Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на Sochi (Руска Федерација)

 
Страница [12 3 ... 114 115 116 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер (Група) Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Група Датум
1. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:58.320s + 0.000s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Alan Horsley (M1) 1:58.679s + 0.359s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Wouter Teuwen3 (E) 1:58.890s + 0.570s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Jan Velske3 (Ret) 1:58.893s + 0.573s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. George Slater4 (Ret) 1:59.058s + 0.738s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:59.207s + 0.887s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Pablo Fernandez1 (M2) 1:59.267s + 0.947s Сезона 72, Трка 9 Master - 5 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Florencia Caro (A58) 1:59.308s + 0.988s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Bernard Bontjer (M4) 1:59.359s + 1.039s Сезона 72, Трка 9 Master - 5 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Jukka Sireni2 (Ret) 1:59.520s + 1.200s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Atis Praudiņš (E) 1:59.532s + 1.212s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Andrea Squizzato1 (E) 1:59.558s + 1.238s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Sam Norris (A61) 1:59.595s + 1.275s Сезона 72, Трка 9 Master - 3 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Božidar Topčić (P25) 1:59.637s + 1.317s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:59.646s + 1.326s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Mindaugas Bauža (P24) 1:59.692s + 1.372s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Jarosław Nowacki (Ret) 1:59.705s + 1.385s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Roland Postle10 (E) 1:59.733s + 1.413s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Ayman Daher (P17) 1:59.780s + 1.460s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Veres Tamás (A75) 1:59.813s + 1.493s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Paweł Zaburski (M3) 1:59.890s + 1.570s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Toni Söyrinki (E) 1:59.903s + 1.583s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Stas Prost (Ret) 1:59.908s + 1.588s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Christos Bobolis4 (Ret) 1:59.915s + 1.595s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Niklas Sörén (Ret) 1:59.920s + 1.600s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Goran Slunjski (P17) 1:59.928s + 1.608s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Radek Czech2 (A64) 1:59.938s + 1.618s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Mika Pekkarinen (P15) 1:59.980s + 1.660s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Adam Szabo (Ret) 1:59.985s + 1.665s Сезона 72, Трка 9 Master - 5 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Balázs Dömötör (Ret) 1:59.998s + 1.678s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Max Watson (Ret) 2:00.026s + 1.706s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Leandro Sereno7 (E) 2:00.040s + 1.720s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Fernando Sosa (A34) 2:00.083s + 1.763s Сезона 72, Трка 9 Master - 5 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 2:00.097s + 1.777s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Robin Goodey (Ret) 2:00.099s + 1.779s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Alex Ilushсhenko (P10) 2:00.101s + 1.781s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Alexey Manukalov (Ret) 2:00.111s + 1.791s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Daniel Comalada (P12) 2:00.159s + 1.839s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Bert Huylebroeck1 (E) 2:00.161s + 1.841s Сезона 72, Трка 9 Master - 5 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Dawid Janczak (A57) 2:00.191s + 1.871s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Ivan Stiva (P19) 2:00.194s + 1.874s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Tomasz Petryk (Ret) 2:00.196s + 1.876s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Paul Dove (Ret) 2:00.199s + 1.879s Сезона 72, Трка 9 Master - 4 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Dmitri Nadkho (Ret) 2:00.219s + 1.899s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Łukasz Dudek1 (Ret) 2:00.249s + 1.929s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Marcin Kleczewski (Ret) 2:00.264s + 1.944s Сезона 72, Трка 9 Master - 2 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Joachim Rang2 (Ret) 2:00.282s + 1.962s Сезона 72, Трка 9 Pro - 21 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. John Ibbotson (A73) 2:00.285s + 1.965s Сезона 72, Трка 9 Master - 4 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Sam Wainwright (Ret) 2:00.313s + 1.993s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Alexandr Fedyuk (Ret) 2:00.327s + 2.007s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Marcin Żak (Ret) 2:00.404s + 2.084s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Paulo Pinto1 (M1) 2:00.410s + 2.090s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Simone Pasqualoni (A54) 2:00.413s + 2.093s Сезона 72, Трка 9 Master - 5 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Nicholas Tsagarakis (P15) 2:00.440s + 2.120s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Jasper Coosemans1 (E) 2:00.442s + 2.122s Сезона 72, Трка 9 Master - 2 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Attila Gollovitzer (Ret) 2:00.447s + 2.127s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Eduard Gindullin (A35) 2:00.456s + 2.136s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Szente Szabolcs (Ret) 2:00.460s + 2.140s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Adam Wójcik (Ret) 2:00.469s + 2.149s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Joaquín Quintana (A48) 2:00.511s + 2.191s Сезона 72, Трка 9 Master - 3 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Kamal Naoui (A10) 2:00.511s + 2.191s Сезона 72, Трка 9 Master - 3 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Lee Harding (E) 2:00.514s + 2.194s Сезона 72, Трка 9 Master - 4 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Sinan Bahadir (P20) 2:00.525s + 2.205s Сезона 72, Трка 9 Master - 4 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Joel Viitikko (P7) 2:00.529s + 2.209s Сезона 72, Трка 9 Master - 3 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Vsevolod Demydov2 (P11) 2:00.531s + 2.211s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Piotr Wechterowicz (Ret) 2:00.532s + 2.212s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Guillaume Delamarre (P15) 2:00.561s + 2.241s Сезона 72, Трка 9 Master - 3 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Róbert László2 (E) 2:00.571s + 2.251s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Sean Hillier (P1) 2:00.583s + 2.263s Сезона 72, Трка 9 Master - 4 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Olver Hernández (P24) 2:00.592s + 2.272s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Tinie Lourens (A63) 2:00.616s + 2.296s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Kristoffer Johnsson (A38) 2:00.632s + 2.312s Сезона 72, Трка 9 Master - 5 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Nuno Vicente (P5) 2:00.636s + 2.316s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Mert Büyükakar (Ret) 2:00.644s + 2.324s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Tom Frederickx (Ret) 2:00.648s + 2.328s Сезона 72, Трка 9 Master - 2 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Tomasz Kaminski (P11) 2:00.669s + 2.349s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Pavel Buhharin (Ret) 2:00.677s + 2.357s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Vitaliy Repetsky (Ret) 2:00.677s + 2.357s Сезона 72, Трка 9 Master - 4 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. José Abi Jaudi (M4) 2:00.686s + 2.366s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Sven Bojkowski (Ret) 2:00.688s + 2.368s Сезона 72, Трка 9 Master - 3 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Marek Marchewka (P19) 2:00.696s + 2.376s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Eoin Farrelly (A63) 2:00.736s + 2.416s Сезона 72, Трка 9 Pro - 18 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Fabien Massard (M4) 2:00.739s + 2.419s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Ahmet Sonverdi (P22) 2:00.754s + 2.434s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Ilkka Moisio (Ret) 2:00.755s + 2.435s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Mike Baston (P23) 2:00.762s + 2.442s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Frederico Neves1 (Ret) 2:00.765s + 2.445s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Čeněk Brychta (Ret) 2:00.768s + 2.448s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Maxim Kotov2 (Ret) 2:00.786s + 2.466s Сезона 72, Трка 9 Master - 2 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. António Bastos (Ret) 2:00.793s + 2.473s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Thomas Uvyn (P5) 2:00.804s + 2.484s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Tony Cullen (E) 2:00.810s + 2.490s Сезона 72, Трка 9 Master - 4 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Semir Prosic (P23) 2:00.815s + 2.495s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Andrej Rilke (P24) 2:00.831s + 2.511s Сезона 72, Трка 9 Master - 1 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Ross Proud (M4) 2:00.832s + 2.512s Сезона 72, Трка 9 Master - 3 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Péter Szűcs (Ret) 2:00.834s + 2.514s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Armenio Santos (P2) 2:00.855s + 2.535s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Vladimir Islentiev2 (M4) 2:00.857s + 2.537s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Niels Wolters (R64) 2:00.886s + 2.566s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Emmanuel Manfre (P16) 2:00.891s + 2.571s Сезона 72, Трка 9 Master - 5 Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 114 115 116 » Брзо оди на страница: