E) 1:21.420s + 1.485s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Gustavo Bellotto (E) 1:21.425s + 1.490s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Andrea Squizzato1 (E) 1:21.426s + 1.491s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:21.446s + 1.511s Сезона 36, Трка 14 Elite Јун 14, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Pavel Buhharin (Ret) 1:21.465s + 1.530s Сезона 57, Трка 11 Elite Фев 24, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Max Watson (Ret) 1:21.470s + 1.535s Сезона 68, Трка 16 Elite Фев 12, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:21.476s + 1.541s Сезона 48, Трка 12 Elite Авг 4, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Ignacio Belatti (M2) 1:21.476s + 1.541s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Toygun Senler6 (Ret) 1:21.500s + 1.565s Сезона 27, Трка 17 Elite Окт 28, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Toni Söyrinki (E) 1:21.530s + 1.595s Сезона 66, Трка 14 Elite Сеп 25, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Wouter Teuwen3 (E) 1:21.557s + 1.622s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Pablo Fernandez1 (M2) 1:21.586s + 1.651s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 1197 1198 1199 » Брзо оди на страница: