Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 1 | Perlumbaan: 11)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Manuel Gonzalez   1:24.665s  + 0.000s
2  Petar Totev   1:24.913s  + 0.248s
3  Vladimir Islentiev   1:25.374s  + 0.709s
4  Cristian Iorga   1:25.434s  + 0.769s
5  Tomas Celiesius   1:25.490s  + 0.825s
6  Maxim Kotov   1:25.596s  + 0.931s
7  Nathan Skelly   1:25.640s  + 0.975s
8  Hans Barf   1:25.642s  + 0.977s
9  Daniel Cotlo   1:25.678s  + 1.013s
10  Nikolay Ivanov   1:25.984s  + 1.319s
11  Svetlozar Salabashev   1:26.237s  + 1.572s
12  Ludwig Henry   1:26.265s  + 1.600s
13  Alvydas Subacius   1:26.588s  + 1.923s
14  Giedrius Butkus   1:26.646s  + 1.981s
15  Vaidotas Valiukas   1:27.049s  + 2.384s
16  Maurice Hellenbrand   1:27.079s  + 2.414s
17  Andreas Samjeske   1:27.137s  + 2.472s
18  Marcelo Michelini   1:27.156s  + 2.491s
19  Alan Le Heux   1:27.235s  + 2.570s
20  Andrius Norutis   1:27.487s  + 2.822s
21  Jimmy Winter   1:27.501s  + 2.836s
22  Alexander Funk   1:27.685s  + 3.020s
23  Martijn Rip   1:27.745s  + 3.080s
24  Andrius Kasuba   1:28.099s  + 3.434s
25  Mindaugas Sarocka   1:28.241s  + 3.576s
26  Robertas PetniÅ«nas   1:28.483s  + 3.818s
27  Ivan Ankov   1:28.697s  + 4.032s
28  Chris Whiting   1:28.708s  + 4.043s
29  Andy Pope   1:29.648s  + 4.983s
30  Oli Jais   1:29.712s  + 5.047s
31  Terence Grech   1:30.066s  + 5.401s
32  Jason Canobie   1:30.079s  + 5.414s
33  Delyan Stalev   1:30.223s  + 5.558s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Manuel Gonzalez   1:26.230s  + 0.000s
2  Petar Totev   1:26.429s  + 0.199s
3  Maxim Kotov   1:26.625s  + 0.395s
4  Nathan Skelly   1:27.173s  + 0.943s
5  Maurice Hellenbrand   1:27.189s  + 0.959s
6  Daniel Cotlo   1:27.206s  + 0.976s
7  Tomas Celiesius   1:27.323s  + 1.093s
8  Vladimir Islentiev   1:27.808s  + 1.578s
9  Andrius Kasuba   1:27.816s  + 1.586s
10  Cristian Iorga   1:27.856s  + 1.626s
11  Giedrius Butkus   1:28.542s  + 2.312s
12  Nikolay Ivanov   1:28.584s  + 2.354s
13  Hans Barf   1:28.819s  + 2.589s
14  Alvydas Subacius   1:28.927s  + 2.697s
15  Ludwig Henry   1:28.947s  + 2.717s
16  Svetlozar Salabashev   1:29.114s  + 2.884s
17  Vaidotas Valiukas   1:29.315s  + 3.085s
18  Andreas Samjeske   1:29.523s  + 3.293s
19  Marcelo Michelini   1:29.634s  + 3.404s
20  Delyan Stalev   1:29.961s  + 3.731s
21  Martijn Rip   1:30.100s  + 3.870s
22  Mindaugas Sarocka   1:30.133s  + 3.903s
23  Andrius Norutis   1:30.170s  + 3.940s
24  Robertas PetniÅ«nas   1:30.170s  + 3.940s
25  Ivan Ankov   1:30.301s  + 4.071s
26  Alan Le Heux   1:30.363s  + 4.133s
27  Chris Whiting   1:30.462s  + 4.232s
28  Alexander Funk   1:30.612s  + 4.382s
29  Jimmy Winter   1:31.517s  + 5.287s
30  Andy Pope   1:31.800s  + 5.570s
31  Terence Grech   1:31.962s  + 5.732s
32  Jason Canobie   1:32.014s  + 5.784s
33  Oli Jais   1:32.496s  + 6.266s