Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 14 | Perlumbaan: 9)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Jari Aareskoski2   1:45.213s  + 0.000s
2  Heidi Aareskoski   1:45.843s  + 0.630s
3  Edvinas Pranculevicius   1:46.126s  + 0.913s
4  Gatis Laugalis1   1:46.176s  + 0.963s
5  Martynas Molneris   1:46.201s  + 0.988s
6  Vladimir Islentiev2   1:46.295s  + 1.082s
7  Leandro Sereno1   1:46.623s  + 1.410s
8  Atis Praudins   1:46.751s  + 1.538s
9  Tomas Celiesius   1:46.933s  + 1.720s
10  Ludwig Henry   1:47.053s  + 1.840s
11  Maarten Verhulst   1:47.091s  + 1.878s
12  Plamen Vasilev   1:47.121s  + 1.908s
13  Adam Wierzba   1:47.135s  + 1.922s
14  Junior Almeida   1:47.136s  + 1.923s
15  Toygun Senler   1:47.178s  + 1.965s
16  Edijs Putniņš   1:47.373s  + 2.160s
17  Vladimir Petrov   1:47.421s  + 2.208s
18  Aleksander Bracko   1:47.870s  + 2.657s
19  Jarno Markku   1:48.081s  + 2.868s
20  Mantas Ramanauskas   1:48.205s  + 2.992s
21  Marcus Sandberg   1:48.239s  + 3.026s
22  Rimantas Sagatas   1:48.289s  + 3.076s
23  Mindaugas Zaremba   1:48.338s  + 3.125s
24  Michalis Marolachakis   1:48.452s  + 3.239s
25  Koen De Heldt   1:48.454s  + 3.241s
26  Gunter Bosman   1:48.703s  + 3.490s
27  Tomasz Wypych   1:48.706s  + 3.493s
28  Andy Zavarin   1:48.907s  + 3.694s
29  Ivan Mishinev   1:49.152s  + 3.939s
30  Sara Taylor   1:49.161s  + 3.948s
31  Hannu Syrjä   1:49.220s  + 4.007s
32  Laila Britāle   1:49.272s  + 4.059s
33  Rozen Kutew   1:49.429s  + 4.216s
34  Valerio Franzè   1:49.484s  + 4.271s
35  Felipe Aguiar   1:49.504s  + 4.291s
36  Thomas Lindgren   1:49.884s  + 4.671s
37  Rui Martins   1:53.831s  + 8.618s
38  Fredrik Thorsen   1:55.320s  + 10.107s
39  Nuno Vicente   1:58.239s  + 13.026s
Kelayakan 2
Pos Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole  Heidi Aareskoski   1:46.828s  + 0.000s
2  Atis Praudins   1:47.393s  + 0.565s
3  Vladimir Islentiev2   1:47.490s  + 0.662s
4  Tomas Celiesius   1:47.594s  + 0.766s
5  Edvinas Pranculevicius   1:47.607s  + 0.779s
6  Toygun Senler   1:47.714s  + 0.886s
7  Jari Aareskoski2   1:47.801s  + 0.973s
8  Gatis Laugalis1   1:47.898s  + 1.070s
9  Martynas Molneris   1:48.036s  + 1.208s
10  Vladimir Petrov   1:48.336s  + 1.508s
11  Maarten Verhulst   1:48.393s  + 1.565s
12  Plamen Vasilev   1:48.566s  + 1.738s
13  Leandro Sereno1   1:48.674s  + 1.846s
14  Adam Wierzba   1:48.784s  + 1.956s
15  Junior Almeida   1:49.012s  + 2.184s
16  Edijs Putniņš   1:49.317s  + 2.489s
17  Ludwig Henry   1:49.363s  + 2.535s
18  Tomasz Wypych   1:49.380s  + 2.552s
19  Mantas Ramanauskas   1:49.589s  + 2.761s
20  Marcus Sandberg   1:49.767s  + 2.939s
21  Aleksander Bracko   1:49.897s  + 3.069s
22  Jarno Markku   1:49.993s  + 3.165s
23  Andy Zavarin   1:50.038s  + 3.210s
24  Sara Taylor   1:50.240s  + 3.412s
25  Mindaugas Zaremba   1:50.463s  + 3.635s
26  Michalis Marolachakis   1:50.498s  + 3.670s
27  Koen De Heldt   1:50.716s  + 3.888s
28  Rimantas Sagatas   1:50.723s  + 3.895s
29  Gunter Bosman   1:50.879s  + 4.051s
30  Ivan Mishinev   1:51.206s  + 4.378s
31  Felipe Aguiar   1:51.243s  + 4.415s
32  Laila Britāle   1:51.341s  + 4.513s
33  Rozen Kutew   1:51.549s  + 4.721s
34  Hannu Syrjä   1:51.799s  + 4.971s
35  Thomas Lindgren   1:51.893s  + 5.065s
36  Valerio Franzè   1:52.055s  + 5.227s
37  Rui Martins   1:56.589s  + 9.761s
38  Fredrik Thorsen   1:58.219s  + 11.391s
39  Nuno Vicente   1:59.612s  + 12.784s