Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на сите времиња на Miami (САД)

Изберете класа:
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер Група Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Датум
1. Kuba Szajbel Elite 1:41.591s + 0.000s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Roland Postle9 Elite 1:41.616s + 0.025s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Rimantas Sagatas4 Elite 1:41.669s + 0.078s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Rafal Celejewski Elite 1:42.008s + 0.417s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Antonio Gattulli Elite 1:42.080s + 0.489s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Sergio Fanelli Elite 1:42.100s + 0.509s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Jasper Coosemans1 Elite 1:42.111s + 0.520s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Vladimir Valis Elite 1:42.128s + 0.537s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Kristijan Mihovic Elite 1:42.271s + 0.680s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Brad Marshall1 Elite 1:42.296s + 0.705s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Pieterjan Staessen Master - 1 1:42.333s + 0.742s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Bert Huylebroeck1 Elite 1:42.342s + 0.751s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Ilya Vedenikov Master - 2 1:42.532s + 0.941s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Julio Asencio Master - 3 1:42.591s + 1.000s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. George Slater4 Elite 1:42.621s + 1.030s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Chris Adnams Elite 1:42.623s + 1.032s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Dominiek Van West Elite 1:42.626s + 1.035s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Paweł Zaburski Elite 1:42.707s + 1.116s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Leandro Sereno7 Elite 1:42.749s + 1.158s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Craig Templeman Master - 4 1:42.772s + 1.181s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Ania Piekarska Elite 1:42.891s + 1.300s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Tony Cullen Master - 2 1:42.892s + 1.301s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Ignacio Belatti Master - 1 1:42.951s + 1.360s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Marco Conti Master - 1 1:43.003s + 1.412s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Raimonds Urtāns Elite 1:43.013s + 1.422s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. André de Carvalho Master - 3 1:43.078s + 1.487s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Aigars Vitolins Elite 1:43.096s + 1.505s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Branislav Mihic Elite 1:43.104s + 1.513s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Lee Harding Master - 3 1:43.143s + 1.552s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Miel Soeterbroek Master - 4 1:43.167s + 1.576s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Mateusz Włodarczyk Master - 5 1:43.192s + 1.601s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Ferenc Koncz Master - 5 1:43.198s + 1.607s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Mato Nikic Master - 3 1:43.213s + 1.622s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Frederik Broux Master - 3 1:43.265s + 1.674s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Vincent Douchez Master - 3 1:43.277s + 1.686s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Fabio Corio Master - 3 1:43.328s + 1.737s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Guillaume Delamarre Master - 2 1:43.358s + 1.767s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Atis Praudins Elite 1:43.360s + 1.769s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Josh Clark Master - 4 1:43.370s + 1.779s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Aleksandar Tot Master - 5 1:43.392s + 1.801s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Olivier Portal Master - 1 1:43.406s + 1.815s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. David Brennan Master - 2 1:43.409s + 1.818s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Andrea Squizzato1 Master - 5 1:43.493s + 1.902s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. David Michler Master - 4 1:43.501s + 1.910s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Alessandro Casagrande Master - 5 1:43.531s + 1.940s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Mikael Brostrom Master - 1 1:43.543s + 1.952s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Martin Cook Master - 2 1:43.563s + 1.972s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Diogo Schwinn Master - 2 1:43.566s + 1.975s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Juan Diego Milán Elite 1:43.582s + 1.991s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Joscha Büllesbach Master - 3 1:43.589s + 1.998s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Luca Molendi Master - 1 1:43.589s + 1.998s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Geoff Atkin Master - 5 1:43.595s + 2.004s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Joachim Vaes Master - 2 1:43.599s + 2.008s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Giovanni Orecchioni Master - 4 1:43.605s + 2.014s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Arnaud de Marneffe Master - 3 1:43.638s + 2.047s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Paulo Silva Elite 1:43.642s + 2.051s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Ivan Stiva Master - 4 1:43.657s + 2.066s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Maciek Paruch Pro - 19 1:43.662s + 2.071s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Felipe Aguiar Master - 4 1:43.685s + 2.094s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Juan Carlos Sánchez Master - 1 1:43.687s + 2.096s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Jean-marc Boissinot Master - 5 1:43.694s + 2.103s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Andrej Rilke Master - 1 1:43.695s + 2.104s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Petr Valíček Master - 4 1:43.698s + 2.107s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Dani Fekete Master - 1 1:43.722s + 2.131s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Raul Souza Master - 3 1:43.724s + 2.133s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Michel Vandecatelle Elite 1:43.736s + 2.145s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Daniel Woodhouse Master - 1 1:43.738s + 2.147s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Martino Colombo Master - 5 1:43.769s + 2.178s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Eduard Gindullin Elite 1:43.775s + 2.184s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Wouter Teuwen2 Master - 4 1:43.781s + 2.190s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Marko Radakovic Master - 5 1:43.794s + 2.203s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Pedro Moura Master - 1 1:43.806s + 2.215s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Sandro Benghi Elite 1:43.855s + 2.264s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Raimondas Kalpokas Master - 1 1:43.855s + 2.264s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Alexandre Jardim Elite 1:43.866s + 2.275s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Simone Scarpa Master - 2 1:43.910s + 2.319s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Valentino Receputi Master - 3 1:43.936s + 2.345s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Harsh Sheth Master - 2 1:43.947s + 2.356s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Max Watson Elite 1:43.951s + 2.360s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Mike Bennett Master - 1 1:43.951s + 2.360s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Bora Janić Master - 2 1:43.956s + 2.365s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Victor Nekrasov Master - 5 1:43.968s + 2.377s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Mike Chatzikonstantinou Master - 2 1:43.969s + 2.378s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Bruno Caseiro1 Elite 1:43.973s + 2.382s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Patryk Janczak Master - 4 1:44.042s + 2.451s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Francisco Merte Pro - 12 1:44.059s + 2.468s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Aleksey Kondratenko Master - 2 1:44.069s + 2.478s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Marco Longo Master - 1 1:44.082s + 2.491s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Mike Osintsev Master - 2 1:44.086s + 2.495s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Katerina Kakni Pro - 6 1:44.089s + 2.498s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Marco Ranghetti Master - 2 1:44.092s + 2.501s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Rogerio Mandler Master - 4 1:44.107s + 2.516s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Marius Valentin Brutaru Master - 3 1:44.124s + 2.533s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Riaan Van Der Merwe Pro - 24 1:44.141s + 2.550s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Sebastian Lochmann Pro - 7 1:44.148s + 2.557s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. John Ibbotson Master - 5 1:44.168s + 2.577s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Ahmet Ozturk Master - 2 1:44.174s + 2.583s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Mika Pekkarinen Master - 5 1:44.184s + 2.593s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Cristina Demeo Pro - 8 1:44.194s + 2.603s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Ross Proud Master - 1 1:44.199s + 2.608s Сезона 87, Трка 7 Мај 6, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: