Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на New Delhi (Индија)

 
Страница [12 3 ... 415 416 417 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер (Група) Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Група Датум
1. Roland Postle10 (E) 1:32.901s + 0.000s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Leandro Sereno7 (E) 1:33.730s + 0.829s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:33.736s + 0.835s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Bruno Caseiro1 (M4) 1:33.741s + 0.840s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. João Monteiro2 (Ret) 1:33.885s + 0.984s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Toygun Senler6 (Ret) 1:34.176s + 1.275s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Bert Huylebroeck1 (E) 1:34.200s + 1.299s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Michal Szopinski (A7) 1:34.236s + 1.335s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Christos Bobolis4 (Ret) 1:34.247s + 1.346s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:34.287s + 1.386s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:34.354s + 1.453s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Paweł Zaburski (M3) 1:34.374s + 1.473s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Shoaib Mohamed (Ret) 1:34.379s + 1.478s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Brad Marshall1 (A29) 1:34.401s + 1.500s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Pavel Buhharin (Ret) 1:34.432s + 1.531s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Kreisz Bálint (Ret) 1:34.432s + 1.531s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Atis Praudiņš (E) 1:34.474s + 1.573s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Tomek Kiełpiński (Ret) 1:34.475s + 1.574s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Hauke Johannsen (Ret) 1:34.501s + 1.600s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Ivan Stiva (P19) 1:34.504s + 1.603s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Vladimir Danilin (Ret) 1:34.540s + 1.639s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:34.557s + 1.656s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Maciej Rabiński (A43) 1:34.565s + 1.664s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Florencia Caro (A58) 1:34.580s + 1.679s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Mihail Golovanov (P4) 1:34.601s + 1.700s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Luca Sora (M5) 1:34.620s + 1.719s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Sion Francis (Ret) 1:34.621s + 1.720s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Daniel Comalada (P12) 1:34.679s + 1.778s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Twig Fahaji (R107) 1:34.694s + 1.793s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Andrey Mochalov (Ret) 1:34.739s + 1.838s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. George Slater4 (Ret) 1:34.745s + 1.844s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:34.761s + 1.860s Сезона 37, Трка 14 Elite Авг 20, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Gustavo Bellotto (E) 1:34.782s + 1.881s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Pavlin Tzvetanov (Ret) 1:34.812s + 1.911s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Victor Chernyshev (P23) 1:34.826s + 1.925s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Paulo Pinto1 (M1) 1:34.839s + 1.938s Сезона 94, Трка 14 Master - 4 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Fabien Massard (M4) 1:34.864s + 1.963s Сезона 71, Трка 14 Master - 5 Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Yug Desai3 (Ret) 1:34.873s + 1.972s Сезона 77, Трка 7 Elite Авг 7, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Jukka Sireni2 (Ret) 1:34.899s + 1.998s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Ugnius Sagatas (Ret) 1:34.917s + 2.016s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Wouter Teuwen3 (E) 1:34.935s + 2.034s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Kai Wen Chew (M3) 1:34.937s + 2.036s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Frederico Neves1 (Ret) 1:34.956s + 2.055s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Toni Söyrinki (E) 1:34.965s + 2.064s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Dominiek Van West (E) 1:34.976s + 2.075s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Aleksej Sutkin (P13) 1:35.001s + 2.100s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Julien Prado (M2) 1:35.002s + 2.101s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Maurizio Siracusa (E) 1:35.031s + 2.130s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Alexey Manukalov (Ret) 1:35.038s + 2.137s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Rei Frost (A15) 1:35.038s + 2.137s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Martynas Atkočius (Ret) 1:35.068s + 2.167s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Sergey Sergeev (P9) 1:35.098s + 2.197s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Kiran Patel (Ret) 1:35.105s + 2.204s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:35.116s + 2.215s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Mindaugas Sarocka (Ret) 1:35.132s + 2.231s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Rafal Celejewski (A48) 1:35.156s + 2.255s Сезона 38, Трка 14 Master - 2 Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Mike Baston (P23) 1:35.170s + 2.269s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Antonio Gattulli (M2) 1:35.184s + 2.283s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. André de Carvalho (E) 1:35.184s + 2.283s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Wojciech Uzikowski (A13) 1:35.229s + 2.328s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Andrea Squizzato1 (E) 1:35.233s + 2.332s Сезона 71, Трка 14 Master - 3 Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Ilya Medvedev (Ret) 1:35.238s + 2.337s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:35.250s + 2.349s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Luca Molendi (M4) 1:35.250s + 2.349s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Sam Le Meur (A34) 1:35.261s + 2.360s Сезона 94, Трка 14 Master - 5 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Mindaugas Bauža (P24) 1:35.264s + 2.363s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Juan Diego Milán (E) 1:35.288s + 2.387s Сезона 94, Трка 14 Master - 3 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Alessandro Casagrande (A9) 1:35.294s + 2.393s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Mattias Svensson (P21) 1:35.316s + 2.415s Сезона 38, Трка 14 Master - 3 Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Maxim Kotov2 (Ret) 1:35.324s + 2.423s Сезона 71, Трка 14 Master - 2 Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Jasper Coosemans1 (E) 1:35.325s + 2.424s Сезона 77, Трка 7 Elite Авг 7, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Andrej Rilke (P24) 1:35.346s + 2.445s Сезона 71, Трка 14 Master - 1 Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Sergey Lyogky (Ret) 1:35.356s + 2.455s Сезона 31, Трка 7 Elite Јун 15, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Sebastian Cucciardi (A6) 1:35.390s + 2.489s Сезона 71, Трка 14 Master - 1 Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Josh Clark (M2) 1:35.399s + 2.498s Сезона 94, Трка 14 Master - 5 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Rogerio Mandler (M1) 1:35.419s + 2.518s Сезона 71, Трка 14 Master - 5 Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Nuno Vicente (P5) 1:35.422s + 2.521s Сезона 31, Трка 7 Elite Јун 15, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Kirill Sikachyov (Ret) 1:35.441s + 2.540s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Rafael Mantovani (P13) 1:35.463s + 2.562s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Cristian Cattaneo (P25) 1:35.465s + 2.564s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Alberto Pérez (M4) 1:35.473s + 2.572s Сезона 94, Трка 14 Master - 4 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Joao Barbosa (Ret) 1:35.486s + 2.585s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Roman Maksimenkov (A8) 1:35.503s + 2.602s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Alexei Malkin (P24) 1:35.503s + 2.602s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Robertas Petniūnas (Ret) 1:35.517s + 2.616s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Ian Lynch (Ret) 1:35.527s + 2.626s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Florin Ceapa (E) 1:35.530s + 2.629s Сезона 38, Трка 14 Master - 4 Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Jean-marc Boissinot (E) 1:35.531s + 2.630s Сезона 71, Трка 14 Master - 1 Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Kristijan Mihovic (M5) 1:35.536s + 2.635s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Roman Lizogub (Ret) 1:35.543s + 2.642s Сезона 44, Трка 4 Elite Окт 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Joachim Rang2 (Ret) 1:35.548s + 2.647s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Radek Czech2 (A64) 1:35.563s + 2.662s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Cédrick Flament (M5) 1:35.568s + 2.667s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Gonçalo Fernandes (A38) 1:35.575s + 2.674s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Andrew Merkel (M2) 1:35.596s + 2.695s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Heite Schaumann (Ret) 1:35.598s + 2.697s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Kuba Szajbel (M5) 1:35.601s + 2.700s Сезона 77, Трка 7 Elite Авг 7, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Lee Harding (E) 1:35.611s + 2.710s Сезона 38, Трка 14 Elite Окт 25, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Emmanuel Manfre (P16) 1:35.626s + 2.725s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Carlos Esparza (M4) 1:35.633s + 2.732s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 415 416 417 » Брзо оди на страница: