Страница « 1 2 3 ... 102 [103104 ... 124 125 126 » Брзо одете на страница:
Автор Тема: Slovaci 3770 одговори
Oli Longi
(Група Rookie - 288)


Мислења: 28
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3061 Испратено Јан 13 2016, 19:04:58 Цитирај 
Quote ( Rastislav Padysak @ January 8th 2016,16:05:50 )

Quote ( Oli Longi @ January 1st 2016,13:35:30 )
Quote ( Rastislav Padysak @ December 28th 2015,10:56:02 )
Je tu nejako ticho...

To je pravda.....
Co s tym urobime? ;-)


Dajú sa urobiť dve základné veci...

1. Začneme sa tu rozprávať v malom množstve a časom sa ďalší pridajú....

2. Otravovanie skrz súkromné správy aby sa sem raz za čas kukli...
Rastislav Padysak
(Група Rookie - 37)


Мислења: 611
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3062 Испратено Јан 13 2016, 19:06:53 Цитирај 
Quote ( Richard Revák @ January 13th 2016,17:39:37 )

a ako sa vam dari na zaciatku sezony? :)
Mne osobne sa dari celkom dobre. Skusam strategiu, ktoru som zatial este nepouzil a vobec to nevyzera zle... Ale je to len zaciatok, to hlavne este pride, tak uvidim(e)... ;-).

Nech sa nam vsetkym dari... :-)
Jozef Ľupták
(Група Rookie - 240)


Мислења: 49
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3063 Испратено Јан 13 2016, 19:08:51 Цитирај 
ok... dík za radu ohľadom jazdca lenže teraz som sa dostal do takej situácie že môj jazdec má zmluvu na 6 pretekov celkovú schopnosť 89 čo aktuálne presahuje v skupine rookie o 4. Chcem s ním predĺžiť zmluvu (zabudol som to urobiť predtým ako presiahol 85). Teraz sa mi sním nedá predĺžiť zmluva lebo presahuje tých 85.

No a otázka znie či je aj nejaká iná možnosť ako mu znížiť celkovú schopnosť ako sa zbytočne zadĺžiť?
Oli Longi
(Група Rookie - 288)


Мислења: 28
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3064 Испратено Јан 13 2016, 19:11:26 Цитирај 
Quote ( Jozef Ľupták @ January 13th 2016,19:08:51 )

ok... dík za radu ohľadom jazdca lenže teraz som sa dostal do takej situácie že môj jazdec má zmluvu na 6 pretekov celkovú schopnosť 89 čo aktuálne presahuje v skupine rookie o 4. Chcem s ním predĺžiť zmluvu (zabudol som to urobiť predtým ako presiahol 85). Teraz sa mi sním nedá predĺžiť zmluva lebo presahuje tých 85.

No a otázka znie či je aj nejaká iná možnosť ako mu znížiť celkovú schopnosť ako sa zbytočne zadĺžiť?


Eventuelne sa to dá tak že mu budeš robiť tréning tak, aby mu klesala motivácia a v preteku by si neskončil nejako extra vysoko...
Rastislav Padysak
(Група Rookie - 37)


Мислења: 611
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3065 Испратено Јан 13 2016, 20:26:05 Цитирај 
Quote ( Oli Longi @ January 13th 2016,19:11:26 )
Quote ( Jozef Ľupták @ January 13th 2016,19:08:51 )...lenže teraz som sa dostal do takej situácie že môj jazdec má zmluvu na 6 pretekov celkovú schopnosť 89 čo aktuálne presahuje v skupine rookie o 4. Chcem s ním predĺžiť zmluvu (zabudol som to urobiť predtým ako presiahol 85). Teraz sa mi sním nedá predĺžiť zmluva lebo presahuje tých 85.

No a otázka znie či je aj nejaká iná možnosť ako mu znížiť celkovú schopnosť ako sa zbytočne zadĺžiť?

Eventuelne sa to dá tak že mu budeš robiť tréning tak, aby mu klesala motivácia a v preteku by si neskončil nejako extra vysoko...
Tiez odporucam tento sposob, aj ked to bude asi nervy drasajuce. :-)
Andrej Fülöp
(Група Amateur - 61)



Мислења: 335
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (2)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3066 Испратено Јан 13 2016, 20:56:19 Цитирај 
Quote ( Jozef Ľupták @ January 13th 2016,19:08:51 )

ok... dík za radu ohľadom jazdca lenže teraz som sa dostal do takej situácie že môj jazdec má zmluvu na 6 pretekov celkovú schopnosť 89 čo aktuálne presahuje v skupine rookie o 4. Chcem s ním predĺžiť zmluvu (zabudol som to urobiť predtým ako presiahol 85). Teraz sa mi sním nedá predĺžiť zmluva lebo presahuje tých 85.

No a otázka znie či je aj nejaká iná možnosť ako mu znížiť celkovú schopnosť ako sa zbytočne zadĺžiť?


Stačí keď pokazíš jedny alebo dvoje preteky. To znamená že napr. nastavíš 7 zastávok v boxoch, alebo nedáš ideálne nastavenie súčiastok, alebo oboje :D ... Vidím že si prvý v skupine takže tvoj jazdec bude mať úroveň vyššiu kvôli motivácii. Ale pozor, pokiaľ si podpísal jazdca s úrovňou 85 a nulovou motiváciou, je celkom možné, že aj keď mu dáš motiváciu na 0 tak už bude mať 86 úroveň a budeš musieť hľadať nového na ďalšiu sezónu(pokial nepostúpiš)... každopádne dve pokazené preteky ťa nezabijú keď si taký rýchly zatiaľ :)

Chce to šetriť peniaze keď ideš na postup do AMA a mať dobrého jazdca, úroveň auta nieje až tak dôležitá ako jazdec.
Rastislav Padysak
(Група Rookie - 37)


Мислења: 611
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3067 Испратено Јан 13 2016, 22:11:55 Цитирај 
Quote ( Oli Longi @ January 13th 2016,19:04:58 )
Quote ( Rastislav Padysak @ January 8th 2016,16:05:50 )
Quote ( Oli Longi @ January 1st 2016,13:35:30 )
Quote ( Rastislav Padysak @ December 28th 2015,10:56:02 )
Je tu nejako ticho...

To je pravda.....

Co s tym urobime? ;-)

Dajú sa urobiť dve základné veci...

1. Začneme sa tu rozprávať v malom množstve a časom sa ďalší pridajú....

2. Otravovanie skrz súkromné správy aby sa sem raz za čas kukli...
1. funguje... ;-)
2. ano, dobry napad, len to nesmieme prepisknut, mam pocit, ze spam ja zakazany... ;-)
Jozef Ľupták
(Група Rookie - 240)


Мислења: 49
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3068 Испратено Јан 13 2016, 22:24:25 (последно изменето Јан 13 2016, 22:27:14 од Jozef Ľupták) Цитирај 
Quote ( Andrej Fülöp @ January 13th 2016,20:56:19 )

Quote ( Jozef Ľupták @ January 13th 2016,19:08:51 )

ok... dík za radu ohľadom jazdca lenže teraz som sa dostal do takej situácie že môj jazdec má zmluvu na 6 pretekov celkovú schopnosť 89 čo aktuálne presahuje v skupine rookie o 4. Chcem s ním predĺžiť zmluvu (zabudol som to urobiť predtým ako presiahol 85). Teraz sa mi sním nedá predĺžiť zmluva lebo presahuje tých 85.

No a otázka znie či je aj nejaká iná možnosť ako mu znížiť celkovú schopnosť ako sa zbytočne zadĺžiť?

Stačí keď pokazíš jedny alebo dvoje preteky. To znamená že napr. nastavíš 7 zastávok v boxoch, alebo nedáš ideálne nastavenie súčiastok, alebo oboje :D ... Vidím že si prvý v skupine takže tvoj jazdec bude mať úroveň vyššiu kvôli motivácii. Ale pozor, pokiaľ si podpísal jazdca s úrovňou 85 a nulovou motiváciou, je celkom možné, že aj keď mu dáš motiváciu na 0 tak už bude mať 86 úroveň a budeš musieť hľadať nového na ďalšiu sezónu(pokial nepostúpiš)... každopádne dve pokazené preteky ťa nezabijú keď si taký rýchly zatiaľ :)

Chce to šetriť peniaze keď ideš na postup do AMA a mať dobrého jazdca, úroveň auta nieje až tak dôležitá ako jazdec.


No pred začiatkom novej sezóny som mu to tiež zrážal tým zadĺžením pod 15 000 000 vtedy mal úroveň 74 a motiváciu 0 takže teraz má motiváciu 190 a ten progres v celkovej úrovni bol zapríčinený prevažne motiváciou. Takže by to čo ty píšeš mohlo pomôcť ale neviem prečo mi to v minulej sezóne nefungovalo. Dal som mu zastávky každých 5 kôl zlé nastavenie a nič neklesalo. Neskúšal niekto sa zadĺžiť len trocha pár mil. do mínusu že by to kleslo len o niečo. Lebo naposledy som dal hneď dlh 15 000 000 a úroveň jazdca mi klesla asi o 11.
Matej Čambal
(Група Pro - 18)



Мислења: 21
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3069 Испратено Јан 13 2016, 22:55:12 Цитирај 
Zdravim vas, toto je asi moj prvy prispevok na fore. Co to malo som si tu precital, ale vidim, ze tu diskutuju hlavne hraci z rookie. Prinasa vam tunajsia komunikacia aj nejake benefity, ci je to v rovine zhrnuti pretekov, resp. nejake odporucania na noveho pilota??
Richard Revák
(Група Pro - 22)



Мислења: 58
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3070 Испратено Јан 13 2016, 23:16:12 Цитирај 
Quote ( Rastislav Padysak @ January 13th 2016,19:06:53 )

Quote ( Richard Revák @ January 13th 2016,17:39:37 )

a ako sa vam dari na zaciatku sezony? :) Mne osobne sa dari celkom dobre. Skusam strategiu, ktoru som zatial este nepouzil a vobec to nevyzera zle... Ale je to len zaciatok, to hlavne este pride, tak uvidim(e)... ;-).

Nech sa nam vsetkym dari... :-)



no ja som zas prve 2 preteky v PRO uhral nejake bodiky a teraz hlavne tiez musim znizit motivaciu jazdcovi a potom predlzit zmluvu a nejake bodiky do konca sezony este snad pribudnu :P myslim si ze mam celkom dobreho jazdca ;)
Rastislav Padysak
(Група Rookie - 37)


Мислења: 611
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3071 Испратено Јан 13 2016, 23:46:44 Цитирај 
Quote ( Matej Čambal @ January 13th 2016,22:55:12 )

Zdravim vas, toto je asi moj prvy prispevok na fore. Co to malo som si tu precital, ale vidim, ze tu diskutuju hlavne hraci z rookie. Prinasa vam tunajsia komunikacia aj nejake benefity, ci je to v rovine zhrnuti pretekov, resp. nejake odporucania na noveho pilota??
Osobne mam pocit, ze sme prave svedkami isteho prebudenia, pred par dnami tu bolo mrtvo... A co nam to prinesie, to zrejme mnohi este len zistime. :-)
Rastislav Padysak
(Група Rookie - 37)


Мислења: 611
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3072 Испратено Јан 13 2016, 23:53:56 (последно изменето Јан 13 2016, 23:54:49 од Rastislav Padysak) Цитирај 
Quote ( Richard Revák @ January 13th 2016,23:16:12 )...

no ja som zas prve 2 preteky v PRO uhral nejake bodiky a teraz hlavne tiez musim znizit motivaciu jazdcovi a potom predlzit zmluvu a nejake bodiky do konca sezony este snad pribudnu :P myslim si ze mam celkom dobreho jazdca ;)
Gratulujem k prvym bodom a nech sa dari aj nadalej...:-)
Adam Pilo
(Група Amateur - 76)



Мислења: 236
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3073 Испратено Јан 14 2016, 20:52:31 Цитирај 
Ja to isté čo Rišo, lenže v Ama.. jazdec má plnú motiváciu, takže hodiť ho pod 110 nebude také ťažké.. podľa mňa dva finiše v 30 a horšom mieste postačia.
Matej Čambal
(Група Pro - 18)



Мислења: 21
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3074 Испратено Јан 15 2016, 13:17:23 Цитирај 
Predpokladam, ze tuto sa ale nejake strategie, nastavenia a podobne nezdielaju. Ci mylim sa? Inak dost skoda, ze dost Slovakov to vzdalo, teraz je aktivnych cca 240 uctov, z ktorych hraje mozno 180 a realne boduje, resp. prispieva do bodovania narodov mozno 100. Zrejme ich odradil hned prvy neuspech v rookie.
Richard Revák
(Група Pro - 22)



Мислења: 58
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3075 Испратено Јан 15 2016, 14:50:48 Цитирај 
ja mam zas velmi dobry team, takze sa radime tam, toto su len take pripomienky :D
Oli Longi
(Група Rookie - 288)


Мислења: 28
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3076 Испратено Јан 15 2016, 14:50:54 Цитирај 
Quote ( Matej Čambal @ January 15th 2016,13:17:23 )

Predpokladam, ze tuto sa ale nejake strategie, nastavenia a podobne nezdielaju. Ci mylim sa? Inak dost skoda, ze dost Slovakov to vzdalo, teraz je aktivnych cca 240 uctov, z ktorych hraje mozno 180 a realne boduje, resp. prispieva do bodovania narodov mozno 100. Zrejme ich odradil hned prvy neuspech v rookie.


Tak ja nemám problém podeliť sa s taktikou, ale zas nechcem sa tu rozpisovať sám... Pokiaľ by sme si takto radili viacerý, tak si myslím že by to mohlo reálne fungovať :)
Richard Revák
(Група Pro - 22)



Мислења: 58
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3077 Испратено Јан 15 2016, 15:18:37 Цитирај 
Quote ( Adam Pilo @ January 14th 2016,20:52:31 )

Ja to isté čo Rišo, lenže v Ama.. jazdec má plnú motiváciu, takže hodiť ho pod 110 nebude také ťažké.. podľa mňa dva finiše v 30 a horšom mieste postačia.


no ja uz mam prvy takyto pretek za sebou, motivacia klesla o dost a peniazky tiez usetrene trochu :) este jedny taketo preteky a mozem obnovit zmluvu, opravit auto a dat vyssie CT ;)
Matej Čambal
(Група Pro - 18)



Мислења: 21
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3078 Испратено Јан 15 2016, 15:23:25 Цитирај 
Ja mam tiez dost dobry tim, kde fungujeme cez isty komunikacny kanal, ved posledne sezony to je aj vidiet, len nechcem tu porusit nejake pravidla, aby som nemal 5x za tyzden test acount a vypisovacky od admina.
Lukas Nahaj
(Група Pro - 10)



Мислења: 145
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3079 Испратено Јан 15 2016, 15:52:13 Цитирај 
Presne tak. Ziadne strategie a data na fore poprosim. Vuzite k tomu sukromne spravy.
Oli Longi
(Група Rookie - 288)


Мислења: 28
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3080 Испратено Јан 15 2016, 17:45:13 Цитирај 
Quote ( Lukas Nahaj @ January 15th 2016,15:52:13 )

Presne tak. Ziadne strategie a data na fore poprosim. Vuzite k tomu sukromne spravy.


Aha....

Len teraz vzniká menší spor....Čo znamená žiadna stratégia a dáta?

Napríklad sa tu niekto spýta, ako odhadnúť spotrebu v aute úrovne 2. Ja capnem sem nejaké číslo, že je to približne toľko...Sú to dáta?
Lukas Nahaj
(Група Pro - 10)



Мислења: 145
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3081 Испратено Јан 15 2016, 20:47:03 Цитирај 
Quote ( Oli Longi @ January 15th 2016,17:45:13 )

Quote ( Lukas Nahaj @ January 15th 2016,15:52:13 )

Presne tak. Ziadne strategie a data na fore poprosim. Vuzite k tomu sukromne spravy.

Aha....

Len teraz vzniká menší spor....Čo znamená žiadna stratégia a dáta?

Napríklad sa tu niekto spýta, ako odhadnúť spotrebu v aute úrovne 2. Ja capnem sem nejaké číslo, že je to približne toľko...Sú to dáta?

To zamena ziadne data a strategie na fore. Ked sa niekto opyta a chces pomoct, posli mu sukromnu spravu. Nekazme zazitok z hry ostatnym. Dakujem ;)
Andrej Fülöp
(Група Amateur - 61)



Мислења: 335
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (1)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3082 Испратено Јан 15 2016, 21:45:32 Цитирај 
Quote ( Jozef Ľupták @ January 13th 2016,22:24:25 )

Quote ( Andrej Fülöp @ January 13th 2016,20:56:19 )

Quote ( Jozef Ľupták @ January 13th 2016,19:08:51 )

ok... dík za radu ohľadom jazdca lenže teraz som sa dostal do takej situácie že môj jazdec má zmluvu na 6 pretekov celkovú schopnosť 89 čo aktuálne presahuje v skupine rookie o 4. Chcem s ním predĺžiť zmluvu (zabudol som to urobiť predtým ako presiahol 85). Teraz sa mi sním nedá predĺžiť zmluva lebo presahuje tých 85.

No a otázka znie či je aj nejaká iná možnosť ako mu znížiť celkovú schopnosť ako sa zbytočne zadĺžiť?

Stačí keď pokazíš jedny alebo dvoje preteky. To znamená že napr. nastavíš 7 zastávok v boxoch, alebo nedáš ideálne nastavenie súčiastok, alebo oboje :D ... Vidím že si prvý v skupine takže tvoj jazdec bude mať úroveň vyššiu kvôli motivácii. Ale pozor, pokiaľ si podpísal jazdca s úrovňou 85 a nulovou motiváciou, je celkom možné, že aj keď mu dáš motiváciu na 0 tak už bude mať 86 úroveň a budeš musieť hľadať nového na ďalšiu sezónu(pokial nepostúpiš)... každopádne dve pokazené preteky ťa nezabijú keď si taký rýchly zatiaľ :)

Chce to šetriť peniaze keď ideš na postup do AMA a mať dobrého jazdca, úroveň auta nieje až tak dôležitá ako jazdec.

No pred začiatkom novej sezóny som mu to tiež zrážal tým zadĺžením pod 15 000 000 vtedy mal úroveň 74 a motiváciu 0 takže teraz má motiváciu 190 a ten progres v celkovej úrovni bol zapríčinený prevažne motiváciou. Takže by to čo ty píšeš mohlo pomôcť ale neviem prečo mi to v minulej sezóne nefungovalo. Dal som mu zastávky každých 5 kôl zlé nastavenie a nič neklesalo. Neskúšal niekto sa zadĺžiť len trocha pár mil. do mínusu že by to kleslo len o niečo. Lebo naposledy som dal hneď dlh 15 000 000 a úroveň jazdca mi klesla asi o 11.


Môžeš celk.schopnosť znížiť nepatrne aj tréningom, napríklad kondičného tréningu... motivácia klesa približne o 7 ale stupa vydrž o 2. Celkova uroven ked maš teda tu motivaciu vysoku tak klesá. Ale mal by si aj tak pokaziť preteky aby po treningu a zniženi motivacie o trochu, ti zase dobrým výsledkom v pretekoch nasledne nestupla :D
Oli Longi
(Група Rookie - 288)


Мислења: 28
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3083 Испратено Јан 16 2016, 12:50:44 Цитирај 
Quote ( Andrej Fülöp @ January 15th 2016,21:45:32 )

Quote ( Jozef Ľupták @ January 13th 2016,22:24:25 )

Quote ( Andrej Fülöp @ January 13th 2016,20:56:19 )

Quote ( Jozef Ľupták @ January 13th 2016,19:08:51 )

ok... dík za radu ohľadom jazdca lenže teraz som sa dostal do takej situácie že môj jazdec má zmluvu na 6 pretekov celkovú schopnosť 89 čo aktuálne presahuje v skupine rookie o 4. Chcem s ním predĺžiť zmluvu (zabudol som to urobiť predtým ako presiahol 85). Teraz sa mi sním nedá predĺžiť zmluva lebo presahuje tých 85.

No a otázka znie či je aj nejaká iná možnosť ako mu znížiť celkovú schopnosť ako sa zbytočne zadĺžiť?

Stačí keď pokazíš jedny alebo dvoje preteky. To znamená že napr. nastavíš 7 zastávok v boxoch, alebo nedáš ideálne nastavenie súčiastok, alebo oboje :D ... Vidím že si prvý v skupine takže tvoj jazdec bude mať úroveň vyššiu kvôli motivácii. Ale pozor, pokiaľ si podpísal jazdca s úrovňou 85 a nulovou motiváciou, je celkom možné, že aj keď mu dáš motiváciu na 0 tak už bude mať 86 úroveň a budeš musieť hľadať nového na ďalšiu sezónu(pokial nepostúpiš)... každopádne dve pokazené preteky ťa nezabijú keď si taký rýchly zatiaľ :)

Chce to šetriť peniaze keď ideš na postup do AMA a mať dobrého jazdca, úroveň auta nieje až tak dôležitá ako jazdec.

No pred začiatkom novej sezóny som mu to tiež zrážal tým zadĺžením pod 15 000 000 vtedy mal úroveň 74 a motiváciu 0 takže teraz má motiváciu 190 a ten progres v celkovej úrovni bol zapríčinený prevažne motiváciou. Takže by to čo ty píšeš mohlo pomôcť ale neviem prečo mi to v minulej sezóne nefungovalo. Dal som mu zastávky každých 5 kôl zlé nastavenie a nič neklesalo. Neskúšal niekto sa zadĺžiť len trocha pár mil. do mínusu že by to kleslo len o niečo. Lebo naposledy som dal hneď dlh 15 000 000 a úroveň jazdca mi klesla asi o 11.

Môžeš celk.schopnosť znížiť nepatrne aj tréningom, napríklad kondičného tréningu... motivácia klesa približne o 7 ale stupa vydrž o 2. Celkova uroven ked maš teda tu motivaciu vysoku tak klesá. Ale mal by si aj tak pokaziť preteky aby po treningu a zniženi motivacie o trochu, ti zase dobrým výsledkom v pretekoch nasledne nestupla :D


Aj tak sa dá :)
Rastislav Padysak
(Група Rookie - 37)


Мислења: 611
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3084 Испратено Јан 16 2016, 20:57:27 (последно изменето Јан 16 2016, 21:00:39 од Rastislav Padysak) Цитирај 
Pouzivate pre vsetky urovne auta rovnaku znacku paliva alebo menite podla potreby? ;-)
Richard Revák
(Група Pro - 22)



Мислења: 58
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3085 Испратено Јан 17 2016, 13:44:37 Цитирај 
Kontrakt uspesne obnoveny :) mozem ist po dalsie bodiky a posnazir sa pomoct vyhrat v timovom pohari :)
Oli Longi
(Група Rookie - 288)


Мислења: 28
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3086 Испратено Јан 17 2016, 13:58:56 Цитирај 
Quote ( Rastislav Padysak @ January 16th 2016,20:57:27 )

Pouzivate pre vsetky urovne auta rovnaku znacku paliva alebo menite podla potreby? ;-)


Tak palivo sa nedá meniť....Len pneu....
Jozef Ľupták
(Група Rookie - 240)


Мислења: 49
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3087 Испратено Јан 17 2016, 14:05:38 Цитирај 
Ja ešte bojujem so znížením jazdcovej schopnosti lebo motivácia mu ide tak či tak hore aj keď pokazím preteky. Podarilo sa ju len znížiť kondičným tréningom ale celková schopnosť sa nezmenila. Je to asi nejaký psychický labilný jazdec tak idem začať so zadlžovaním.
Rastislav Padysak
(Група Rookie - 37)


Мислења: 611
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3088 Испратено Јан 17 2016, 14:20:33 (последно изменето Јан 17 2016, 14:50:56 од Rastislav Padysak) Цитирај 
Quote ( Oli Longi @ January 17th 2016,13:58:56 )

Quote ( Rastislav Padysak @ January 16th 2016,20:57:27 )

Pouzivate pre vsetky urovne auta rovnaku znacku paliva alebo menite podla potreby? ;-)

Tak palivo sa nedá meniť....Len pneu....
Z mojej strany islo len o vtip (preto ten smile) a "bump", aby sa thread neutopil... :-)


Quote ( Jozef Ľupták @ January 17th 2016,14:05:38 )

Ja ešte bojujem so znížením jazdcovej schopnosti lebo motivácia mu ide tak či tak hore aj keď pokazím preteky. Podarilo sa ju len znížiť kondičným tréningom ale celková schopnosť sa nezmenila. Je to asi nejaký psychický labilný jazdec tak idem začať so zadlžovaním.
Ono to niekedy 2-3 preteky trva, kym si "jazdec uvedomi", ze nejde o nahodny vypadok vykonnosti manazera.

Ale, ak je to psychicky velmi odolny jazdec, v takom pripade asi bude najlepsie ist do hlbokeho debetu 15M, ako tu uz bolo spomenute... a potom pokazit 2-3 preteky.

BTW: Skusil by som aj pokazenie kvaliifikacie, v kvalifikacii aj preteku pouzitie pneu do dazda v suchych podmienkach (a vice versa).
Andrej Fülöp
(Група Amateur - 61)



Мислења: 335
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3089 Испратено Јан 18 2016, 23:36:35 Цитирај 
Quote ( Jozef Ľupták @ January 17th 2016,14:05:38 )

Ja ešte bojujem so znížením jazdcovej schopnosti lebo motivácia mu ide tak či tak hore aj keď pokazím preteky. Podarilo sa ju len znížiť kondičným tréningom ale celková schopnosť sa nezmenila. Je to asi nejaký psychický labilný jazdec tak idem začať so zadlžovaním.


Podla mna tie preteky musiš pokaziť uplne.... dojsť 50:00:00 minut za prvym... proste najhoršie... a skušať kondičny trening dalej ... ... ešte sa mi nestalo že aj po pokazenych pretekoch by jazdcovi stupala motivacia...
Richard Revák
(Група Pro - 22)



Мислења: 58
  Држава:
Словачка 
Сертификат: 
Ми се допаѓа ова мислење (0)   Не ми се допаѓа ова мислење (0)
Старо мислење #3090 Испратено Јан 20 2016, 10:08:18 Цитирај 
ach boze ... predposledne kolo idem do boxov tankovat a zo stvrteho miesta sa prepadnem na osme :(
Страница « 1 2 3 ... 102 [103104 ... 124 125 126 » Брзо одете на страница:

Одговори на оваа тема