Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на трки на сите времиња на New Delhi (Индија)

 
Страница [12 3 ... 375 376 377 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер (Група) Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Група Датум
1. Rei Frost (A15) 1:31.500s + 0.000s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Kai Wen Chew (M3) 1:31.594s + 0.094s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:31.830s + 0.330s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Toni Söyrinki (E) 1:31.840s + 0.340s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Lee Harding (E) 1:31.985s + 0.485s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Luca Sora (M5) 1:31.986s + 0.486s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Leandro Sereno7 (E) 1:32.348s + 0.848s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. George Slater4 (Ret) 1:32.486s + 0.986s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Maciej Rabiński (A43) 1:32.913s + 1.413s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Wouter Teuwen3 (E) 1:32.938s + 1.438s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Bruno Caseiro1 (M4) 1:32.960s + 1.460s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Miel Soeterbroek (M4) 1:33.081s + 1.581s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. Mihail Golovanov (P4) 1:33.111s + 1.611s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Gustavo Bellotto (E) 1:33.160s + 1.660s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Paulo Pinto1 (M1) 1:33.237s + 1.737s Сезона 94, Трка 14 Master - 4 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Daniele Bontempo (E) 1:33.339s + 1.839s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Joachim Rang2 (Ret) 1:33.518s + 2.018s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Paweł Zaburski (M3) 1:33.533s + 2.033s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Michael Keeney (Ret) 1:33.604s + 2.104s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. Ugnius Sagatas (Ret) 1:33.614s + 2.114s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Nuno Vicente (P5) 1:33.627s + 2.127s Сезона 94, Трка 14 Master - 3 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Michał Wilczyński (A14) 1:33.646s + 2.146s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Davide Lorenzini (P9) 1:33.693s + 2.193s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Josh Clark (M2) 1:33.699s + 2.199s Сезона 94, Трка 14 Master - 5 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Jan Velske3 (Ret) 1:33.704s + 2.204s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Yug Desai3 (Ret) 1:33.715s + 2.215s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:33.757s + 2.257s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Maurizio Siracusa (E) 1:33.770s + 2.270s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:33.779s + 2.279s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Sergey Lyogky (Ret) 1:33.803s + 2.303s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Ivars Vilkens (A56) 1:33.824s + 2.324s Сезона 82, Трка 2 Master - 4 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Mike Baston (P23) 1:33.834s + 2.334s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Aleksey Kondratenko (P20) 1:33.837s + 2.337s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Julien Prado (M2) 1:33.887s + 2.387s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Igor Pererva (A5) 1:33.968s + 2.468s Сезона 63, Трка 17 Elite Мар 30, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Mindaugas Sarocka (Ret) 1:34.059s + 2.559s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. Cristian Cattaneo (P25) 1:34.069s + 2.569s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Gonçalo Fernandes (A38) 1:34.074s + 2.574s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. András Bozóti (A16) 1:34.079s + 2.579s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Riaan Van Der Merwe (A75) 1:34.083s + 2.583s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Jasper Coosemans1 (E) 1:34.097s + 2.597s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Ania Piekarska (P11) 1:34.113s + 2.613s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Atis Praudiņš (E) 1:34.132s + 2.632s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Tomek Kiełpiński (Ret) 1:34.163s + 2.663s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Ivan Stiva (P19) 1:34.163s + 2.663s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Mindaugas Bauža (P24) 1:34.168s + 2.668s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Erwann Gendreau (M1) 1:34.179s + 2.679s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. João Monteiro2 (Ret) 1:34.180s + 2.680s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Andreas Ramann (E) 1:34.210s + 2.710s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. David Melis (M2) 1:34.235s + 2.735s Сезона 94, Трка 14 Master - 1 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Paulo Neves (P23) 1:34.253s + 2.753s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. Ignacio Belatti (M2) 1:34.284s + 2.784s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Kristijan Mihovic (M5) 1:34.295s + 2.795s Сезона 82, Трка 2 Master - 1 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Toygun Senler6 (Ret) 1:34.308s + 2.808s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Emmanuel Manfre (P16) 1:34.314s + 2.814s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Kevinas Breive (Ret) 1:34.329s + 2.829s Сезона 94, Трка 14 Master - 2 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Joachim Vaes (M5) 1:34.331s + 2.831s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. Apostolis Goutzos (P3) 1:34.348s + 2.848s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Alejandro Badino (M5) 1:34.351s + 2.851s Сезона 82, Трка 2 Master - 4 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Vladimir Jelicic (P19) 1:34.390s + 2.890s Сезона 82, Трка 2 Master - 2 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Martti Kaasik (A5) 1:34.419s + 2.919s Сезона 82, Трка 2 Master - 2 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Andrew Massey (P6) 1:34.426s + 2.926s Сезона 94, Трка 14 Master - 3 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Roland Postle10 (E) 1:34.433s + 2.933s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Wojciech Uzikowski (A13) 1:34.451s + 2.951s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:34.498s + 2.998s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Harsh Sheth (E) 1:34.505s + 3.005s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Daniel Andrade (A25) 1:34.514s + 3.014s Сезона 94, Трка 14 Master - 4 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Nigel Smith (E) 1:34.526s + 3.026s Сезона 94, Трка 14 Master - 1 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Tony Cullen (E) 1:34.558s + 3.058s Сезона 94, Трка 14 Master - 3 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Alberto Pérez (M4) 1:34.574s + 3.074s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Adele Siracusa (M4) 1:34.576s + 3.076s Сезона 94, Трка 14 Master - 4 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Ivo Ivanov (A41) 1:34.600s + 3.100s Сезона 94, Трка 14 Master - 4 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Aleksej Sutkin (P13) 1:34.602s + 3.102s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Luca Molendi (M4) 1:34.606s + 3.106s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Twig Fahaji (R107) 1:34.606s + 3.106s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:34.624s + 3.124s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Juan Diego Milán (E) 1:34.634s + 3.134s Сезона 94, Трка 14 Master - 3 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Alessandro Casagrande (A9) 1:34.638s + 3.138s Сезона 82, Трка 2 Elite Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Radek Sus (Ret) 1:34.660s + 3.160s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:34.705s + 3.205s Сезона 63, Трка 17 Elite Мар 30, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Vladimir Danilin (Ret) 1:34.708s + 3.208s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Stas Prost (Ret) 1:34.723s + 3.223s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Evaldas Okriemas (Ret) 1:34.728s + 3.228s Сезона 31, Трка 7 Elite Јун 15, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Aliaksei Papou (A49) 1:34.729s + 3.229s Сезона 31, Трка 7 Elite Јун 15, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Jakab Zoltan (A34) 1:34.776s + 3.276s Сезона 82, Трка 2 Master - 4 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Radek Czech2 (A64) 1:34.779s + 3.279s Сезона 63, Трка 17 Elite Мар 30, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Pablo Borges (Ret) 1:34.782s + 3.282s Сезона 82, Трка 2 Master - 4 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:34.785s + 3.285s Сезона 33, Трка 7 Elite Окт 26, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Roman Lizogub (Ret) 1:34.787s + 3.287s Сезона 82, Трка 2 Master - 4 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Stavros Oikonomidis (Ret) 1:34.809s + 3.309s Сезона 71, Трка 14 Elite Авг 13, 2019 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Brad Marshall1 (A29) 1:34.814s + 3.314s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Bernard Bontjer (M4) 1:34.815s + 3.315s Сезона 94, Трка 14 Elite Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Rafael Mantovani (P13) 1:34.842s + 3.342s Сезона 94, Трка 14 Master - 4 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Ilya Vedenikov (P20) 1:34.849s + 3.349s Сезона 82, Трка 2 Master - 2 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Mike Leone (Ret) 1:34.876s + 3.376s Сезона 82, Трка 2 Master - 2 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Christos Bobolis4 (Ret) 1:34.889s + 3.389s Сезона 63, Трка 17 Elite Мар 30, 2018 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Tan S Lake (E) 1:34.897s + 3.397s Сезона 94, Трка 14 Master - 4 Авг 15, 2023 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Viktor Dyankov (E) 1:34.923s + 3.423s Сезона 82, Трка 2 Master - 4 Јун 1, 2021 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Tomasz Kaminski (P11) 1:34.946s + 3.446s Сезона 31, Трка 7 Elite Јун 15, 2012 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Bert Huylebroeck1 (E) 1:34.946s + 3.446s Сезона 86, Трка 14 Elite Мар 29, 2022 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 375 376 377 » Брзо оди на страница: