Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на трки на сите времиња на Mugello (Италија)

Изберете класа:
 
Страница [12 3 ... 594 595 596 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер Група Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Датум
1. Jan Velske2 Elite 1:15.228s + 0.000s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Rafal Celejewski Elite 1:15.275s + 0.047s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Ania Piekarska Elite 1:15.505s + 0.277s Сезона 81, Трка 12 Мај 4, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Sam Wainwright Elite 1:15.541s + 0.313s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Roland Postle9 Elite 1:15.553s + 0.325s Сезона 81, Трка 12 Мај 4, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Mindaugas Bauža Elite 1:15.766s + 0.538s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Róbert László2 Elite 1:15.875s + 0.647s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Michael Keeney Elite 1:15.893s + 0.665s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Tamás Végh Elite 1:15.930s + 0.702s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Mihail Morozov Elite 1:15.973s + 0.745s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Christos Bobolis4 Elite 1:15.996s + 0.768s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Jesus Fernandez Elite 1:16.009s + 0.781s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Alexey Manukalov Elite 1:16.104s + 0.876s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Martynas Bražėnas Elite 1:16.178s + 0.950s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Carlos Esparza Elite 1:16.193s + 0.965s Сезона 81, Трка 12 Мај 4, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Kaur Kuus Elite 1:16.201s + 0.973s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Martin Seppam Elite 1:16.228s + 1.000s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Łukasz Dudek1 Elite 1:16.234s + 1.006s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Stanislav Frolov Elite 1:16.235s + 1.007s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Pedro Henrique Master - 1 1:16.276s + 1.048s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Hauke Johannsen Elite 1:16.318s + 1.090s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Toygun Senler6 Elite 1:16.366s + 1.138s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:16.388s + 1.160s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Tomek Kiełpiński Elite 1:16.391s + 1.163s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Radek Czech2 Elite 1:16.417s + 1.189s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Mateusz Oleś Elite 1:16.478s + 1.250s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Alpo Kaakinen1 Elite 1:16.520s + 1.292s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. George Slater Elite 1:16.556s + 1.328s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Evaldas Ruseckas Elite 1:16.568s + 1.340s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Yug Desai3 Elite 1:16.588s + 1.360s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Rui Silva Elite 1:16.600s + 1.372s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Maxim Kotov2 Elite 1:16.604s + 1.376s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Florin Ionut Elite 1:16.606s + 1.378s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. David Jones-Winkley Elite 1:16.623s + 1.395s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Peter Both Elite 1:16.626s + 1.398s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Toni Söyrinki Elite 1:16.631s + 1.403s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Nikolai Egorov Master - 5 1:16.648s + 1.420s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Martino Ghirardi Master - 1 1:16.666s + 1.438s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Radek Sus Elite 1:16.667s + 1.439s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Lazar Petkovic Elite 1:16.670s + 1.442s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Marcin Żak Master - 4 1:16.685s + 1.457s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Andrej Rilke Elite 1:16.723s + 1.495s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Leandro Sereno7 Elite 1:16.754s + 1.526s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Victor Kamennov Elite 1:16.769s + 1.541s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Nevzat Kasapoglu Elite 1:16.780s + 1.552s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Jakab Zoltan Elite 1:16.781s + 1.553s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Paulo Pinto1 Elite 1:16.808s + 1.580s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Vsevolod Demydov2 Elite 1:16.835s + 1.607s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Jan Pavlicek2 Elite 1:16.837s + 1.609s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Edijs Putniņš Elite 1:16.844s + 1.616s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Rimantas Sagatas2 Elite 1:16.845s + 1.617s Сезона 64, Трка 14 Мај 22, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Dmitry Nechitailo Elite 1:16.864s + 1.636s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Apostolis Goutzos Elite 1:16.877s + 1.649s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Nikolay Borzenkov Elite 1:16.888s + 1.660s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. João Monteiro2 Elite 1:16.904s + 1.676s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Valter Polsaque Master - 1 1:16.913s + 1.685s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Rogerio Mandler Elite 1:16.921s + 1.693s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Alexei Malkin Elite 1:16.921s + 1.693s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Joel Viitikko Elite 1:16.928s + 1.700s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:16.945s + 1.717s Сезона 25, Трка 17 Јун 17, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Rainer Madalik Pro - 10 1:16.955s + 1.727s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Vladimir Islentiev2 Elite 1:16.964s + 1.736s Сезона 20, Трка 14 Јул 6, 2010 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Pedro Da Rocha Master - 4 1:16.972s + 1.744s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Jed Lilly Master - 2 1:17.018s + 1.790s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Jean-marc Boissinot Elite 1:17.024s + 1.796s Сезона 81, Трка 12 Мај 4, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Michal Szopinski Elite 1:17.025s + 1.797s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Gustavo Bellotto Elite 1:17.029s + 1.801s Сезона 81, Трка 12 Мај 4, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Fernando Sosa Master - 5 1:17.038s + 1.810s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Pablo Fernandez Elite 1:17.060s + 1.832s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Paweł Zaburski Elite 1:17.062s + 1.834s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. András Bozóti Master - 4 1:17.065s + 1.837s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Jos Kwan Pro - 10 1:17.066s + 1.838s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Zdenek Hladik3 Elite 1:17.075s + 1.847s Сезона 25, Трка 17 Јун 17, 2011 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Nikolay Ivanov Pro - 19 1:17.086s + 1.858s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Tomasz Kaminski Master - 1 1:17.091s + 1.863s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Andreas Andreou Master - 5 1:17.143s + 1.915s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Danny Bayliss Elite 1:17.168s + 1.940s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Jari Aareskoski3 Elite 1:17.175s + 1.947s Сезона 8, Трка 6 Мар 11, 2008 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Paul Dove Elite 1:17.181s + 1.953s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Joachim Rang2 Elite 1:17.182s + 1.954s Сезона 81, Трка 12 Мај 4, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Artur Terezan Master - 2 1:17.188s + 1.960s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Jeroen De Leur Master - 1 1:17.209s + 1.981s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Bráulio Monteiro Master - 2 1:17.214s + 1.986s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Grzegorz Brojak Master - 4 1:17.219s + 1.991s Сезона 37, Трка 4 Јул 16, 2013 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Gergely Magyar Pro - 6 1:17.222s + 1.994s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Jesús Pérez Pro - 8 1:17.233s + 2.005s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Pavlin Tzvetanov Elite 1:17.236s + 2.008s Сезона 44, Трка 13 Ное 28, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Paweł Parszuto Elite 1:17.251s + 2.023s Сезона 40, Трка 6 Фев 11, 2014 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Raluca Tiuca Master - 5 1:17.254s + 2.026s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Gino Zernani Master - 4 1:17.255s + 2.027s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Florencia Caro Elite 1:17.257s + 2.029s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Mikko Suhonen Elite 1:17.269s + 2.041s Сезона 67, Трка 8 Ное 6, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Dávid Kaposi Pro - 20 1:17.269s + 2.041s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Donatas Paplauskas Elite 1:17.274s + 2.046s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Ilya Vedenikov Elite 1:17.276s + 2.048s Сезона 73, Трка 15 Дек 20, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Charles Kurz Master - 1 1:17.285s + 2.057s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Božidar Topčić Master - 2 1:17.286s + 2.058s Сезона 70, Трка 6 Мај 14, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Marco Triulzi Master - 4 1:17.301s + 2.073s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Andrey Vlaskin Pro - 14 1:17.310s + 2.082s Сезона 53, Трка 14 Јун 28, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Atis Praudins Elite 1:17.329s + 2.101s Сезона 61, Трка 4 Окт 10, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 594 595 596 » Брзо оди на страница: