Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Неодамна изменети кариери на менаџери
 
# Име на менаџер Група Ажурирано
1. Duong Cuong Amateur - 68 Денес во 02:56:33
2. Wagner Costa Amateur - 15 Вчера во 23:18:15
3. Marcelo Nobre Amateur - 45 Вчера во 23:09:46
4. Joan Centellas Pro - 25 Вчера во 22:09:35
5. Sara Lingrey Pro - 3 Вчера во 16:14:54
6. Stephen Bewers Pro - 10 Сеп 29 2022, 18:07:25
7. Joseph Vallon Rookie - 86 Сеп 28 2022, 23:01:55
8. Maurício Jackson Master - 3 Сеп 28 2022, 02:57:35
9. Markus Zrim Amateur - 65 Сеп 28 2022, 01:22:46
10. Jean Marie Martin Amateur - 42 Сеп 27 2022, 23:38:29
11. Roman Ferjak Amateur - 19 Сеп 27 2022, 15:54:56
12. Dieter Nix Amateur - 27 Сеп 26 2022, 14:23:21
13. Luke Frost Amateur - 47 Сеп 26 2022, 04:04:18
14. Dean Francis Pro - 18 Сеп 26 2022, 03:41:32
15. Sergio Audino Amateur - 61 Сеп 25 2022, 22:02:15
16. Alessandro Fabris Rookie - 80 Сеп 25 2022, 03:23:43
17. Michael Armbruster Amateur - 12 Сеп 24 2022, 19:50:47
18. Vladimir Valis Elite Сеп 24 2022, 16:35:57
19. Gunoslav Štajnerović Rookie - 34 Сеп 24 2022, 10:27:50
20. Ezequiel Luppi Pro - 2 Сеп 23 2022, 22:51:20
21. Tomasz Półtorak Rookie - 13 Сеп 23 2022, 22:34:25
22. Luis Braga Rookie - 10 Сеп 23 2022, 22:27:03
23. Niels Van Heijster Pro - 20 Сеп 23 2022, 18:20:46
24. Paulo Guarim Amateur - 54 Сеп 23 2022, 03:54:33
25. Walone Viana Amateur - 59 Сеп 22 2022, 14:34:26
26. Adrian Mihai Rookie - 131 Сеп 21 2022, 22:24:58
27. Quim Riera Amateur - 41 Сеп 21 2022, 16:41:37
28. Kim White Rookie - 146 Сеп 20 2022, 21:46:00
29. Vilius Linge Pro - 24 Сеп 20 2022, 11:04:24
30. Joachim Vaes Pro - 11 Сеп 19 2022, 22:42:39
31. Silvio Botterini Master - 5 Сеп 19 2022, 16:01:04
32. Jan Misura Rookie - 128 Сеп 19 2022, 15:34:33
33. Andrea Squizzato1 Elite Сеп 18 2022, 18:30:54
34. Patrick Urlings Amateur - 42 Сеп 18 2022, 17:46:16
35. Francisco Merte Elite Сеп 16 2022, 13:12:03
36. Wilian Souza Pro - 5 Сеп 16 2022, 03:44:19
37. Vivien Szabò Amateur - 43 Сеп 15 2022, 18:55:59
38. Steven Liston Amateur - 59 Сеп 14 2022, 16:37:53
39. Daniel Roque Amateur - 32 Сеп 14 2022, 12:14:24
40. Glenn Sciberras Amateur - 52 Сеп 14 2022, 09:58:54
41. Hélio Romeu Master - 5 Сеп 14 2022, 00:46:42
42. Simon Sgruner Amateur - 75 Сеп 13 2022, 22:45:19
43. Alexander Rowlands Amateur - 73 Сеп 13 2022, 19:36:56
44. Scott Redding Rookie - 83 Сеп 13 2022, 02:41:20
45. Mehdi El Fathy Elite Сеп 12 2022, 15:35:00
46. Autumn Leigh Rookie - 82 Сеп 11 2022, 18:50:00
47. Veres Tamás Amateur - 59 Сеп 11 2022, 13:26:15
48. Alessandro Fabris Retired Сеп 11 2022, 03:35:30
49. André Henriques Pro - 2 Сеп 9 2022, 00:43:33
50. Javier Nicora Rookie - 3 Сеп 8 2022, 23:06:25
51. Aaron Lewis Rookie - 60 Сеп 7 2022, 16:57:20
52. Florencia Caro Pro - 11 Сеп 6 2022, 23:51:09
53. Stuart Foster Pro - 15 Сеп 6 2022, 21:39:51
54. Ricardo Szasz Amateur - 79 Сеп 6 2022, 12:16:48
55. Dave Morris Rookie - 14 Сеп 5 2022, 22:31:42
56. Floris Maljers Pro - 20 Сеп 5 2022, 16:18:35
57. Renato Correia Rookie - 147 Сеп 4 2022, 21:43:58
58. Szabolcs Habóczki Amateur - 55 Сеп 4 2022, 17:51:58
59. José Marques Rookie - 146 Сеп 3 2022, 02:39:07
60. Angelo Vitiello Pro - 3 Сеп 2 2022, 18:58:06
61. Tom de Mol Rookie - 86 Сеп 2 2022, 17:52:32
62. Georgi Tassev Amateur - 58 Сеп 1 2022, 15:25:24
63. Bigbalddog Gdfdg Rookie - 123 Сеп 1 2022, 03:26:50
64. Thomas Dfone Rookie - 8 Авг 31 2022, 09:25:20
65. Greg Scott Rookie - 132 Авг 29 2022, 16:32:52
66. Geoff Atkin Elite Авг 27 2022, 19:33:07
67. Andrej Rilke Master - 1 Авг 26 2022, 18:07:18
68. John Kavanagh Rookie - 148 Авг 24 2022, 20:01:21
69. Skyler Marsons Rookie - 41 Авг 24 2022, 18:16:47
70. Lee Harding Master - 3 Авг 24 2022, 15:37:37
71. Alen Bat Pro - 14 Авг 24 2022, 11:14:42
72. Colbey Parsons Amateur - 36 Авг 24 2022, 09:22:41
73. Paulo Cruz Pro - 10 Авг 24 2022, 02:21:25
74. Diego Borçoi Amateur - 39 Авг 23 2022, 23:14:37
75. Brad Marshall1 Elite Авг 23 2022, 20:36:06
76. Jacob Ham Rookie - 107 Авг 23 2022, 19:59:00
77. Henrique Nunes Amateur - 51 Авг 23 2022, 18:45:53
78. Ryan Jones Rookie - 87 Авг 23 2022, 16:01:56
79. Arunas Sakalis Rookie - 71 Авг 23 2022, 09:07:50
80. Darryl Kucmerowski Pro - 7 Авг 22 2022, 22:55:03
81. Mack Cotton Pro - 13 Авг 21 2022, 12:38:19
82. Roland Postle9 Pro - 21 Авг 20 2022, 21:00:47
83. Jorge Luciano Amateur - 3 Авг 20 2022, 04:02:06
84. Ján Obuch Pro - 23 Авг 20 2022, 01:29:49
85. Marco Rafuzzi Amateur - 39 Авг 19 2022, 17:41:14
86. Greg Starke Amateur - 63 Авг 19 2022, 17:34:45
87. Rimantas Sagatas3 Elite Авг 19 2022, 16:04:42
88. Santiago Larrama Amateur - 70 Авг 19 2022, 12:20:03
89. Tekin Mustafa Amateur - 14 Авг 19 2022, 11:42:42
90. Rodrigo Velasco Pro - 15 Авг 19 2022, 02:34:30
91. Mara Thomazine Rookie - 7 Авг 19 2022, 00:36:48
92. Jessica Doyle Pro - 9 Авг 18 2022, 23:59:40
93. Ademir Vieira Pro - 21 Авг 18 2022, 23:23:55
94. Jim Bagel Amateur - 12 Авг 18 2022, 16:16:47
95. Henrique Vargas Martins Amateur - 6 Авг 18 2022, 13:37:22
96. Luiz Carlos Maciel Jr Amateur - 13 Авг 18 2022, 12:17:13
97. Darian Vincent Rookie - 95 Авг 18 2022, 06:40:21
98. Zachary Murphy Rookie - 129 Авг 18 2022, 06:38:53
99. Alberto Pérez Master - 5 Авг 18 2022, 02:06:15
100. Jan Hansen Rookie - 88 Авг 18 2022, 01:17:38