Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Најдобри кругови на трки на сите времиња на Sochi (Руска Федерација)

 
Страница [12 3 ... 100 101 102 » Брзо оди на страница:
# Нац Име на менаџер (Група) Време на круг Заостанување Сезона #, Трка # Група Датум
1. Dmitri Nadkho (Ret) 1:56.846s + 0.000s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
2. Roland Postle10 (E) 1:57.038s + 0.192s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
3. Adam Wójcik (Ret) 1:57.277s + 0.431s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
4. Atis Praudiņš (E) 1:57.422s + 0.576s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
5. Niklas Sörén (Ret) 1:57.452s + 0.606s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
6. Róbert László2 (E) 1:57.859s + 1.013s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
7. Jarosław Nowacki (Ret) 1:57.980s + 1.134s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
8. Jukka Sireni2 (Ret) 1:58.125s + 1.279s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
9. Alexandr Fedyuk (Ret) 1:58.167s + 1.321s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
10. Attila Gollovitzer (Ret) 1:58.221s + 1.375s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
11. Gergő Csernátoni (M2) 1:58.306s + 1.460s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
12. Tomi Kaartinen (Ret) 1:58.470s + 1.624s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
13. José Abi Jaudi (M4) 1:58.575s + 1.729s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
14. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:58.580s + 1.734s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
15. Domien Luts (P11) 1:58.627s + 1.781s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
16. Veres Tamás (A75) 1:58.813s + 1.967s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
17. Paulo Pinto1 (M1) 1:58.816s + 1.970s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
18. Radek Czech2 (A64) 1:58.819s + 1.973s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
19. Michael Cresswell (Ret) 1:58.852s + 2.006s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
20. David Rolleston1 (M2) 1:58.896s + 2.050s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
21. Tinie Lourens (A63) 1:58.921s + 2.075s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
22. Eduard Gindullin (A35) 1:58.946s + 2.100s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
23. Peter Alan (Ret) 1:58.974s + 2.128s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
24. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:59.028s + 2.182s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
25. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:59.107s + 2.261s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
26. Ahmet Ozturk (M1) 1:59.124s + 2.278s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
27. Francisco Arce (A23) 1:59.139s + 2.293s Сезона 61, Трка 16 Master - 1 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
28. Martynas Bražėnas (A26) 1:59.163s + 2.317s Сезона 61, Трка 16 Master - 5 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
29. Ayman Daher (P17) 1:59.173s + 2.327s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
30. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:59.177s + 2.331s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
31. Andrea Amich (P24) 1:59.185s + 2.339s Сезона 61, Трка 16 Master - 5 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
32. Donatas Paplauskas (P1) 1:59.259s + 2.413s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
33. Sam Wainwright (Ret) 1:59.281s + 2.435s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
34. Elmo Vogel (Ret) 1:59.301s + 2.455s Сезона 61, Трка 16 Master - 4 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
35. Giulio Gaggino (Ret) 1:59.329s + 2.483s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
36. Florencia Caro (A58) 1:59.335s + 2.489s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
37. José Rogério Alves Oliveira (Ret) 1:59.362s + 2.516s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
38. Christos Bobolis4 (Ret) 1:59.364s + 2.518s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
39. Hristo Kantarev (Ret) 1:59.384s + 2.538s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
40. Klas Britse (Ret) 1:59.419s + 2.573s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
41. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:59.428s + 2.582s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
42. Alexei Malkin (P24) 1:59.448s + 2.602s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
43. Dawid Janczak (A57) 1:59.462s + 2.616s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
44. Matt Bryan (Ret) 1:59.465s + 2.619s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
45. Dorian Jouble (Ret) 1:59.484s + 2.638s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
46. Daniel Penev (Ret) 1:59.504s + 2.658s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
47. Attila Bagyanszki (Ret) 1:59.517s + 2.671s Сезона 61, Трка 16 Master - 1 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
48. Ľubomír Štec (Ret) 1:59.528s + 2.682s Сезона 61, Трка 16 Master - 4 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
49. Nuno Vicente (P5) 1:59.608s + 2.762s Сезона 61, Трка 16 Elite Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
50. Thomas Uvyn (P5) 1:59.627s + 2.781s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
51. Toni Söyrinki (E) 1:59.665s + 2.819s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
52. João Dafrente (Ret) 1:59.670s + 2.824s Сезона 61, Трка 16 Master - 1 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
53. Stas Prost (Ret) 1:59.688s + 2.842s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
54. Paweł Zaburski (M3) 1:59.689s + 2.843s Сезона 61, Трка 16 Master - 2 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
55. Joel Viitikko (P7) 1:59.690s + 2.844s Сезона 61, Трка 16 Master - 3 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
56. Ivo Marić (Ret) 1:59.693s + 2.847s Сезона 61, Трка 16 Master - 5 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
57. Krešo Brzović (Ret) 1:59.721s + 2.875s Сезона 58, Трка 11 Pro - 25 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
58. György Székely (E) 1:59.722s + 2.876s Сезона 61, Трка 16 Master - 5 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
59. Gianluca Calzetta (A22) 1:59.771s + 2.925s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
60. Igor Pererva (A5) 1:59.775s + 2.929s Сезона 61, Трка 16 Master - 4 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
61. Brendon Avery (A21) 1:59.790s + 2.944s Сезона 61, Трка 16 Master - 1 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
62. Piotr Wechterowicz (Ret) 1:59.799s + 2.953s Сезона 61, Трка 16 Master - 3 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
63. Valter Andreiev (Ret) 1:59.802s + 2.956s Сезона 61, Трка 16 Master - 1 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
64. Čeněk Brychta (Ret) 1:59.806s + 2.960s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
65. Michael Genesco (Ret) 1:59.808s + 2.962s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
66. Romulo Moraes (Ret) 1:59.812s + 2.966s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
67. Mika Pekkarinen (P15) 1:59.847s + 3.001s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
68. Ivo Ivanov (A41) 1:59.859s + 3.013s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
69. Virgis Lyss (Ret) 1:59.861s + 3.015s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
70. Mihály Csontos (Ret) 1:59.887s + 3.041s Сезона 58, Трка 11 Pro - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
71. Balázs Dömötör (Ret) 1:59.912s + 3.066s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
72. Marcin Żak (Ret) 1:59.919s + 3.073s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
73. Milen Dimitrov (Ret) 1:59.919s + 3.073s Сезона 58, Трка 11 Master - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
74. Sam Tipple (E) 1:59.936s + 3.090s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
75. Egor Pasko (Ret) 1:59.950s + 3.104s Сезона 58, Трка 11 Pro - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
76. José Silva (Ret) 1:59.962s + 3.116s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
77. Pavel Pobirovski (P15) 1:59.969s + 3.123s Сезона 58, Трка 11 Pro - 23 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
78. Alexey Manukalov (Ret) 1:59.993s + 3.147s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
79. Lukas Giniotis (A60) 1:59.997s + 3.151s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
80. Liudvikas Selmistraitis (M3) 2:00.019s + 3.173s Сезона 61, Трка 16 Master - 2 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
81. Rafal Celejewski (A48) 2:00.025s + 3.179s Сезона 61, Трка 16 Master - 1 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
82. Pavel Buhharin (Ret) 2:00.032s + 3.186s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
83. Rogerio Medici Moraes (Ret) 2:00.037s + 3.191s Сезона 61, Трка 16 Master - 5 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
84. Andrea Squizzato1 (E) 2:00.040s + 3.194s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
85. Max Watson (Ret) 2:00.042s + 3.196s Сезона 58, Трка 11 Elite Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
86. Adrian Moren (Ret) 2:00.048s + 3.202s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
87. Nikos Gavriilidis (Ret) 2:00.063s + 3.217s Сезона 58, Трка 11 Master - 5 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
88. Gino Falco (Ret) 2:00.067s + 3.221s Сезона 61, Трка 16 Master - 5 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
89. Auke Haarsma (A27) 2:00.076s + 3.230s Сезона 58, Трка 11 Master - 2 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
90. Pedro Nazaré (A63) 2:00.079s + 3.233s Сезона 58, Трка 11 Pro - 4 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
91. Aertas Vladarskis (Ret) 2:00.083s + 3.237s Сезона 58, Трка 11 Pro - 20 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
92. Kazimír Čučoriedka (Ret) 2:00.085s + 3.239s Сезона 58, Трка 11 Pro - 23 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
93. Jesús Pérez (A43) 2:00.091s + 3.245s Сезона 58, Трка 11 Pro - 8 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
94. Abdullah Kasapoglu (A30) 2:00.102s + 3.256s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
95. Marek Hajnrych (Ret) 2:00.102s + 3.256s Сезона 61, Трка 16 Master - 5 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
96. Dragan Mile (Ret) 2:00.110s + 3.264s Сезона 58, Трка 11 Master - 3 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
97. Martin Britain (M3) 2:00.123s + 3.277s Сезона 61, Трка 16 Master - 1 Ное 21, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
98. Jenne Breugelmans (M2) 2:00.130s + 3.284s Сезона 58, Трка 11 Pro - 16 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
99. Péter Szűcs (Ret) 2:00.130s + 3.284s Сезона 58, Трка 11 Master - 1 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
100. Dmitry Knyazev (P11) 2:00.148s + 3.302s Сезона 58, Трка 11 Pro - 6 Апр 28, 2017 Квалификациски резултати
Снимка од трката
Страница [12 3 ... 100 101 102 » Брзо оди на страница: