Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на Sochi (Руска Федерација)

 
Страница [12 3 ... 722 723 724 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер (Група) Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Група Датум
1. Brad Marshall1 (A29) 1:41.303s + 0.000s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Twig Fahaji (R107) 1:41.811s + 0.508s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Roland Postle10 (E) 1:41.927s + 0.624s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Leandro Sereno7 (E) 1:42.045s + 0.742s Сезона 45, Трка 2 Elite Дек 23, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:42.079s + 0.776s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Rafal Celejewski (A48) 1:42.122s + 0.819s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Ignacio Belatti (M2) 1:42.414s + 1.111s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Juan Diego Milán (E) 1:42.446s + 1.143s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Jasper Coosemans1 (E) 1:42.471s + 1.168s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Pablo Fernandez1 (M2) 1:42.559s + 1.256s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Christos Bobolis4 (Ret) 1:42.602s + 1.299s Сезона 44, Трка 8 Elite Ное 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. George Slater4 (Ret) 1:42.708s + 1.405s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Antonio Gattulli (M2) 1:42.712s + 1.409s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:42.736s + 1.433s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. João Monteiro2 (Ret) 1:42.797s + 1.494s Сезона 44, Трка 8 Elite Ное 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Lee Harding (E) 1:42.849s + 1.546s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Florencia Caro (A58) 1:42.851s + 1.548s Сезона 45, Трка 2 Elite Дек 23, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Róbert László2 (E) 1:42.928s + 1.625s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Pavel Buhharin (Ret) 1:42.936s + 1.633s Сезона 44, Трка 8 Elite Ное 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Yug Desai3 (Ret) 1:42.982s + 1.679s Сезона 70, Трка 2 Elite Апр 30, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Dmitri Nadkho (Ret) 1:43.015s + 1.712s Сезона 55, Трка 6 Elite Окт 4, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Chris Adnams (M3) 1:43.018s + 1.715s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Bert Huylebroeck1 (E) 1:43.048s + 1.745s Сезона 75, Трка 5 Elite Мар 27, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:43.170s + 1.867s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Ivan Kudreshov (A39) 1:43.171s + 1.868s Сезона 45, Трка 2 Elite Дек 23, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Michal Szopinski (A7) 1:43.214s + 1.911s Сезона 64, Трка 6 Elite Апр 24, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:43.239s + 1.936s Сезона 70, Трка 2 Elite Апр 30, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Kai Wen Chew (M3) 1:43.243s + 1.940s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Jay De Snoo (P7) 1:43.250s + 1.947s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Bruno Caseiro1 (M4) 1:43.254s + 1.951s Сезона 86, Трка 16 Master - 4 Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Sergio Fanelli (A66) 1:43.259s + 1.956s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Atis Praudiņš (E) 1:43.263s + 1.960s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Jan Velske3 (Ret) 1:43.286s + 1.983s Сезона 75, Трка 5 Elite Мар 27, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Dominiek Van West (E) 1:43.328s + 2.025s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Toygun Senler6 (Ret) 1:43.338s + 2.035s Сезона 44, Трка 8 Elite Ное 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Radek Czech2 (A64) 1:43.350s + 2.047s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Aigars Vitolins (M1) 1:43.356s + 2.053s Сезона 86, Трка 16 Master - 5 Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Jukka Sireni2 (Ret) 1:43.383s + 2.080s Сезона 52, Трка 15 Elite Апр 29, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Kristijan Mihovic (M5) 1:43.399s + 2.096s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Stefan Gommans (P2) 1:43.407s + 2.104s Сезона 45, Трка 2 Elite Дек 23, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:43.468s + 2.165s Сезона 49, Трка 13 Elite Окт 9, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Toni Söyrinki (E) 1:43.475s + 2.172s Сезона 45, Трка 2 Elite Дек 23, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Alix Martin (Ret) 1:43.481s + 2.178s Сезона 75, Трка 5 Elite Мар 27, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:43.516s + 2.213s Сезона 52, Трка 15 Elite Апр 29, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Alexey Manukalov (Ret) 1:43.529s + 2.226s Сезона 49, Трка 13 Elite Окт 9, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Paulo Pinto1 (M1) 1:43.589s + 2.286s Сезона 49, Трка 13 Elite Окт 9, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Ania Piekarska (P11) 1:43.615s + 2.312s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Edwin Silva (Ret) 1:43.620s + 2.317s Сезона 61, Трка 16 Master - 3 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Alexander Kunze (P7) 1:43.624s + 2.321s Сезона 45, Трка 2 Elite Дек 23, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:43.633s + 2.330s Сезона 49, Трка 13 Elite Окт 9, 2015 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 722 723 724 » Брзо оди на страница: