Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на трки на сите времиња на New Delhi (Индија)

 
Страница [12 3 ... 1218 1219 1220 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер (Група) Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Група Датум
1. Dominiek Van West (E) 1:18.535s + 0.000s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Lorenzo Di Buono (E) 1:18.616s + 0.081s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Jasper Coosemans1 (E) 1:18.623s + 0.088s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Yug Desai3 (Ret) 1:18.725s + 0.190s Сезона 77, Трка 7 Elite Авг 7, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Tony Cullen (E) 1:18.785s + 0.250s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Harsh Sheth (E) 1:19.060s + 0.525s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Jean-marc Boissinot (E) 1:19.154s + 0.619s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. György Székely (E) 1:19.259s + 0.724s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. George Slater4 (Ret) 1:19.278s + 0.743s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Ville Pohjanen (A68) 1:19.279s + 0.744s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Róbert László2 (E) 1:19.354s + 0.819s Сезона 68, Трка 16 Elite Фев 12, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Kuba Szajbel (M5) 1:19.505s + 0.970s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Carlos Esparza (M4) 1:19.535s + 1.000s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Atis Praudiņš (E) 1:19.583s + 1.048s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Mihail Morozov (A30) 1:19.659s + 1.124s Сезона 68, Трка 16 Elite Фев 12, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Laurent Quinet (M4) 1:19.737s + 1.202s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Ethan Littlejohns (A19) 1:19.751s + 1.216s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:19.825s + 1.290s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Bert Huylebroeck1 (E) 1:19.846s + 1.311s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Branislav Mihić (M5) 1:19.848s + 1.313s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Peter Both (E) 1:19.870s + 1.335s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Roland Postle10 (E) 1:19.874s + 1.339s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Vladimir Valis (A55) 1:19.937s + 1.402s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Antonio Gattulli (M2) 1:19.949s + 1.414s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Toni Söyrinki (E) 1:19.983s + 1.448s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Marco Giannini (M4) 1:20.027s + 1.492s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Brad Marshall1 (A29) 1:20.033s + 1.498s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Dominique Jean (M2) 1:20.064s + 1.529s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Andrea Squizzato1 (E) 1:20.071s + 1.536s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Paulo Pinto1 (M1) 1:20.075s + 1.540s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:20.081s + 1.546s Сезона 57, Трка 11 Elite Фев 24, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Tomek Kiełpiński (Ret) 1:20.123s + 1.588s Сезона 68, Трка 16 Elite Фев 12, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Wouter Teuwen3 (E) 1:20.146s + 1.611s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Bruno Caseiro1 (M4) 1:20.163s + 1.628s Сезона 91, Трка 11 Elite Јан 27, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:20.177s + 1.642s Сезона 77, Трка 7 Elite Авг 7, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Maurizio Siracusa (E) 1:20.199s + 1.664s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Radek Sus (Ret) 1:20.208s + 1.673s Сезона 68, Трка 16 Elite Фев 12, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:20.220s + 1.685s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. David Rolleston1 (M2) 1:20.270s + 1.735s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Leandro Sereno7 (E) 1:20.291s + 1.756s Сезона 97, Трка 13 Elite Фев 16, 2024 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. José Abi Jaudi (M4) 1:20.324s + 1.789s Сезона 54, Трка 9 Elite Авг 12, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Martin Bedoya (Ret) 1:20.324s + 1.789s Сезона 68, Трка 16 Elite Фев 12, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Tan S Lake (E) 1:20.335s + 1.800s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Kevin Abdalla (Ret) 1:20.338s + 1.803s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Stas Prost (Ret) 1:20.367s + 1.832s Сезона 57, Трка 11 Elite Фев 24, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Christos Bobolis4 (Ret) 1:20.399s + 1.864s Сезона 60, Трка 16 Elite Сеп 19, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Michal Szopinski (A7) 1:20.408s + 1.873s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Kristijan Mihovic (M5) 1:20.462s + 1.927s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Rafal Celejewski (A48) 1:20.470s + 1.935s Сезона 68, Трка 16 Elite Фев 12, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Klas Britse (Ret) 1:20.477s + 1.942s Сезона 79, Трка 2 Elite Ное 24, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 1218 1219 1220 » Брзо оди на страница: