Страница « 1 2 3 ... 2025 [20262027 ... 2377 2378 2379 » Брзо одете на страница:
Автор Тема: Magyar Nyelvű Fórum 71347 одговори
Norbert Meszaros
(Група Amateur - 8)


Мислења: 594
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60721 Испратено Апр 29 2015, 07:49:24 Цитирај 
Quote ( Lajos Veres @ April 29th 2015,07:37:08 )

A futam után lesz hatása a motira az egyenlegednek és a futamon nyújtott teljesítménynek is. Azonban a futamon vélhetően pénzhez fogsz jutni, és ha csak kevéssel vagy -15 alatt, akkor fölé fog menni, és az az összeg lesz hatással a motidra. Ha jól tudom.


Jól tudod, a futam utáni összeg fog számítani. Épp ezért még most kéne további költségeket generálni, mert a futambevételek után biztosan nem marad -15M alatt a kassza.
Vagy nem szabad elindulni a futamon, de az a következő szezonban 5M bukta.
Attila Németh
(Група Amateur - 116)


Мислења: 25
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60722 Испратено Апр 29 2015, 08:00:39 Цитирај 
Ez eszembe se jutott, hogy ne induljak, de már nem tudom megtenni mert lefutottam időmérőket és plusz költséget se tudok csinálni se épületekkel se alkatrészekkel.
Más lehetőség van?
Most már 99%, hogy bukom a pilótámat:(

Kb 2 futamom van lecsökkenteni 70 motit.

De multkor csak 30at esett most meg 17-et.
Béla Ormos
(Група Amateur - 78)



Мислења: 717
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60723 Испратено Апр 29 2015, 08:42:02 Цитирај 
Pénzt herdálni úgy lehet, hogy ajánlatot teszel alacsony szintű pilótának, majd visszavonod. Ezzel el lehet költeni bármennyit.
Tibor Szuromi
(Група Amateur - 104)


Мислења: 11911
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60724 Испратено Апр 29 2015, 08:58:47 Цитирај 
Quote ( Attila Németh @ April 29th 2015,07:33:04 )

Az a kérdésem, hogy ez a következő futam után fog realizálódni, azaz 0-ra esni?

A következő verseny után nem leszel -15 milla alatt. Most kellene lemenni még vagy 15 millát.
Patrik Balogh
(Група Master - 1)



Мислења: 1196
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (2)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60725 Испратено Апр 29 2015, 09:37:56 Цитирај 
Viszont negatív egyenleggel nem tudsz szerződést hosszabbítani.
Attila Dobánszky
(Група Rookie - 123)


Мислења: 33
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60726 Испратено Апр 29 2015, 09:38:34 Цитирај 
Quote ( Gábor Szendi @ April 28th 2015,22:20:30 )

Regisztráltál a játékba, játszottál két futamot, amiken sikertelen voltál. Ezért elkezdted szidni a játékot, ahelyett, hogy magadban kerested volna a hibát. Ez természetes emberi viselkedés fiatal korban, egy idő után aztán megtanulja az ember, hogy ez rossz hozzáállás. Aki nem tanulja meg, az valószínűleg megrekedt egy kognitív komplexitás egy alacsony szintjén.


Nekem is voltak rossz tapasztalataim eleinte,nekem sem ment úgy,ahogy szerettem volna.De most már kezd alakulni.Türelmes voltam és azt hiszem ez kezd meglátszani az eredményeimen.Előző szezonban szereztem 19 pontot,ami pontosan ennyivel több,mint az előzőekben.Most a 2. futamomon megvolt a 3.hely.Remélem hasonlóan jó vagy talán jobb lesz a következőkben.Hát csak ennyit akartam hozzáfűzni Baka András mondandójához.
Király Ádám
(Група Rookie - 299)



Мислења: 151
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (4)
Старо мислење #60727 Испратено Апр 29 2015, 17:30:02 (последно изменето Апр 29 2015, 17:33:17 од Király Ádám) Цитирај 
Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...
Márton Sechna
(Група Rookie - 396)


Мислења: 20
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60728 Испратено Апр 29 2015, 17:33:13 Цитирај 
Hhhh... Hát ez 12. lett :-( Elszámoltam egy kicsit az üzemanyagot. Így az utolsó körben lett még egy plusz boxkiállás. 8. lettem volna. Sebaj, még mindig a feljutók között vagyok. Ezen a futamon figyelmesebb leszek! Egyébként kink hogy sikerült a verseny?
Márió Kolbert
(Група Rookie - 350)



Мислења: 10
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60729 Испратено Апр 29 2015, 17:41:55 Цитирај 
Quote ( Márton Sechna @ April 29th 2015,17:33:13 )

Hhhh... Hát ez 12. lett :-( Elszámoltam egy kicsit az üzemanyagot. Így az utolsó körben lett még egy plusz boxkiállás. 8. lettem volna. Sebaj, még mindig a feljutók között vagyok. Ezen a futamon figyelmesebb leszek! Egyébként kink hogy sikerült a verseny?

Szia!
Én a 3. helyről indultam és 4. lettem :)
Még mindig a feljutók között vagyok 2. helyen.
Nálam az üzemanyag pont jó volt viszont a beállításokat nagyon elnéztem.
Márton Sechna
(Група Rookie - 396)


Мислења: 20
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60730 Испратено Апр 29 2015, 17:45:52 Цитирај 
Quote ( Márió Kolbert @ April 29th 2015,17:41:55 )

Szia!
Én a 3. helyről indultam és 4. lettem :)
Még mindig a feljutók között vagyok 2. helyen.
Nálam az üzemanyag pont jó volt viszont a beállításokat nagyon elnéztem.


:-) Én az első futamon 5.-nek indultam és 2. lettem :-) Ebben a szezonban megpróbálok feljutni az Amateurba. Talán sikerül.
Márió Kolbert
(Група Rookie - 350)



Мислења: 10
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60731 Испратено Апр 29 2015, 17:47:45 Цитирај 
Quote ( Márton Sechna @ April 29th 2015,17:45:52 )

:-) Én az első futamon 5.-nek indultam és 2. lettem :-) Ebben a szezonban megpróbálok feljutni az Amateurba. Talán sikerül.

Nekem is az a tervem :D
(Mint szerintem mindenki másnak :)
Lajos Veres
(Група Pro - 14)


Мислења: 668
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60732 Испратено Апр 29 2015, 18:41:20 Цитирај 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Igen, másképp is lehetett volna reagálni, de az indító beírás is lehetett volna szofisztikáltabb.
Istvan Büki
(Група Rookie - 327)


Мислења: 179
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60733 Испратено Апр 29 2015, 18:45:02 (последно изменето Апр 29 2015, 18:47:08 од Istvan Büki) Цитирај 
Quote ( Attila Németh @ April 29th 2015,08:00:39 )

Ez eszembe se jutott, hogy ne induljak, de már nem tudom megtenni mert lefutottam időmérőket és plusz költséget se tudok csinálni se épületekkel se alkatrészekkel.
Más lehetőség van?
Most már 99%, hogy bukom a pilótámat:(

Kb 2 futamom van lecsökkenteni 70 motit.

De multkor csak 30at esett most meg 17-et.


Így, hogy lementél -15M alá, a motivációd lemegy 0-ra már a kvali lezárása után vagyis ha majd megnézed a futam startja előtt másfél órán belül akkor a moti 0-át fog mutatni EZ TUTI BIZTOS. A versenyen elért helyezésed pedig a motidad 0-ról fogja befolyásolni (ez már nem tuti, csak szerintem).

Szerintem megoldható a dolog :)
Király Ádám
(Група Rookie - 299)



Мислења: 151
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60734 Испратено Апр 29 2015, 18:55:14 Цитирај 
Quote ( Lajos Veres @ April 29th 2015,18:41:20 )

Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...

Igen, másképp is lehetett volna reagálni, de az indító beírás is lehetett volna szofisztikáltabb.

Persze, ebben én is egyetértek. :)
Hováth Kázmér
(Група Amateur - 82)



Мислења: 48
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (5)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60735 Испратено Апр 29 2015, 19:16:52 Цитирај 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )


Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Szerintem a közösségünk csak nyert vele, hogy nem adtad fel, és nem hagytad itt a Gpro-t!
Emlékszem homályosan a témára, nem is néztem fel a fórumra utána kb. 4 hónapot...

A jelenlegi szitu egy picit más, emberünknek szerintem annyi köze van az autóversenyzéshez, mint a játékunkhoz, és az F1-hez is max annyi, mint drága Dávid Sanyibácsinak! Nem csak idegesítő, de egyenesen vérlázító más szórakozását ily módon minősíteni!

Türelem mindenképp kell, de mindkét oldalról!
Az én tapasztalatom az, hogy kezdőként jó helyen, jó emberhez kell fordulni, és természetesen megfelelő stílus sem árt!
Szerencsére nekem anno sikerült, így már igazán tudom élvezni a játékot!
Ez a fórum pedig optimális esetben meg tudja mutatni a helyes irányt...

A fórum kapcsán pedig grat. mindenkinek, mert az elmúlt időszak Ádám és sokan mások példájához képest lényegesen pozitívabb képet mutat!

Roland Láng
(Група Amateur - 92)



Мислења: 1380
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (4)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60736 Испратено Апр 29 2015, 19:29:46 Цитирај 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Azóta szerencsére sok minden változott. Ha az elmúlt heteket nézed közel tucatnyi új játékos érdeklődött és kapott gyors és hasznos választ. Többen - voltak olyan kedvesek - meg is köszönték a reakciókat. Mi is úgy érezzük, hogy megéri segíteni a hozzánk fordulókhoz. Ha visszaolvasol Te magad is láthatod a pozitív változásokat!

De azt neked is be kell látnod, hogy egy lekezelő megjegyzéssel nem tudunk mit kezdeni. Ha normális kérdést tesznek fel, akkor normális választ kapnak. Láthatod, hogy a Te - mostani - üzeneted sem borította ki a bilit, hiszen egy korrekt véleményt fogalmaztál meg.

Biztos bennem van a hiba, de én nem éreztem úgy, hogy a reagálók közül bárki is elvetette volna a sulykot. Ha pedig ő újra hozzánk fordulna és értelmesen fogalmazná meg aggályait és kérdéseit (minősítés helyett), akkor - hidd el nekem - segítenénk. Ahogy neked is szívesen segítünk bármikor, amikor ilyen módon fogalmazod meg a véleményed.

Nem a véleménykülönbség a gond, hanem a stílus. A "tisztelettudó" magatartás pedig nem korfüggő... :)
Király Ádám
(Група Rookie - 299)



Мислења: 151
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60737 Испратено Апр 29 2015, 19:37:08 Цитирај 
Quote ( Roland Láng @ April 29th 2015,19:29:46 )

Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...

Azóta szerencsére sok minden változott. Ha az elmúlt heteket nézed közel tucatnyi új játékos érdeklődött és kapott gyors és hasznos választ. Többen - voltak olyan kedvesek - meg is köszönték a reakciókat. Mi is úgy érezzük, hogy megéri segíteni a hozzánk fordulókhoz. Ha visszaolvasol Te magad is láthatod a pozitív változásokat!

De azt neked is be kell látnod, hogy egy lekezelő megjegyzéssel nem tudunk mit kezdeni. Ha normális kérdést tesznek fel, akkor normális választ kapnak. Láthatod, hogy a Te - mostani - üzeneted sem borította ki a bilit, hiszen egy korrekt véleményt fogalmaztál meg.

Biztos bennem van a hiba, de én nem éreztem úgy, hogy a reagálók közül bárki is elvetette volna a sulykot. Ha pedig ő újra hozzánk fordulna és értelmesen fogalmazná meg aggályait és kérdéseit (minősítés helyett), akkor - hidd el nekem - segítenénk. Ahogy neked is szívesen segítünk bármikor, amikor ilyen módon fogalmazod meg a véleményed.

Nem a véleménykülönbség a gond, hanem a stílus. A "tisztelettudó" magatartás pedig nem korfüggő... :)

Igen, ez mind 100%-ig igaz meg én is látom hogy 2013-hoz képest rengeteget fejlődött a fórum témája és hangsúlya. Bár a régiek közül is vannak olyanok akik magasabb szinten játszanak és ha valaki ertelmes kérdést ír akkor is vagy cikizik a kérdezőt vagy szándékosan rosszat és hülyeséget mond. Nem szeretnék neveket leírni, de ezeknek a játékosok száma szerencsére egyre jobban csökken. :)
Roland Láng
(Група Amateur - 92)



Мислења: 1380
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60738 Испратено Апр 29 2015, 19:42:16 (последно изменето Апр 29 2015, 19:49:53 од Roland Láng) Цитирај 
Értelek és megértelek! Biztatnálak, hogy nézz be gyakrabban és segíts Te is abban, hogy a fórum egy jobb és segítőkészebb hely legyen... :)

Edit:
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,19:47:33 )

Megpróbálok mindent bár ezt sajnos nem egy rookies szintű játékosnak kéne elintézni :)


Mindenki megoszthatja észrevételeit képességeihez mérten, ráadásul egy újonc alapvető kérdéseire Te is hasznos válaszokat tudsz adni. :)
Király Ádám
(Група Rookie - 299)



Мислења: 151
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60739 Испратено Апр 29 2015, 19:47:33 Цитирај 
Quote ( Roland Láng @ April 29th 2015,19:42:16 )

Értelek és megértelek! Biztatnálak, hogy nézz be gyakrabban és segíts Te is abban, hogy a fórum egy jobb és segítőkészebb hely legyen... :)

Megpróbálok mindent bár ezt sajnos nem egy rookies szintű játékosnak kéne elintézni :)
Dániel Tóth
(Група Rookie - 312)


Мислења: 2
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60740 Испратено Апр 30 2015, 12:29:05 Цитирај 
Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)
Istvan Büki
(Група Rookie - 327)


Мислења: 179
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60741 Испратено Апр 30 2015, 13:40:28 (последно изменето Апр 30 2015, 13:47:24 од Istvan Büki) Цитирај 
Quote ( Dániel Tóth @ April 30th 2015,12:29:05 )

Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)



Sok összetevő, pl. az autód, a pilótád, a pálya tulajdonságai (különböző pályákon eltérő a fogyasztás) határozzák meg az aktuális fogyasztásodat. Pontos számításra válaszokat valószínűleg nem fogsz kapni. Sok futott versenyből, illetve ezeken a futamokon gyűjtött adataidból kell majd következtetned a dolgokra. Az előző futamod versenyanalíziséből kis matekkal megtudhatod, hogy azon a pályán milyen körülmények illetve pályatulajdonságok mellett mi hogy fogyott (üzemanyag, gumi...). Az első lépések az adatgyűjtögetés, a számolgatás, a fórum illetve a játékkal kapcsolatos leírások tanulmányozása.

Szerintem a körönkénti fogyasztás helyett érdemes a KILOMÉTERENKÉNTI FOGYASZTÁST (illetve gumikopást) alapegységnek venned majd az egyes futamokon, mivel a különböző pályákon egy kör nyilván más és más.


Bence Czipó
(Група Rookie - 370)


Мислења: 77
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60742 Испратено Апр 30 2015, 15:38:08 Цитирај 
Quote ( Dániel Tóth @ April 30th 2015,12:29:05 )

Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)


Hát ez nagyon sok mindentől függ, viszont ha abból indulsz ki hogy kilométerenként ugyanannyi lesz a fogyasztása mint az előző futamon (mindkét pálya közepes üzemanyag fogyasztással bír) akkor a múltkori verseny analíziséből kiszámolhatod (figyelj arra hogy nem aznos hosszúak a körök)

Hosszabb távon érdemes mindenről statisztikát vezetni. Én a GO-t (GPRO Organiser) használom, kezdetnek megteszi, és az elmúlt versenyek adataiból egész pontos becslést lehet adni a fogyasztásra.

Ha valami még így is zavaros, (meg szerintem amúgy is) akkor megéri jelentkezni a mentor fórumon, lelkes, és tapasztalt játékosok segítenek megtenni az első lépést.
Dániel Tóth
(Група Rookie - 312)


Мислења: 2
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60743 Испратено Апр 30 2015, 15:46:45 Цитирај 
köszönöm szépen a válaszokat srácok megpróbálok figyelni ezekre a dolgokra :)
Róbert László2
(Група Master - 3)



Мод на топикот
Мислења: 1839
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60744 Испратено Апр 30 2015, 16:40:30 Цитирај 
A Magyar Mentor Fórumot itt találod:

/hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21925&Page=1&E=1#scroll

Várunk a programba szeretettel!
Tóth Dominik
(Група Amateur - 87)


Мислења: 1066
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60745 Испратено Апр 30 2015, 19:19:02 Цитирај 
Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D
Lajos Veres
(Група Pro - 14)


Мислења: 668
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60746 Испратено Апр 30 2015, 20:08:36 Цитирај 
Quote ( Tóth Dominik @ April 30th 2015,19:19:02 )

Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D


Én inkább azon csodálkozom, hogy az előző szezonban nem a valós versenyhétvégével egy időben volt a sakhiri verseny.
Norbert Páldeák
(Група Pro - 5)



Мислења: 511
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (1)
Старо мислење #60747 Испратено Апр 30 2015, 22:05:47 Цитирај 
Quote ( Tóth Dominik @ April 30th 2015,19:19:02 )

Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D
Nekem egyáltalán nem hiányzik, legalább nem kopik a szárny.
Patrik Balogh
(Група Master - 1)



Мислења: 1196
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60748 Испратено Мај 1 2015, 08:25:59 Цитирај 
Nem csak a tiéd kopna el, hanem a külföldieké is. ;)
Király Ádám
(Група Rookie - 299)



Мислења: 151
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60749 Испратено Мај 1 2015, 08:30:58 Цитирај 
Sziasztok! A pilóta súlyát hogy kell csökkenteni? :(
Talán fogyókúráztatni kéne a pilótámat? :D
Tibor Szuromi
(Група Amateur - 104)


Мислења: 11911
  Држава:
Унгарија 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (2)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #60750 Испратено Мај 1 2015, 08:49:01 Цитирај 
Quote ( Király Ádám @ May 1st 2015,08:30:58 )

A pilóta súlyát hogy kell csökkenteni?
Erőnléti edzés.
Страница « 1 2 3 ... 2025 [20262027 ... 2377 2378 2379 » Брзо одете на страница:

Одговори на оваа тема