Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на трки на сите времиња на Sochi (Руска Федерација)

 
Страница [12 3 ... 722 723 724 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер (Група) Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Група Датум
1. Brad Marshall1 (A29) 1:39.884s + 0.000s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:40.348s + 0.464s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Roland Postle10 (E) 1:40.623s + 0.739s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Twig Fahaji (R107) 1:40.684s + 0.800s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Ignacio Belatti (M2) 1:40.703s + 0.819s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Pablo Fernandez1 (M2) 1:40.724s + 0.840s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:40.730s + 0.846s Сезона 70, Трка 2 Elite Апр 30, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:40.918s + 1.034s Сезона 55, Трка 6 Elite Окт 4, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Bruno Caseiro1 (M4) 1:40.984s + 1.100s Сезона 81, Трка 5 Elite Апр 9, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Bert Huylebroeck1 (E) 1:41.172s + 1.288s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Rafal Celejewski (A48) 1:41.198s + 1.314s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Juan Diego Milán (E) 1:41.341s + 1.457s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. George Slater4 (Ret) 1:41.348s + 1.464s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Lee Harding (E) 1:41.472s + 1.588s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Róbert László2 (E) 1:41.521s + 1.637s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Joachim Rang2 (Ret) 1:41.523s + 1.639s Сезона 81, Трка 5 Elite Апр 9, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Yug Desai3 (Ret) 1:41.561s + 1.677s Сезона 70, Трка 2 Elite Апр 30, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. György Székely (E) 1:41.588s + 1.704s Сезона 66, Трка 15 Elite Сеп 28, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Ania Piekarska (P11) 1:41.680s + 1.796s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. José Abi Jaudi (M4) 1:41.698s + 1.814s Сезона 55, Трка 6 Elite Окт 4, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Chris Adnams (M3) 1:41.702s + 1.818s Сезона 86, Трка 16 Elite Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Tomek Kiełpiński (Ret) 1:41.706s + 1.822s Сезона 70, Трка 2 Elite Апр 30, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Jay De Snoo (P7) 1:41.712s + 1.828s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Jasper Coosemans1 (E) 1:41.758s + 1.874s Сезона 81, Трка 5 Elite Апр 9, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Antonio Gattulli (M2) 1:41.819s + 1.935s Сезона 83, Трка 17 Elite Сеп 24, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Robin Goodey (Ret) 1:41.829s + 1.945s Сезона 75, Трка 5 Elite Мар 27, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Radek Sus (Ret) 1:41.861s + 1.977s Сезона 66, Трка 15 Elite Сеп 28, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:41.878s + 1.994s Сезона 55, Трка 6 Elite Окт 4, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Jan Velske3 (Ret) 1:41.921s + 2.037s Сезона 75, Трка 5 Elite Мар 27, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:42.002s + 2.118s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Łukasz Dudek1 (Ret) 1:42.021s + 2.137s Сезона 64, Трка 6 Elite Апр 24, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Michel Vandecastelle (P10) 1:42.028s + 2.144s Сезона 86, Трка 16 Master - 3 Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Marcin Żak (Ret) 1:42.049s + 2.165s Сезона 55, Трка 6 Elite Окт 4, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:42.079s + 2.195s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Mihail Morozov (A30) 1:42.083s + 2.199s Сезона 70, Трка 2 Elite Апр 30, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Toni Söyrinki (E) 1:42.093s + 2.209s Сезона 66, Трка 15 Elite Сеп 28, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Jukka Sireni2 (Ret) 1:42.095s + 2.211s Сезона 52, Трка 15 Elite Апр 29, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Martynas Bražėnas (A26) 1:42.130s + 2.246s Сезона 64, Трка 6 Elite Апр 24, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Patrick Urlings (M1) 1:42.151s + 2.267s Сезона 81, Трка 5 Elite Апр 9, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:42.182s + 2.298s Сезона 64, Трка 6 Elite Апр 24, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:42.201s + 2.317s Сезона 75, Трка 5 Elite Мар 27, 2020 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. David Jones-Winkley (P12) 1:42.235s + 2.351s Сезона 70, Трка 2 Elite Апр 30, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Mikko Suhonen (M4) 1:42.236s + 2.352s Сезона 66, Трка 15 Elite Сеп 28, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Theodosis Vogiatzis (P10) 1:42.271s + 2.387s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Aigars Vitolins (M1) 1:42.280s + 2.396s Сезона 86, Трка 16 Master - 5 Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Alexey Manukalov (Ret) 1:42.284s + 2.400s Сезона 55, Трка 6 Elite Окт 4, 2016 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Raimonds Urtāns (M1) 1:42.354s + 2.470s Сезона 86, Трка 16 Master - 1 Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Pieterjan Staessen (A61) 1:42.356s + 2.472s Сезона 86, Трка 16 Master - 1 Апр 5, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Alex Holland (P14) 1:42.365s + 2.481s Сезона 64, Трка 6 Elite Апр 24, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Mindaugas Bauža (P24) 1:42.370s + 2.486s Сезона 72, Трка 9 Elite Сеп 27, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 722 723 724 » Брзо оди на страница: